Sunny School of Cyprus

Vieta

Limassol
Nuostabūs paplūdimiai, seno miesto griuvėsiai, mokyklos vadovėlyje matytos antikos laikų vietos ir pavadinimai, ir šiuolaikiniai miestai – visa tai Kipras! Praleiskite nepakartojamas vasaros atostogas saulėtoje šalyje ant Viduržemio jūros kranto, mokantis anglų kalbos ir poilsiaujant tarp nuostabaus grožio kultūrinių objektų ir geriausių šiuolaikinės turizmo industrijos pramogų pasiūlymų.
Galbūt gali atrodyti keista – mokintis anglų kalbos Kipre, tačiau dėka stipraus istorinio ryšio su Didžiąja Britanija, anglų kalba čia labai paplitusi. Kipras taip pat turi puikų susisiekimą su kitais Europos miestais, o tai leidžia per kelias valandas džiaugtis saulės voniomis ištisus metus – 360 dienų.


Mokykla
English Sunny School of Cyprus buvo įkurta 2000 metais Limosole ir yra pirma tarptautinė mokykla Kipre. Mokykloje dirba profesionalūs dėstytojai turintys patirties mokyti užsienio studentus. Visose mokyklos auditorijose įrengti kondicionieriai.

Mokymo programos

Programa 9-17 metų vaikams ir paaugliams – grupinė kelionė
20 anglų kalbos pamokų po 50 min per savaitę nedidelėse grupėse. Vyresniems nei 15 metų moksleiviams yra galimybė užsisakyti pasiruošimo IELTS egzaminui kursą, vietoj pagrindinio kurso.

Kursas suaugusiems 17 + metų


Bendrinis, intensyvus, verslo kursai, pasiruošimas IELTS.

Speciali programa Parent + Child (6-17 metų)


Speciali programa šeimoms,
keliaujančioms su vaikais. 20 anglų kalbos pamokų per savaitę vaikams. Tėvai gali rinktis bendrus, intensyvius, verslo kursus. Kalbos lygis – nuo pradedančio iki pažengusio. Apgyvendinimas – galima rinktis viešbutį Moniatis Hotel, kur vyksta vaikų ir auglių programa, arba apsistoti kituose 3*, 4* ar 5* kategorijos viešbučiuose.

Dienos programa (6-17 metų)
Tėvams, kurie savarankiškai užsisako apgyvendinimą savarankiškai kituose viešbučiuose, turi galimybę išleisti vaikus į dienos programą, kurioje anglų kalbos pamokos vyksta rytais, o visi renginiai dieną ir vakarais. Vaikai pietauja (karšti patiekalai) nuo pirmadienio iki penktadienio, už papildomą kainą (100€) galima užsakyti vakarienę. Vyresnieji moksleiviai (11-17 metų) taip pat gali prisijungti kai bus organizuojamos ekskursijos savaitgaliais (supakuoti pietūs už papildomą kainą).

Apgyvendinimas ir maitinimas
Moksleiviai gyvena Moniatis Hotel viešbutyje, kuris išsidėstęs Limasol centre, dviviečiuose  ir triviečiuose kambariuose. Visuose kambariuose – kondicionierius ir balkonas. Viešbučio teritorijoje atviras baseinas, vaikų baseinas, poilsio  ir žaidimų vieta, erdvus sodas su gultais. Maitinimas 3 kartus per dieną (švediškas stalas). Dietinis maistas - pagal užklausą atliekant užsakymą.
Suaugusieji taip pat gali gyventi šiame viešbutyje arba savarankiškai užsisakyti kitą.

Renginių programa
Kiekvienai amžiaus grupei parengta atskira renginių programa, atsižvelgiant į amžiaus savybes ir pomėgius. Visas dvi savaites kiekvieną dieną bus organizuojami popietiniai ir vakaro renginiai, pramoginės ekskursijos, kurios metu studentai susipažins su Kipro istorija ir salos nuostabiais vaizdais.
 

Renginiai moksleiviams
pagal programą numatyti šie renginiai:
- 2 visos dienos ekskursijos, kurių metu apsilankysite vienoje iš šių vietų: vandens parkas, pafos miestas ir lankymasis senoviniame amfiteatre, Kipro sostinėje – Nikosija, Larnakoje ir žinomame kurortinio miesto Agia Napa paplūdimyje.
- 2 pusės dienos kelionės: Curium paplūdimys, senamiestis ir Limasol uostas.

Po pietų tarp 14:00 ir 15:30 moksleiviai gali ilsėtis prie baseino arba dalyvauti vienoje veikloje pagal pasirinkimą, kurią organizuoja mokytojai, todėl šių veiklų metu visi tobulina šnekamosios kalbos įgūdžius.
– FILM CLUB – tiems, kurie mėgsta žiūrėti ir aptarinėti filmus.
– COFFEE CLUB – papildoma šnekamosios kalbos praktika.
– CYPRUS CLUB – viskas apie Kipro istoriją, tradicijas ir mitologiją.

Tarp 15:30 ir 19:00 moksleiviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, kurie suskirstyti pagal amžių ir pomėgius: sportas paplūdimyje, vandens pramogos, pusės dienos ekskursijos. Moksleiviai gali mėgautis saulės voniomis ir bendrauti angliškai su naujais draugais iš kitų pasaulio šalių. Renginių programoje 11-17 metų moksleiviams: plaukiojimas ant banano, plaukiojimas valtimis, paplūdimio tinklinis, klipo filmavimas ir montavimas, graikų kalbos pamokos, kulinarijos pamokos, „shopingas“, ekskursijos.
Renginių programa jaunesnio amžiaus vaikams (6-11 metų): plaukiojimas valtimis, žaidimai paplūdimyje, pasivaikščiojimai, boulingas, kulinarijos pamokos, ekskursijos ir kiti renginiai.

Po vakarienės 20:00 mokykla organizuoja įvairius vakaro renginius. Moksleiviai gali rinktis diskoteką, dalyvauti talentų šou, karaokė ir olimpinėse žaidynėse, žaisti tinklinį, futbolą, krepšinį, išmokti šokti graikiškus šokius, pažiūrėti filmą ir vakaro programą. 6-11 metų vaikai gali žaisti Bingo, pažiūrėti filmą ir dalyvauti šokių šou, žiasti interaktyvius žaidimus. Mokykla užtikrina 24 val. saugumą, taip pat ir renginių ir ekskursijų metu.
 
Renginiai suaugusiems

Mokykla siūlo įvairius renginius (mokamus ir nemokamus). Suaugusieji gali rinktis burlentes, jėgos aitvarų sportą, pasirinkti povandenio nardymo pamokas ir kitas vandens pramogas, žinoma, galia tiesiog ilsėtis paplūdimyje. Galima lankytis žinomose salos vietose arba pasirinkti išvyką  jachta į kitas Graikijos salas. Būtinai rekomenduotina paragauti vietinę virtuvę, pamatyti tradicinius šokius ir išgirsti tradicinę muziką arba apsilankyti festivaliuose.

 
Datos
25.07.-09.08.2020. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
skrydis lėktuvu, bagažas, oro uosto mokesčiai, mokymas, mokyklos registracinis mokestis, anglų kalbos testavimas, apgyvendinimas, maitinimas, renginių programa, mokymo medžiaga, sertifikatas baigus kursą, pasitikimo/išlydėjimo paslauga iš/į oro uostą, draudimas, grupės vadovo paslauga.


Kainos nurodytos eurais (EUR) už 2 savaites
Išsirinkite jus dominantį kursą.  Skyriuje KAINA nurodyta pilna programos kaina, tad skyriuje SAVAITĖS skaičius 1 atitinka 2 savaičių programą!
 

 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Junior and Teenager Summer Camp, 9-17 metų (20 pamokų х 45 min/sav.) – 2 savaitės
1,990.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
IELTS for Teens, 15 – 17 metų (20 pamokų х 45 min/sav.) – 2 savaitės
2,155.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
General English suaugusiems, 17 + metų (20 pamokų х 45 min/sav., skrydis, apgyvendinimas viešbutyje Moniatis Hotel, pusryčiai ir vakarienė, pasitikimas/išlydėjimas- 2 savaitės
1,760.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
IELTS suaugusiems, 17+ metų (20 pamokų х 45 min/sav.) - 2 savaitės
1,820.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Šeimos programos Parent + Child ir dienos stovykla (Day Camp) (6-17 metų)- kaina pagal užklausimą

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
Į pradžią