BALTIC COUNCIL - Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Vieta

Aarhus

 

Aarhus - tai antras pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena 300.000 žmonių, iš kurių net 12% sudaro studentai, tad ne veltui Aarhus dar vadinamas jaunimo miestu. Žinoma, tai įtakojo ir kasdienį miesto gyvenimą- čia gausu studentiškų kavinių, diskotekų, teatrų bei kinoteatrų.

 

Business Academy Aarhus (BAA) –  viena iš didžiausių verslo akademijų Danijoje, kurioje mokosi daugiau nei 2500 dieninių ir 1000 neakivaizdinių studijų studentų.  Akademija siūlo išskirtines programas įvairiose srityse, tokiose kaip verslas, informacinės technologijos, aplinkosauga bei inžinerija. Studentai iš užsienio gali pasirinkti vieną iš 13 studijų programų vykstančių anglų kalba. Akademija veikia 24 valandas per parą, tad studentai bet kuriuo metu gali dirbti bibliotekoje bei naudotis nemokamu internetu (nors akademijoje yra ne mažas skaičius kompiuterių, kiekvienam studentui yra rekomenduojama turėti asmeninį nešiojamąjį kompiuterį).  
 
Siekiant užtikrinti kokybišką mokymą, dėstytojai stengiasi kuo geriau pažinti savo studentus, tad paskaitos vyksta nedidelėse, maždaug 30 žmonių grupėse. Svarbus visų studijų programų elementas – projektiniai darbai ir praktinės užduotys grupėse. Akademija turi gerus ryšius su verslo pasauliu ir aktyviai bendradarbiauja su daugiau nei 300 įmonių ir kompanijų,  į akademiją dažnai atvyksta įvairūs specialistai ir lektoriai, o studentai nesunkiai suranda naudingą ir perspektyvią vietą praktikai atlikti.
 
 
Studijų programos
АР degree – dvimetė programa, kurią pabaigus studentai gauna diplomą. 
Top-up BA degree – studentai dar pasimokę 1,5 metį įgyja bakalauro laipsnį.  
BA degree – 3,5 metų bakalauro studijų programa, be tarpinio AP degree.

 

Video

AP degree 2 years:

· Agro Business Manager
· Automotive Technology
· Chemical and Biotechnical Science
· Computer Science
· Environmental Management
· IT Network and Electronics Technology
· Marketing Management
· Multimedia Design and Communication
· Service, Hospitality and Tourism Management

Top-up BA degree 1,5 year:
· International Sales and Marketing Management
· Software Development
· Web Development
· Agricultural and Environmental Management
· Chemical and Biotechnical, Food or Process Technology
· E-concept Development
· Innovation and entrepreneurship
· Product Development and Integrative Technology

BA degree 3,5 years:
· Financial Management

 

Apgyvendinimas

 

Studentai apgyvendinimą organizuoja savarankiškai bendradarbiaudami pagrindiniu, visų miesto studentiškų bendrabučių administratoriumi - Student Housing Aarhus (www.studenthousingaarhus.com).

Studijų kaina

Europos Sąjungos šalių studentams mokslas yra nemokamas. Prieš prasidedant mokslo metams, studentai moka 300 eurų už mokomąją medžiagą. 
 
Reikalavimai stojantiesiems
  • Brandos atestatas
  • IELTS 6.0 arba Level C in Cambridge Advanced (CAE) arba Level C in Cambridge Proficiency (CPE), arba Oxford Placement Test 1 - mažiausiai 140 teisingų atsakymų (minimalus greitis 70 gramatikos dalyje). Oxford Placement Test'ą galite laikyti atvykus į mūsų biurą.
  • Valstybinis matematikos egzaminas (minimum B) stojant į šias programas: Computer Science, Marketing Management, BA in Financial Management, Environmental Management, Automotive Technology
  • Valstybinis matematikos egzaminas (minimum C) stojant į šias programas: Multimedia Design and Communication, Chemical and Biotechnical Science, IT network & Electronics Technology
  • Valstybinis chemijos egzaminas (minimum C) stojant į šias programas: Chemical and Biotechnical Science
  • Valstybiniai biologijos, chemijos ir fizikos egzaminai (minimum C) stojant į šias programas: Environmental Management.
 
Dokumentų pateikimas
Kovo 15 – paskutinė diena paraiškų pridavimui
Balandžio 9 – paskutinė diena pristatyti IELTS egzamino sertifikatą
Balandžio 20 – gegužės 14 - interviu


 

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią