Academic Summer - Sidcot School (7-17 m.)

Vieta

Winscombe

Daugelis mokinių, kurie planuoja tęsti mokslus užsienyje, ne visada tinkamai įvertina savo jėgas ir gebėjimus, kurie būtini norint mokintis pagal naują švietimo sistemą, kuri labai skiriasi nuo esančios mūsų šalyje.  Academic Summer kompanija jau daugelį metų jaunimui siūlo išbandyti visas galimybes ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi mokinantis 2-3 savaites angliškoje mokykloje. Šiuo laikotarpiu studentai mokosi tradicinėje privačioje angliškoje mokykloje, taip pat renkasi mėgiamus akademinius dalykus, kurie dėstomi anglų kalba.
 

Mokykla

Sidcot School veikia nuo 1699 metų. Mokykla įkurta vaizdingoje pietvakarių Anglijos dalyje, Winscombe miestelyje. Vos už 15 minučių kelio yra Bristolio oro uostas. Netoliese įsikūręs Bath — vienas  gražiausių miestų Didžiojoje Britanijoje, UNESCO saugomas kaip istorijos ir kultūros paveldas. Londoną galima lengvai pasiekti traukiniu per 2 valandas. 

Sidcot School mokslo metų eigoje mokosi daugiau nei 500 moksleivių, kurių amžius nuo 3 iki 17 metų. Mokykla užima didelę teritoriją. Čia įsikūrę akademiniai korpusai su auditorijomis, sporto aikštynai, teniso kortai, sporto ir treniruoklių salės, biblioteka, modernus kompiuterių centras, naujas vizualiųjų menų centras, teatro studija ir muzikos mokykla. Na, o mėgstantiems plaukioti įrengtas  25 metrų ilgio uždaras baseinas.
 
Apgyvendinimas
Mokinių apgyvendinimas organizuojamas viename iš 5 namų. Berniukai ir mergaitės apgyvendinami atskirai, vienviečiuose  arba daugiaviečiuose kambariuose priklausomai nuo amžiaus: 7-12 m. - 3-4-viečiai kambariai, 13-15 m. 2-3-viečiai kambariai, 16+ m. 1-2-viečiai kambariai. Kiekviename name būtinai gyvena suaugęs  žmogus, kuris prižiūri tvarką ir padeda moksleiviams. Maitinimas tris kartus per dieną.
 

Laisvalaikio programa
Academic Summer siūlo nuotaikingą renginių ir ekskursijų programą tinkančią bet kokiam amžiui. 

Video

Mokymo programos ir renginiai

Laisvu nuo pamokų metu vaikai dalyvauja įvairiose veiklose kartu su kitais tarptautiniais moksleiviais:
- užsiima sportu (žaidžia futbolą, tinklinį, tenisą, badmintoną, skvošą, plaukioja baseine ir pan.);
- linksmai leidžia vakarus diskotekoje, dainuodami karaokė, dalyvaudami Talentų Šou, žiūrėdami kiną, dalyvauja teminiuose vakaruose ir kita.

 

Ekskursijos

Kiekvieną savaitę – 2 visos dienos ekskursija ir 1 pusės dienos ekskursija (Londonas, Oksfordas, Bath, Braitonas, Bristolis ar kiti miestai).

 

Papildoma informacija

Mokykloje yra kavinė, kur galima nusipirkti gėrimų, saldumynų ar užkandžių. Koledže teikiamos skalbimo paslaugos.

   
 
Išvykų datos
 
25.07.- 08.08.2020.
 
Į programos kainą įskaičiuota:

lėktuvo bilietas Kaunas-Bristolis-Kaunas, bagažas, oro uosto mokesčiai, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, mokymasis, mokyklos registracijos mokestis, mokymosi medžiaga, testavimas, sertifikatas baigus kursą, įvairūs renginiai, 2 ekskursijos kiekvieną savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, maitinimas tris kartus per dieną, grupės vadovo paslauga, draudimas.

 
 
 

Kainos nurodytos EUR už 2 savaites.

Standartinė programos trukmė – 2 savaitės.  Jei norite užsisakyti 3, 4 arba daugiau savaičių susisiekite su mumis tel. (8 5) 269 00 56 arba lietuva@balticcouncil.org  .

 
Mes garantuojame, kad užsakant mūsų grupines stovyklas, mes Jums pasiūlysime pačias geriausias kainas, kurios žymiai skiriasi nuo mokyklos siūlomų kainų. Jei mūsų partnerių informaciniuose leidiniuose rasite kainą žemesnę nei siūlome mes, tuomet suteiksime Jums nuolaidą, išlyginančią kainų skirtumą.
 
! Gaukite daugiau informacijos apie programas paspaudę ant kurso pavadinimo! Išsirinkite jus dominantį kursą.  Skyriuje KAINA nurodyta pilna programos kaina, tad skyriuje SAVAITĖS skaičius 1 atitinka 2 savaičių programą.

 

 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Academic Juniors 7 – 12 metų moksleiviams (20 pamokų per savaitę)

Programa puikiai tiks tiems vaikams, kurie nori sužinoti ką reiškia mokytis angliškoje mokykloje, mokytis anglų kalbos ir mėgstamų disciplinų, bendrauti su bendraamžiais iš skirtingų pasaulio šalių, dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir viktorinose, sportuoti bei atostogauti Anglijoje. Programą sudaro 20 pamokų per savaitę. Pamokų metu mokomasi anglų kalbos, matematikos, istorijos, geografijos, dizaino ir technologijų, gamtos mokslų, meno, muzikos ir dramos.

2,850.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Academic Summer 12-14 metų (30 pamokų per savaitę)

Ši programa skirta mokiniams, kurie planuoja mokintis  pagal angliškąją GCSE programa (General Certificate of Secondary Education). GCSE – tai dviejų metų programa, tai paskutinis pagrindinio išsilavinimo Didžiojoje Britanijoje etapas, kuris prasideda 14 metų ir baigiasi 16 metų. Baigus šią programą mokiniai gali tęsti vidurinio išsilavinimo A-Level programą (Advanced Level) arba IB (International Baccalaureate).  
Academic Summer kursas siūlo platų akademinių dalykų pasirinkimą pagal GCSE programą. Teorinės žinios sustiprinamos praktiniais darbais, pvyzdžiui, eksperimentais mokslinėse laboratorijose. Studentai taip pat turės galimybę rengti prezentacijas, mokslinius tyrimus ir tobulinti kompiuterinius įgūdžius.
Greta anglų kalbos užsiėmimų mokiniai mokysis ir šiuos dalykus: meno, verslo pagrindų, geografijos, istorijos, literatūros, matematikos, filosofijos, mokslo, informacinės technologijos, dizaino ir technologijų, socialinius mokslus.

Minimalus anglų kalbos lygis šiai programai – B1
 

2,850.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Academic Summer 15-17 metų moksleiviams (30 pamokų per savaitę)

Ši programa tinka planuojantiems mokytis angliškoje privačioje mokykloje ar koledže pagal A- Level ar IB programas.
A- Level – dvejų metų vidurinės anglų mokyklos programa (Lietuvos atitikmuo 11-12 kl.), kurią baigęs mokinys laiko centralizuotus mokyklos baigiamuosius egzaminus. Moksleiviai mokosi 3 - 5 akademinius dalykus. Dalykų pasirinkimas tiesiogiai susijęs su planuojamomis studijomis universitete.
International Baccalaureate) — pastaraisiais metais, vis daugiau Anglijos mokyklų siūlo tarptautinę IB programą, alternatyvą A- Level programai. Ši programa atveria duris į daugelį Didžiosios Britanijos ir kitų šalių universitetų. Moksleiviai mokosi 6 akademinius dalykus. Mokiniai pasirenka po vieną dalyką iš 6 mokomųjų dalykų blokų ir mokosi 3 akademinius dalykus standartiniu ir 3 aukščiausiu lygiu.
Academic Summer taip pat tiks moksleiviams, norintiems įsilieti į klasikinės, Anglijos vidurinės mokyklos gyvenimą, mokytis anglų kalbos ir mėgstamų akademinių dalykų, sportuoti, dalyvauti viktorinose bei diskotekose ar tiesiog atostogauti Anglijoje su naujai sutiktais draugais iš viso pasaulio.
 
Pasirenkamieji dalykai 
1. Theory of Knowledge (pažinimo (žinojimo) teorija). Tai mokyklos direktoriaus, turinčio ilgametę metodininko darbo patirtį, parengtas mokomasis dalykas. Pamatinis filosofinis klausimas yra: „Kaip mes žinome, ką  mes žinome”, kuris analizuojamas iš įvairių perspektyvų švietimo ir kultūros kontekste. Mokiniai vertina savo, o taip pat ir kitų žmonių žinias, įgytas kalbos, emocijų, jausmų ir proto dėka.
2. Mathematics (matematika). Šis dalykas apjungia algebros, geometrijos ir statistikos elementus ir leidžia gerai pasiruošti IB ir A- Levels programoms.
3. English (anglų kalba). Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai anglų kalbai, kaip pagrindinei tarptautinei bendravimo kalbai. Mokiniai lavina visus kalbos įgūdžius (skaitymą, kalbėjimą, rašymą, klausymą). Taip pat plečia gramatikos ir žodyno žinias. Didelis dėmesys skiriamas rašymui, pvz. : kaip taisyklingai parašyti esė, ar kaip parengti gerą prezentaciją, mokomasi kalbėti prieš auditoriją.
 
4. Sciences (gamtos mokslai)  - mokiniai gali mokytis biologijos, chemijos ir fizikos. Kursas sudarytas iš teorinių bei praktinių užsiėmimų, dalis užsiėmimų vyksta gamtoje.
 
5. Arts and Art History (menai ir meno istorija). Kursas sudarytas istorijos, geografijos ir ekonomikos temų pagrindu. Mokiniai yra supažindinami su meno istorija, pradedant piešiniais urvuose, baigiat šiuolaikiniu grafiti. Praktinių užsiėmimų metu eksperimentuojama su įvairiomis medžiagomis, analizuoja masines informacijos priemones, nagrinėja kultūrinius skirtumus ir jų santykį su menu.
 
6. Humanities  (humanitariniai mokslai). Mokomasi istorijos, geografijos, ekonomikos, politikos ir psichologijos.


Pasitikimo ir išlydėjimo oro uoste paslauga
Mokykla įsikūrusi 10 min kelio nuo Bristolio oro uosto, iš kurio pasitikimas, kaip ir iš Londono nemokamas. Iš kitų oro uostų  - už papildomą mokestį. Mokinių atvežimas ir išlydėjimas vyksta šeštadieniais.

2,850.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią