GV Malta 1O-17 m.

Vieta

St Paul's Bay

Mokykla
Mokykla įsteigta 1999 metais yra įsikūrusi gražioje maltietiškoje viloje, esančioje vos už  150 metrų nuo jūros.  Apie aukštą mokyklos lygį byloja akreditacijos ir narystė tarptautiniu mastu pripažintose asociacijose ir organizacijose:  ji yra akredituota Maltos Švietimo ministerijos,  turi Maltos turizmo asociacijos licenciją, yra organizacijos Felta narė ir yra vienintelė mokykla šalyje priklausanti asociacijai Quality English.
Mokykla yra šiuolaikiškai įrengta - kiekvienoje klasėje interaktyvios lentos, poilsio kambarys, savarankiško pasiruošimo klasė, veikia interneto kavinė, ant mokyklos stogo yra žalioji poilsio zona. Mokyklos patalpos yra kondicionuojamos, veikia bevielis internetas.

Apgyvendinimas
Moksleiviai apgyvendinami rezidencijose su atskiru vonios kambariu, 2-3 kambariai. Maitinimas 3 kartus per dieną – švediškas pusryčių stalas, supakuoti pietūs, vakarienė.


Renginių programa
Atostogos Maltoje – tai saulė, jūra, anglų kalba ir nauji draugai iš viso pasaulio. Laisvalaikiu vaikų laukia naudinga ir smagi veikla: ekskursijos su profesionaliais gidais aplankant Valetą bei senąją  sostinę Mdiną; maudynės Viduržemio jūroje ir smėlėti paplūdimiai; diskotekos prie jūros, sporto užsiėmimai, iškylos gamtoje, boulingas ir dar daug kitų pramogų.

Sample Programme

Mokymo programa
Mokykloje dirba profesionali komanda, kad buvimas mokykloje išliktų nepakartojamas. Su vaikais dirba patyrę mokytojai, kurie specializuojasi konkrečioje amžiaus grupėje. Užsiėmimų metų naudojami įvairūs mokymo būdai ir metodikos (vaidmenų žaidimas, viktorinos, projektai grupėse, debatai  ir kt.), leidžiančios pamokas paversti įdomia ir rezultatyvia veikla.
Programoje – 20 anglų kalbos pamokų per savaitę. Kursų metu didžiausias dėmesys skiriamas šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui. Moksleiviai įgyja daugiau pasitikėjimo vartodami anglų kalbą tiek kasdienėse situacijose, tiek akademinėje aplinkoje. Didžiausias mokinių skaičius klasėje – 16.
 

Video

Naujiena! Kelionė į ESE Malta mokyklą.
Studentai, kurie nori praleisti laiką savarankiškai, mes siūlome programą ESE Malta mokykloje. Šios programos privalumas – studentai atvyksta į Maltą ir grįžta kartu su mūsų grupe, bet likusį laiką praleidžia savarankiškai. Mes, suteiksime studentui mūsų grupės vadovo kontaktus Maltoje, kuriuo galime kreiptis iškilus nesklandumams.
Individuali programa vyksta ESE Malta. Mokymas ir apgyvendinimas  organizuojamas keturių žvaigždučių viešbutyje Salini Resort, kuris įsikūręs vaidingoje pakrantėje penkios minutės kelio  iki turistinio miesto Aura, Bugiba ir Šv. Pauliaus įlanka. Viešbutyje 208 kambariai, pusę iš jų su vaizdu į jūrą. Uždaroje viešbučio teritorijoje 2 baseinai, teniso kortai, saulės terasos. Viešbutyje 2 restoranai, kavinė, picerija, interneto kavinė, suvenyrų parduotuvė.

Visi studentai gyvena Salini Resort keturviečiuose kambariuose su patogumais. Maitinimas tris kartus per dieną (supakuoti pietūs), nuvežimas į/iš mokyklos, į renginius ir atgal į viešbutį.

Laisvalaikiu mokykla organizuoja įvairius renginius ir ekskursijas: sporto užsiėmimai ir poilsis prie jūros, išvykos į populiarius smėlėtus paplūdimius, plaukiojimas su valtimis, lankymasis Maltos sostinėje  - Valetoje. „Tyliąjame mieste“  - Mdina, kuris garsus savo šventėmis ir šou programomis, fejerverkų festivaliu ir kitais renginiais.

ESE Malta mokyklos nuotraukas ir video rasite čia

Išvykų datos
 
19/07 - 02/08/2020


Į 2 savaičių programos kainą įskaičiuota:
skrydis Ryga-Malta-Ryga, bagažas, oro uosto mokesčiai, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, mokymas, mokyklos registracinis mokestis, testo atlikimas, apgyvendinimas, maitinimas, renginių programa, nuvežimas į/iš mokyklos, mokymo medžiaga, sertifikatas baigus kursą,  draudimas, grupės vadovo paslauga.
 

 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Junior English GV Malta 10-17 metų (apgyvendinimas rezidencijoje)

Minimalus amžius: 10 metų
Kalbos lygis: visi
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: daugiausiai 15
Kurso trukmė: mažiausiai 2 savait.

1,990.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Junior Camp Salini Rersort, ESE (grupės vadovas ACE Malta mokykloje) 11-13 metų

Minimalus amžius: 11 metų
Kalbos lygis: visi
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 15
Kurso trukmė: mažiausiai 2 savait.

1,990.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Teen Club Salini Resort, ESE (grupės vadovas ACE Malta mokykloje) 14-17 metų

Minimalus amžius: 14 metų
Kalbos lygis: visi
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 15
Kurso trukmė: mažiausiai 2 savait.

1,990.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Teen Club, ESE (grupės vadovas ACE Malta mokykloje, host family) 13-17 metų
1,560.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Family Pack Salini Resort (1 adult + 1 child 8-17 y.)
4,830.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00
Į pradžią