EtonX

 

Ką reiškia EtonX ir kodėl reikia pasirinkti šiuos nuotolinius mokymus?
EtonX – tai britų kompanija, kuri teikia švietimo ir šiuolaikinių technologijų paslaugas.
Kompanija buvo įkurta 2015 metais žinomame Eton koledže – viena geriausia vidurinė mokykla pasaulyje, kurią baigę studentai įstoja į Oksfordo, Kembridžo, Harvardo ir Jeilio universitetus.

EtonX kompanija siūlo unikalią nuotolinių mokymų platformą skirtą ugdyti bendravimo įgūdžius, kūrybiškai  spręsti problemas kritinėse situacijose, pasiruošimas darbo pokalbiui, gyvenimo aprašymo paruošimas ir kiti įgūdžiai taip reikalingi šiuolaikiniame pasaulyje. Šis kursas – nuotolinis, neišeinant iš namų, jums patogiu metu, su profesionaliais dėstytojais, individualiai arba nedidelėse grupėse. Kiekvieną kursą koordinuoja Eton koledžo specialistas, kiekvienam kursui skirta mokymosi medžiaga, konsultacija ir papildomos užduotys, kurios bus naudojamos mokymo procese.
EtonX nuotoliniai kursai padės jums pasiruošti stojimui į universitetą, tiek norint įsidarbinti.

Kaip užsakyti kursus?
Susipažinkite su EtonX pasiūlymu ir pasirinkite jus dominančią mokymo kryptį.
•    Bendravimo įgūdžių ugdymas
•    Lyderio savybių ugdymas
•    Pasiruošimas būsimai karjerai
•    Pasiruošimas universitetui

Kiekvienoje mokymo srityje jūs rasite kursus, jų aprašymą ir kainą. Pavyzdžiui, kryptis „Pasiruošimas universitetui“ siūlo šiuos kursus: Writing Skills, Interview Skills, Critical Thinking ir kitus; mokymo kryptyje “Lyderio savybių ugdymas” – kursai: Public Speaking, Entrepreneurship ir kiti.

1 užsakymo būdas
Užsakykite per mus ir gaukite specialių pasiūlymą ir nuolaidą:
-  99 eurus nuolaidą visiems anglų kalbos kursams užsienyje suaugusiems ir kalbos stovyklai 7-18 metų moksleiviams;
-  20% nuolaidą visoms mūsų paslaugoms renkantis vidurinio išsilavinimo įstaigas, koledžus ir universitetus užsienyje.
-  nemokamos konsultacijos (bet kuriuo jums patogiu metu) apie išsilavinimą užsienyje.
Užpildykite Registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

2 užsakymo būdas
Užsakykite EtonX kursus tiesiogiai ir gaukite 5% nuolaidą, tik įvedus kodą BALTICCOUNCIL05, prieš apmokant kursų kainą per EtonX nuorodą.
Kilus klausimams, rašykite lietuva@balticcouncil.org arba skambinkite 8 64572232.
 
Eton College

Eton koledžas – lyderiaujančių vidurinių mokyklų Didžiojoje Britanijoje, kurią 1440 metais įsteigė Henrikas VI. Daugiau kaip per 500 metų šį koledžą baigė sėkmingų politikų, verslininkų ir mokslininkų.
Pagrindinė koledžo užduotis – suteikti besimokantiems šiame koledže (o jų daugiau kaip 1300) įvairiapusišką mokymąsi, derinant su akademinėmis žiniomis įvairiose srityse. Visi mokiniai dalyvauja popamokinėje veikloje ir socialiniame mokyklos gyvenime: sportas, menai, muzika ir šimtai kitų būrelių ir bendrijų, kas taip pat įtakoją įvairiapusišką įgūdžių ugdymą.
 

Į pradžią