D'Overbroeck's College

Vieta

Oksfordo miestas

 

Mišraus tipo mokykla, kurioje mokosi ir mergaitės, ir berniukai.
Mokinių amžius – 15-19 metų.
Maksimalus moksleivių skaičius klasėje - 10.
Bendras mokinių skaičius– 295.
 
A- level egzaminų rezultatai 2020 metais:
Bendras išlaikiusiųjų įvertinimas – 100%
22% visų įvertinimų – А* (bendras šalyje rodiklis 7,9%)
57% - А* - A
57 moksleiviai įvertinti A*-A
10 moksleiviai įvertinti A*
80% abiturientų buvo įvertinti - A*-A už projektinius darbus (EPQ)
 
 
Mokykla
D'overbroeck's College kviečia jaunimą norintį įgyti bendrąjį išsilavinimą pagal A-Level programą. Mokyklos pedagogai remiasi idėja, jog vyresniųjų klasių moksleiviai turi mokytis atskirai nuo jaunesniųjų. Mokymo procesas, atmosfera bei mokytojų požiūris patvirtina, kad tai vieta skirta ne vaikams, o jauniems suaugusiesms, sąmoningiems ir motyvuotiems moksleiviams,  kurie planuoja stoti į geriausius universitetus pasaulyje. Nedidelis mokinių skaičius klasėje (vidutiniškai 7) suteikia galimybę atidžiai stebėti kiekvieno mokinio pažangą ir progresą, tuo pačiu metu atskleidžiant ir išsprendžiant individualias problemas. 
Mokykloje nėra privalomos uniformos,  santykiai tarp mokytojų ir mokinių grindžiami abipuse pagarba ir bendradarbiavimu vardan užsibrėžto tikslo. A-Level programos pradžioje gali atsirasti atskirtis tarp „senbuvių“ ir „naujokų“, kadangi į šią programą atvyksta mokiniai iš kitų Anglijos mokyklų ir moksleiviai iš įvairių pasaulio šalių.

Video

Vienaip ar kitaip, reikia suprasti, kad  mokykloje visi yra naujokai ir kiekvienas jų su dideliu entuziazmu nori susipažinti ir susirasti draugų. Daugiau nei 10% mokyklos abiturientų kiekvienais metais įstoja į Oksfordą arba Kembridžą. Doverbroeck's College turi specialiai paruoštą programą norintiems stoti į šiuos universitetus. Taip pat mokykla intensyviai ruošia moksleivius, norinčius studijuoti mediciną, nes stojant į šią specialybę ypatingai svarbus yra interviu. Dauguma užsienio studentų mokslus tęsia viename iš šių universitetų:  Edinburgh, Cambridge, Imperial College, York, Oxford, LSE, Bath, Bristol, UCL, SOAS.

 

Mokymo programos
A-Level.  Dvimetė programa. Minimalus amžius – 16 metų. Mokiniai išsirenka 4 disciplinas iš toliau pateiktųjų: matematika, aukštoji matematika, biologija, chemija, fizika, informatika, ekonomika, buhalterija, verslas, anglų kalba, prancūzų kalba, vokiečių kalba, ispanų kalba, rusų kalba, japonų kalba, italų kalba, lotynų kalba, graikų kalba, filosofija, istorija, politika, teisė, psichologija, sociologija, klasikinis dainavimas, muzika, muzikinės technologijos, fotografija, drama ir teatro menas, kinematografija, keramika, menas ir dizainas, meno istorija, sportas. Mokinių skaičius - 255.
IGCSE. Tai paruošiamoji programa užsienio moksleiviams, norintiems stoti į A-Level programą. Minimalus amžius – 15 metų. Pagrindinis dėmesys skiriamas anglų kalbos įgūdžių tobulinimui. Moksleiviai mokosi iki 5 disciplinų pagal IGCSE programą: matematika, biologija, chemija, fizika, verslas, informatika, istorija, geografija, prancūzų kalba ir menas. Mokinių skaičius – 40.
 
Apgyvendinimas

Dauguma programos A-Level mokinių gyvena viename iš bendrabučių, esančių visai netoli pačios mokyklos. 2017 metais priešais mokyklą buvo pastatytas naujas bendrabutis Islip House, kuriame gyvena A-level programos moksleiviai.
Visi kambariai yra dviviečiai, šiuolaikiškai įrengti ir su visais patogumais. Vyriausi moksleiviai besimokantys paskutinius metus, gali persikelti į Hayfield House bendrabutį, kur moksleiviai gyvena vienviečiuose kambariuose, vonios kambariai yra koridoriuje. Moksleiviai pusryčiauja bendrabutyje, pietus ir vakarienę valgo koledžo valgykloje.
Programos GCSE moksleiviai mokosi toje pačioje gatvėje kur yra pagrindinis koledžo pastatas. Jų bendrabutis (106 vietos) taip pat yra priešais mokyklą. Visi kambariai yra dviviečiai su patogumais koridoriuje. Yra keletas kambarių su atskirais patogumais.  

 

Popamokinė veikla
Mokykla siūlo daugiau nei 20 būrelių pagal kiekvieno interesus. Populiariausias pasirinkimas – teatro studija, taip pat debatų klubas, verslo klubas, karinio sporto užsiėmimai (Duke of Edinburgh) ir kiti.  Du kartus per savaitę, popietės metu, vyksta įvairūs sportiniai ir kultūriniai renginiai, Oksfordo universiteto koledžo (Keble College) salėje reguliariai organizuojami koncertai ir premjeros. Sporto užsiėmimai vyksta Oxford Brookes universiteto aikštelėse. 
 
Mokestis už mokslą ir apgyvendinimą 2020/2021 metais:

Mokslas

One-year GCSE – 9 850 GBP už trimestrą
A-Level – 8 100 GBP už trimestrą
EAL (papildomos anglų kalbos pamokos) - 3000 GBP per metus
Registracijos mokestis – 125 GBP
Depozitas – 1 200 GBP (non EU - 4 000 GBP)

 

Apgyvendinimas

Mokyklos rezidencijoje  – 6 700 GBP už trimestrą
                                              6 000 (IGCSE)
Apgyvendinimas butuose (Year 13)  – 8 200 GBP už trimestrą

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią