MPW London

Vieta

Londonas (Kensington)

Įsteigimo metai – 1973
Mišraus tipo mokykla mergaitėms ir berniukams.
75% - Didžiosios Britanijos studentai, 25% - tarptautiniai studentai
Mokinių amžius – 14-19 metų
Bendras mokinių skaičius – 500
Mokinių skaičius klasėje – daugiausia 8

Mokykla
Mokykla gerai žinoma Didžiojoje Britanijoje ir turi puikią reputaciją. Mokymo procese bendraudami su kiekvienu mokiniu  individualiai, specialistai moka maksimaliai atverti kiekvieno mokinio potencialą ir pasiekti pačių geriausių rezultatų. Dauguma Britanijos mokinių, besimokančių iki 16 metų privačiuose mokyklose, paskutiniuosius vidurinio išsilavinimo A-Level programą mokintis pereina į MPW koledžą, jei jų tikslas Oksfordas, Kembridžas ar kiti TOP universitetai, ir jiems reikalinga individualus palaikymas ir pasiruošimas net tik baigiamiesiems egzaminams, bet ir pasiruošimas pokalbiui stojant į universitetą, teisingai užpildyti anketą, parašyti motyvacinį laišką. Koledžas priima ribotą kiekį  studentų iš kitų šalių. Studentai atvyksta iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių (Japonija, JAV, Korėja, Kinija, Vietnamas, Rusija, Latvija, Lietuva, Indija ir kt.). Per paskutiniuosius tris metus tarptautiniai studentai įstojo į šiuos universitetus Cambridge, Oxford, Imperial College, LSE, UCL, St Andrew‘s, Bath, Warwirck, Edinburgh, Yorg, King‘s, Bristol ir Nottingham. Tradiciškai dauguma mokinių įstoja į medicinos studijas.
Kiekvienas moksleivis turi kurotarių, su kuriuo jis aptaria savo akademinius rezultatus, universiteto pasirinkimą, bendrus klausimus. Du kartus per metus mokiniai gauna ataskaitą apie pasiekimus.
Mokymo dalies direktoriai ir konsultantai stojimui į universitetus kiekvienais metais rašo specializuotas knygas stojantiems į Oksfordą ir Kembridžą, o taip pat į tam tikras specialybes: mediciną, menus ir dizainą, teisę, verslą/ekonomiką ir inžineriją. Šios knygos parduodamos ir  jas naudoja kiti Didžiosios Britanijos mokiniai.
Visose auditorijose įrengtos interaktyvios lentos, audio-video aparatūra. Studentai naudojasi dvejomis bibliotekomis, interneto biblioteka, 2 chemijos, 2 biologijos laboratorijos, 1 fizikos laboratorija, 2 kompiuterinės klasės, kalbos laboratorija, meno studija, 2 foto studijos, keramikos klasė, įrašų studija.
 

Video

 

Mokymo programos
Two-year GCSE – programa skirta 14-15 metų moksleiviams. Pirmus metus yra mokomasi dauguma dalykų, kurie yra numatyti pagal mokymo planą. Antrus metus mokiniai ruošiasi valstybiniams matematikos, anglų kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (pagal pasirinkimą) egzaminams, vieną pasirinktą humanitarinį dalyką ir vieną iš gamtos mokslų.

One-year GCSE – vienerių metų programa skirta 15-16 metų moksleiviams. Kaip taisyklė jie renkasi 5-8 mokymo dalykus iš šio sąrašo: matematika, verslas ir ekonomika, biologija, chemija, geografija, anglų kalba ir literatūra, menai, drama, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų kalbos.
 
A-Level – dvejų metų vidurinio lavinimo programa. Studentai renkasi 4 mokymo dalykus iš šio sąrašo: Accounting, Ancient History, Art, Craft & Design, Biology, Business Studies, Ceramics, Chemistry, Classical Civilisation, Classical Greek, Economics, English Language, English Literature, Film Studies, French, Geography, Geology, German, Graphic Communication, History, History of Art, ICT, Italian, Latin, Law, Mathematics, Further Mathematics, Media Studies, Music, Philosophy, Photography, Physics, Politics, Psychology, Religious Studies, Russian, Sociology, Spanish, Statistics, Textile Design, Theatre Studies.

Oxbridge Entrance
Kiekvienais metais koledžas paruošia iki 40 studentų stojimui į Oksfordo ir Kembridžo universitetus.
Per paskutiniuosius 18 metų tokį parengimą praėjo 651 mokinys, iš jų 214 puikiai praėjo visus stojimo etapus ir tapo minėtų universitetų studentais. Studentai, kurie gali dalyvauti šioje programoje, apsisprendžia po pirmųjų A-Level metų. Jiems yra ruošiamas individualus planas vasarai. Nuo rugsėjo jie lanko papildomus užsiėmimus, ruošiasi pokalbiui, gauna konsultacijas nuo buvusių  ir esamų priėmimo komisijos narių.

University of London International Foundation
Vienerių metų paruošiamoji programa stojimui į universitetą mokyklos abiturientams. Programa parengta London School of Economics (LSE) dėstytojų, baigus programą studentai įgyja University of London Foundation (LSE) diploma.
Privalomi dalykai yra matematika ir statistika, ekonomika, tarptautiniai santykiai, politika. Žinoma, ši programa skirta stojimui į socialinių mokslų fakultetus.


Laisvalaikis
Koledžas nuolat organizuoja sporto ir kultūrinius renginius. Jie nėra privalomi mokiniams besimokantiems  A-Level, bet dauguma aktyviai dalyvauja. Populiariausiomis sporto šakomis yra futbolas, regbis, badmintonas, krepšinis, tenis, aerobika ir šiuolaikiniai šokiai. 16 metų ir vyresniems mokiniams – nemokamas abonementas į vietinį sporto klubą.
Mokykloje veikia moksleivių taryba, debatų klubas, kūrybinės dirbtuvės, teatro studija, labdaros bendruomenė.


Apgyvendinimas
Tarptautiniai studentai apgyvendinami studentų rezidencijoje arba šeimoje.

Mokestis už mokslą ir apgyvendinimą 2019/20 metais:

Mokslas
GCSЕ (2 metai) – 31 080 GBP už metus
GCSE (1 metai) – 32 400 GBP už metus
A-Level – 31 080 GBP už metus
University of London Foundation – 21 750 GBP už metus
IELTS – 1 950 GBP už trimestrą
Registracijos mokestis – 350 GBP
Depozitas – 4 500 GBP (užskaitomas paskutinio trimestro mokėjimui)

Apgyvendinimas
•    MPW rezidencija - Lighthood Hall, Chelsea (16+) be maitinimo
Studio (vienvietis kambarys, vonia+WC, virtuvėlė) – 19 880 GBP už metus
Registracijos mokestis – 300 GBP
Depozitas – 750 GBP

•    MPW rezidencija – Queen Alexandra’s House (tik mergaitėms)
Vienvietis kambarys, maitinimas (pusryčiai ir vakarienė) – 13 995 GBP už metus
Registracijos mokestis – 250 GBP
Depozitas – 250 GBP

•    Šeima - mokestis tikslinamas pagal atskirą užklausą


 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią