College du Leman

Vieta

Versoix

 

Tarptautinė mokykla pensionas College Du Leman randasi nedideliame Versoix mieste, 9 kilometrai nuo Ženevos. Mokykla įkurta 1960 metais diplomatų ir tarptautinio verslo atstovų vaikų mokymui, gyvenantiems Ženevoje arba aplinkinėse gyvenvietėse. Per mokyklos gyvavaimo laikotarpį mokykla įkūrė mokymosi miestelį, kuris užima 8 hektarus  žemės. Čia yra vidurinio lavinimo mokyklos pastatai su laboratorijomis ir kompiuterių klase, biblioteka, knygų parduotuve, bendrabučiais, pagrindine mokykla ir vaikų darželiais, sporto aikštynais, fitnes centru, teniso kortais, baseinu. 

 

Mokinių amžius - nuo 13 iki 19 metų.
Bendras mokinių skaičius - 1750.
Dėstytojų skaičius - 192 (6 mokslo daktarai, 48 magistrai).
Vietų skaičius bendrabutyje - 200
Santykis mokytojas/mokinys - 1/10
 
Mokykloje yra naudojamos dvi schemos:
Šveicariška-prancūziška, mokiniai ruošiami egzaminų laikymui siekiant gauti Swiss Federal Maturite arba French Baccalaureat.
Anglo-amerikietiška, mokiniai ruošiami egzaminų laikymui SAT, Achievement Tests and Advanced Placement Examinаtions (amerikietiška programa) arba egzaminai siekiant gauti IB Diploma (angliška programa).
 
Apgyvendinimas
Berniukai ir mergaitės gyvena atskiruose bedrabučiuose dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose. Juose taip pat gyvena mokyklos darbuotojas, kurie organizuoja bendrabučio gyvenimą, o taip pat visada pasiruošę padėti su pamokų ruoša ir pramogų organizavimu. 
  
Popamokinė veikla
Laisvu nuo pamokų metu kiekvienas gali surasti užsiėmimų. Mokykloje didelis dėmesys skiriamas 

Video

sprortui. Be privalomų kūno kultūros užsiėmimų  mokiniai gali užsiimti aerobikai, tenisu, jodinėjimu, plaukimu, lengvąja atletika, žaisti futbolą, krepšinį, žolies riedulį, tinklinį, beisbolą. Žiemą reguliariai organizuojami slidinėjimai. Mokykloje yra choras, orkestras, teatras, debatų klubas, Jungtinių tautų organizacija. Mokykla kiekvienais metais siunčia savo komandas į Europos tarptautinius mokyklines matematikos varžybas. 

 
Mokestis už mokslą  ir apgyvendinimą 2021/2022 metais:

94 000 CHF už metus
Dokumentų pateikimo mokestis - 500 CHF
Registracijos mokestis - 4 800 CHF
Depozitas - 6 000 CHF

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią