Tęsiasi dokumentų pateikimas į užsienio universitetus 2020 metams!

 

Baltic Council for International Education suteikia informaciją abiturientams, studentams ir jaunimui, kuris planuoja pradėti studijas Didžiosios Britanijos, Danijos, Olandijos, Švedijos, Šveicarijos ir kitų šalių universitetuose. Kiekvienais metais Baltic Council for International Education padeda šimtams jaunų žmonių įstoti į geriausius pasaulio universitetus, o mūsų patyrę konsultantai baigę studijas užsienio universitetuose, todėl mūsų klientams ne tik suteikia profesionali pagalba  teikiant stojimo dokumentus, bet praktiniai patarimai gyvenant ir studijuojant užsienyje. Atvykite į nemokamą konsultaciją arba registruokitės konsultacijai Skype, ir mes padėsime pasirinkti šalį ir mokymo įstaigą, pateiksime stojimo dokumentus, pasirūpinsime organizaciniais klausimais, taip pat patarsime į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš išvykstant. Registracija į nemokamą konsultaciją.

Didžioji Britanija:
(daugiau kaip 100 universitetų) tęsiasi dokumentų pateikimas per centralizuotą pateikimo sistemą UCAS (Universities and Colleges Admissions Service). Pasinaudokite mūsų UCPS (Universities and Colleges Placement Services) ir įstokite į Jūsų svajonių universitetą. Daugiau apie švietimo sistemą Didžiojoje Britanijoje, studijų programas ir stojimo dokumentų terminus skaitykite daugiau čia

Dėmesio! Oficialiai patvirtinta, kad studentams iš EU šalių, pradedantiems bakalauro ar magistro studijas nuo 2020 akademinių metų, turi galimybę pasinaudoti studentiška paskola visam studijų laikotarpiui.

Nyderlandai. Baltic Council for International Education padės Jums pateikti stojimo dokumentus į šiuos universitetus: Tilburg University, Radboud University, Erasmus University Rotterdam, Fontys University of Applied Sciences, University of Amsterdam, The Hague University of Applied Sciences, Rotterdam Business School, Hanze University of Applied Sciences ir kitus universitetus. Studijų kaina – 2143 metams. Universitetų aprašymus ir studijų programų sąrašą surasite skyriuje Olandija

Danija: nemokamas išsilavinimas Danijos aukštojo mokslo institucijose – Baltic Council for International Education partneriai: Business Academy Aarhus, University College of Northern Denmark, Lillebaelt Academy of Professional Higher Education. Daugiau apie universitetus skaitykite čia

Švedija: nemokamas aukštasis išsilavinimas Jonkoping universitete, platus bakalauro ir magistro studijų pasirinkimas anglų kalba.

Šveicarija: išskirtinis išsilavinimas viešbučių vadybos ir turizmo srityje: Cesar Ritz Hospitality College, International School of Hotel Management IHTTI, The Swiss Hotel Management School (SHMS), Hotel Institut Montreux (HIM). Daugiau apie studijų galimybes skaitykite čia.

Kanada: bakalauro, magistro programos, taip pat profesinio mokymo programos įvairiose srityse Kanados  universitetuose ir koledžuose. Galimybė rinktis paruošiamąsias studijų programas ir anglų kalbos kursus geriausiose Toronto, Vankuverio mokyklose ir kituose dideliuose  Kanados miestuose.

JAV: stojimas į bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat tarptautiniai metai ir paruošiamieji studijų metai aukštosiose Floridos, Niujorko, Kolorado ir Sent Luiso švietimo įstaigose.


Registruokitės  į nemokamas  konsultacijas ir sužinokite daugiau apie studijų galimybes šiose ir kitose šalyse.

Registracija į nemokamas konsultacijas.+370 52690056; +370 64572232 lietuva@balticcouncil.org

Grįžti
Į pradžią