2019 gruodžio 1 d.
Radisson Blu Hotel Lietuva
11:00 - 16:00

2019 lapkričio 30 d.
Radisson Blu Hotel Latvija
10:00 - 16:00

PARODOS DALYVIAI

PARODOS DALYVIAI PAGAL MOKYMO IR ATOSTOGŲ PROGRAMAS

PARODOS KATALOGAS

STRAIPSNIAI APIE PARODĄ IR DALYVIUS

ATEITIES ĮGŪDŽIŲ PROGRAMA - SEMINARAS
 

 

TRADICIJOS. KOKYBĖ. PRESTIŽAS

2019 gruodžio 1 d., Radisson Blu Hotel Lietuva (Konstitucijos pr. 20)
Darbo laikas: 11:00 - 16:00

2019 lapkričio 30 d.,  Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes g. 55)
Darbo laikas: 10:00 - 16:00


Gruodžio 1 d. Radisson Blu Hotel Lietuva Vilniuje ir lapkričio 30 d. Radisson Blu Hotel Latvija konferencijų centre Rygoje  įvyks išskirtinė užsienio privačių mokyklų ir kalbų mokyklų paroda.

Moksleiviai ir jų tėveliai galės susipažinti su privačių mokyklų ir tarptautinių koledžų direktoriais ir mokyklos specialistais.
Kiekvienais metais tūkstančiai moksleivių iš įvairių pasaulio šalių išvyksta mokintis į privačias įstaigas, kuriose baiga vidurinį išsilavinimą ir ruošiasi stojimui į geriausius pasaulio universitetus.

Privačių mokyklų parodoje galėsite sužinoti visą informaciją apie būsimą išsilavinimą ir gyvenimą užsienyje, mokymo programas (pagrindinė ir vidurinė mokykla, paruošiamieji kursai, įvairios programos atostogų metu kartu mokinantis anglų kalbą ir aktyviai poilsiaujant, bandomosios programos School Taster).

Parodos organizatoriai Baltic Council for International Education padės Jums pasirinkti mokyklą (mišraus arba nemišraus mokymo, tarptautinį koledžą, paruošiamąjį centrą, vasaros stovyklą), taip pat mokymo programą.

Tiems, kurie išsirinks, bus sudaryta galimybė atlikti stojamuosius testus ir pokalbį, tai sutaupys Jūsų laiką ir išlaidas stojimo procese.

Parodos metu Vilniuje bus galima susipažinti su mokymo įstaigomis iš Didžiosios Britanijos, JAV, Vokietijos.

Papildoma informacija
Lietuva: + 370 52690056, lietuva@balticcouncil.org

Latvija: + 371 67317627, info@balticcouncil.org

Užsiregistruokite gauti naujienas apie parodą. Informacija apie renginį nuolat atnaujinama, parodos metu bus specialūs pasiūlymai ir stipendijos.

Registracija gauti naujienas.

Į pradžią