BALTIC COUNCIL - Apie mus

Apie mus

Baltic Council for International Education (BCIE), įkurta 2004 metais, yra lyderiaujanti švietimo organizacija Baltijos šalyse, turinti atstovybes Rygoje, Ventspilyje (Latvijoje), Taline (Estijoje), Vilniuje (Lietuvoje) ir Varšuvoje (Lenkijoje).

Viena iš pagrindinių sričių, kurioje BCIE specializuojasi – tai studentų konsultavimas studijų užsienyje klausimais bei dokumentų pateikimas stojant į universitetus. BCIE taip pat siūlo anglų kalbos žinių gilinimą privačiose ir valstybinėse mokyklose, koledžuose ir universitetuose visame pasaulyje. 

Du kartus per metus (spalį ir kovą) BCIE organizuoja didžiausią studijų parodą Rytų Europoje “Tarptautinių studijų dienos“. Parodos vyksta Kaune, Vilniuje, Rygoje, Taline, Varšuvoje, Lodzėje, Krokuvoje, Vroclove ir Prahoje. Parodų metu apsilanko daugiau nei 20 000 žmonių besidominčių studijomis užsienyje. Vieną kartą per metus, gruodį, organizuojama “Išskirtinė vidurinių mokyklų paroda”, kurios tikslas skatinti mokslą tradicinėse Britiškose vidurinėse mokyklose ir tarptautiniuose koledžuose.

Suteikiame konsultacines paslaugas šimtams jaunų žmonių ir padedame pildant paraiškas į universitetus Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Danijoje, Kanadoje, JAV, Australijoje ir kitose šalyse. Esame vienintelė organizacija Baltijos šalyse, vasaros periodu kas savaitę siunčianti vaikus į užsienio kalbų mokyklas.     

Taip pat visose Baltijos šalyse padedame didžiausiam moksleivių skaičiui išvykti ir mokytis kalbų mokyklose, privačiose ir valstybinėse mokyklose visame pasaulyje.

Išsiskiriame savo darbo patikimumu, atsakingumu ir susitelkimu ties kiekvieno individualiais poreikiais. Visi vadovai ir konsultantai turi aukštąjį išsilavinimą ir yra mokęsi užsienio universitetuose. BCIE reguliariai dalyvauja visose pagrindinėse užsienio darbo grupėse, įskaitant ICEF, ALPHE, BBSW, IALC. Mūsų konsultantai palaiko glaudų ryšį su partneriais, kiekvienais metais vyksta į užsienio universitetus ir vidurines mokyklas bei dalyvauja agentų konferencijose.

BCIE yra vienintelis IELTS egzaminų centras Latvijoje, kuriame galima išsilaikyti tokius egzaminus kaip IELTS, Cambridge English, Young Learner’s, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, ILEC, TKT, ACCA, Aptis, Open University and University of London External Exams. Esame UCAS informacinis centras, suteikiantis informaciją apie studijas užsienyje. Be to, BCIE administruoja stojimo testus į privačias mokyklas ir koledžus (BUSSATS, UKiset) ir suteikia detalią informaciją apie egzaminus, jų datas ir mokesčius ruošiantis kursams.  

Į pradžią