BALTIC COUNCIL - IELTS

IELTS

Jeigu artėja paskutiniai metai mokykloje ir svajojate apie mokslus užsienyje, pasirenkite studijoms iš anksto – ruoškitės IELTS egzaminui, reikalingam norint krimsti mokslus visuose geriausiuose pasaulio universitetuose!

Kviečiame registruotis į mūsų, „Baltic Council“, nuotoliniu būdu organizuojamus IELTS grupinius kursus, kuriuos veda patyręs dėstytojas bei ilgametis IELTS egzaminuotojas iš Didžiosios Britanijos. Užsiėmimų metu, sprendžiant įvairias užduotis bei diskutuojant yra ruošiamasi visoms keturioms IELTS egzamino dalims: skaitymui, klausymui, kalbėjimui bei rašymui. Ilgametį stažą turintis dėstytojas puikiai išmano visas egzamino subtilybes, tad ne tik atkreipia dėmesį į svarbiausias strategijas, norint gerai išlaikyti IELTS egzaminą, tačiau ir suteikia individualų grįžtamąjį ryšį kiekvienam mokiniui.

„Baltic Council“ siūlo standartinį kursą (3 arba 2 kartai per savaitę) arba intensyvų kursą (4 kartai per savaitę), tad galite rinktis Jums patogiausią variantą! Kursai vyksta mažose, 5-12 žmonių grupėse, nuotoliniu būdu. 32 akademinių valandų kurso kaina – 270 eurų.

Daugiau apie kursus

Registracija į kursus


Tiems, kurie nori individualaus, specialiai prie mokinio anglų kalbos įgūdžių pritaikyto mokymosi plano bei tvarkaraščio – siūlome individualias pamokas, kurių metu su profesionalia dėstytoja ne tik pasiruošite IELTS egzaminui, bet ir užglaistysite turimas žinių spragas. Individualios pamokos vyksta Jums patogiu laiku bei norimu dažnumu.

Daugiau informacijos apie IELTS paruošiamuosius kursus:

lietuva@balticcouncil.org 

+370 64572232

Į pradžią