IELTS

Svarbi informacija!

Baltic Council atnaujina tarptautinio IELTS testo organizavimą Rygoje.

Artimiausios testo datos:
  06.06, 13.06, 02.07, 11.07, 06.08.

Registruokitės internetu: https://www.balticcouncil.org/en/ielts/registration

Jeigu Jums būtinas oficialus anglų kalbos žinių patvirtinimas būsimiems mokslams, darbui anglakalbėse šalyse arba paprasčiausiai dėl savęs, pripažintas tarptautiniu lygiu IELTS egzaminas bus geriausias jūsų žinių patvirtinimas!

IELTS (International English language Testing System) sukurta trijų autoritetingų organizacijų – Britų Tarybos, Australijos emigracijos departamento ir Kembdridžo universiteto Cambridge English departamento.
 
Šiandien IELTS pripažįsta daugiau kaip 10 000 organizacijų daugiau kaip iš 135 šalių. Organizacijos kurios pripažįsta IELTS:
- visi universitetai ir profesionalūs koledžai, o taip pat kitos Didžiosios Britanijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos mokymo įstaigos;
- daugiau kaip 3000 JAV mokymo įstaigų;
- daugiau kaip 290 Kanados mokymo įstaigų;
- Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos emigracijos tarnybos;
- Profesionalių specialistų asociacijos šiose srityse: buhalteriai, inžinieriai, medikai, dėstymas, juristai, vaikų priežiūra;
- Platus darbdavių pasirinkimas, kurie atstovauja tokias sritis kaip bankininkystė, finansai, valdymas, aviacija, statyba, sveikatos apsauga, turizmas, energetika, gamtos ištekliai.

Jūsų sėkmei – laikykite IELTS ir patvirtinkite kabos žinių lygį jau šiandien!
 
Į pradžią