IELTS

 

 

  

CD IELTS testai Rygoje !!!

Dabar galite registruotis kompiuterio formato IELTS testo laikymui Rygoje!
Tas pats IELTS testas – tik daugiau galimybių ir datų!


Link to the online registration system here.


IELTS įvertina visus jūsų anglų kalbos įgūdžius - skaitymą, rašymą, klausymąsi ir kalbėjimą. Šis testas yra skirtas atspindėti tai, kaip anglų kalbos mokysitės studijuodami, dirbdami ar pradėdami naują gyvenimo etapą užsienyje.

Šį testą sukūrė stipriausi pasaulio kalbų vertinimo ekspertai. IELTS turi puikią tarptautinę reputaciją ir yra pripažintas daugiau nei 11 000 organizacijų visame pasaulyje, įskaitant mokyklas, universitetus, darbdavius, imigracijos tarnybas ir profesines organizacijas.
 
IELTS egzaminuotojai tikrina jūsų anglų kalbos įgūdžius, naudodamiesi gyvo bendravimo principu. Tai reiškia, kad jūs esate vertinami kol kalbatės su realiu asmeniu. Tai yra efektyviausias būdas patikrinti jūsų anglų kalbos įgūdžius.

Jeigu norite laikyti IELTS testą, galite dalyvauti IELTS akademiniuose arba IELTS bendriniuose mokymuose, atsižvelgiant į tai, kur kandidatuojate, ir kokie yra jūsų ateities planai.

Daugiau apie IELTS rasite: TakeIELTS ir IELTS.org
 
Jei jums reikia daugiau informacijos apie IELTS testą Latvijoje, susisiekite su mumis: ielts@balticcouncil.org arba tel .: +371 67317630

IELTS bendrai valdo Britų taryba, IDP: IELTS Australia ir Cambridge English Language Assessment.

Į pradžią