IELTS

IELTS Tests Cancelled
Important information on IELTS tests
To protect the health of IELTS test takers in light of Novel Coronavirus (COVID-19), IELTS tests have been suspended in Latvia until 25 January 2021.
Affected test-takers will be eligible for a transfer by contacting our centre via email: ielts@balticcouncil.org

Take care of yourselves.

 

  

CD IELTS testai Rygoje !!!

Dabar galite registruotis kompiuterio formato IELTS testo laikymui Rygoje!
Tas pats IELTS testas – tik daugiau galimybių ir datų!


Registracija vyks šiomis dienomis:

Link to the online registration system here.


 
Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS) yra pirmaujanti visame pasaulyje. Praėjusiais metais IELTS testus laikė daugiau nei 3,5 mln. žmonių.

IELTS įvertina visus jūsų anglų kalbos įgūdžius - skaitymą, rašymą, klausymąsi ir kalbėjimą. Šis testas yra skirtas atspindėti tai, kaip anglų kalbos mokysitės studijuodami, dirbdami ar pradėdami naują gyvenimo etapą užsienyje.

Šį testą sukūrė stipriausi pasaulio kalbų vertinimo ekspertai. IELTS turi puikią tarptautinę reputaciją ir yra pripažintas daugiau nei 10 000 organizacijų visame pasaulyje, įskaitant mokyklas, universitetus, darbdavius, imigracijos tarnybas ir profesines organizacijas.
 
IELTS egzaminuotojai tikrina jūsų anglų kalbos įgūdžius, naudodamiesi gyvo bendravimo principu. Tai reiškia, kad jūs esate vertinami kol kalbatės su realiu asmeniu. Tai yra efektyviausias būdas patikrinti jūsų anglų kalbos įgūdžius.

Jeigu norite laikyti IELTS testą, galite dalyvauti IELTS akademiniuose arba IELTS bendriniuose mokymuose, atsižvelgiant į tai, kur kandidatuojate, ir kokie yra jūsų ateities planai.

Daugiau apie IELTS rasite: TakeIELTS ir IELTS.org
 
Jei jums reikia daugiau informacijos apie IELTS testą Latvijoje, susisiekite su mumis: ielts@balticcouncil.org arba tel .: +371 67317630

IELTS bendrai valdo Britų taryba, IDP: IELTS Australia ir Cambridge English Language Assessment.

Į pradžią