Nemokama konsultacija


Kviečiame studentus ir jų tėvelius į nemokamą individualią konsultaciją, kurią jums praves patyrės išsilavinimo užsienyje konsultantas. Susitikimo metu jūs sužinosite apie švietimo sistemas įvairoose šalyse, aptarsite bendrus stojimo į universitetus klausimus, vidurines mokyklas, koledžus arba kalbų programas įvairiose šalyse.

Konsultacijos vyksta Baltic Council biure, telefonu arba Zoom platformoje, Skype. Pasinaudokite šia galimybe ir susisiekite jums patogiu būdu.
Viskas ką jums reikia padaryti , tai pasirinkti jums tinkamą datą ir laiką.

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJĄ

Susitikimo metu mes atsakysime į visus klausimus ir išsklaidysime visas abejones. Tai puiki galimybė sužinoti apie išsilavinimo galimybes užsienyje, suprasti švietimo sistemų skirtumus, aptarti jus dominančias studijų programas, dokumentų pateikimo tvarką, apgyvendinimą, finansavimo tvarką, darbo galimybes ir kitus svarbius klausimus.

Kodėl verta pasinaudoti Baltic Council for Internaitonal Education (BCIE) pagalba?

- BCIE –agentūra teikianti kokybiškiausias paslaugas, tai patvirtina narystė BSA asociacijoje (Boarding Schools’ Association), taip pat esame ICEF sertifikuota įmonė. Visų Kembridžo egzaminų ir IELTS egzaminų centras Latvijoje.

- Mūsų išsilavinimo užsienyje patirtis  - daugiau kaip 25 metai.

- Mes suteiksime informaciją “iš pirmų lūpų”! Mūsų patyrę išsilavinimo užsienyje konsultantai absolventai baigę studijas užsienyje.

- Mūsų konsultantų pagalba jums bus teikiama viso stojimo proceso metu – dėka šios pagalbos jūs išvengsite klaidų ir viskas bus atlikta laiku.

- Mes jums suteiksime detalią iformaciją apie finansavimą, stipendijas, įsidarbinimo galimybes.

- Kiekvienais metais mes lankomės universitetuose, mokyklose, bendraujame su dėstytojais, dėka šių susitikimų vertiname švietimo įstaigas ir žinome silpnčsias ir stipriąsias jų puses, matome ne tik pastatus, bet ir valgyklas, bendrabučius, sporto centrus, bibliotekas.

- Mūsų konsultantai nuolat dalyvauja mokyklų ir universitetų iš įvairių šalių organizuojamose konferencijose, įvairių programų mokymuose, patys organizuoja išsilavinimo užsienyje seminarus.

- BCIE – vienas didžiausių Baltijos šalyse ir Lenkijoje išsilavinimo užsienyje parodos “Days of International Education” organizatorius.

Kas vyksta po konsultacijos?


Mes siūlome kompleksines paslaugas, kurių metu jums bus suteikta išsiavinimo užsienyje konsultanto pagalba.


- Universitetų ir studijų krypties pasirinkimas – ar žinote, kad užsienio universitetai siūlo daugybę įdomių ir tarpdisciplininių studijų programų, kurių jus negalite pasirinkti Lietuvos universitetuose? Jums pageidaujant patikrinsime mūsų duoemnų bazę ir išrinksime tinkamiausią jum s studijų programą.

- Registracija tokiose sistemose kaip UCAS (Didžioji Britanija), Studielink (Nyderlandai), Optagelse (Danija).

- Profesionali ir visapusiška pagalba rengiant motyvacinį laišką, papaildomus motyvaicnius klausimus – tai pagrindiniai stojimo į užsienio universitetus reikalavimai.

- Stojantems į menines studijų programas suteikiama visa reikiama informacija apie portfolio reikalavimus, kaip pasiruošti interviu.

- Mes padėsime užpildyti visas paraiškas, patarsime, kokių dokumentų reikalauja kiekvienas universitetas atskirai, tam tikrų dokumentų paruošime vertimus.

- Mes patarsime jums, kaip paruošti idealų gyvenimo aprašymą, kurio reikalauja daugelis Nyderlandų univeristetų.

- Apgyvendinimo paraiška – suteiksime visą būtiną informaciją registruojantis į universitetų bendrabučius.

- Pagalba prieš išvykstant studijuoti – mes patarsime, kaip pasiruošti kelionei, ir ką daryti atvykus į universitetą, kur kreiptis norint pradėti darbo paiešką ir t.t.

Jūs turite klausimų prieš išvykstant? Mes į juos atsakysime!

Registruokitės į nemokamą konsultaciją mūsų biure, telefonu ar nuotoliu. Jums reikia pasirinkti tinkamą dieną ir laiką.

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJĄ

Konsultuotis galite apie vidurines mokyklas užsienyje, kalbų stovyklas ir kursus.

Nedelskite, susisiekite su konsultantu ir pradėkite jūsų išsilavinimo kelią su mūsų profesionalia pagalba!

Į pradžią