Parodos

Išsilavinimas užsienyje – tai didžiulė industrija, kuri susideda iš daugybės detalių. Kaip viską išsiaiškinti ir suprasti, kokią švietimo įstaigą ir programą išsirinkti, į kokią šalį išvykti mokintis, kur galima gauti papildomą finansavimą, kaip teisingai pateikti stojimo dokumentus.

Į visus šiuos klausimus Jums visuomet pasiruošę atsakyti geriausi Baltic Council for International Education specialistai, taip pat švietimo įstaigų užsienyje atstovai, kurie atvyksta į mūsų organizuojamas Baltic Council švietėjiškas parodas, seminarus, rengia prezentacijas ir individualius susitikimus.

Būtinai atvykite į mūsų artimiausius renginius, užsisakykite mūsų naujienas ir sužinokite pirmieji apie išsilavinimą užsienyje.

Artimiausi Baltic Council  renginiai:

"DAYS OF INTERNATIONAL EDUCATION"


04.10.2020, Vilnius, Lithuania, Radisson Blu Hotel Lietuva

05.10.2020, Kaunas, Lithuania, Park Inn Radisson Kaunas

03.10.2020, Riga, Latvia, Radisson Blu Hotel Latvija

Didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinių studijų paroda.
________________________________

Secondary Focus Fair
 

22.11.2020, Vilnius, Lithuania, Radisson Blu Hotel Lietuva

21.11.2020, Riga, Latvia, Radisson Blu Hotel Latvija

Informaciją apie parodą, dalyvaujančių užsienio mokymo įstaigų sąrašą ir informacinius straipsnius apie išsilavinimą užsienyje rasite ČIA.

Parodos organizatorius: Baltic Council for International Education - lyderiaujnti Baltijos šalyse ir Lenkijoje konsultacinė įmonė tarptautinio išsilavinimo srityje.

Į pradžią