BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Išsilavinimas užsienyje

Pasirinkite jus dominantį skyrių šoniniame meniu

Šiuolaikiniame globaliame ir konkurencingame pasaulyje didelę reikšmę turi geras išsilavinimas, profesinis pasirengimas, vienos ar kelių užsienio kalbų žinojimas.  Jei nusprendėte mokintis užsienyje, Jūsų sėkmės galimybės padidėja. Greta puikių žinių, Jūs įgyjate ir gyvenimiškos patirties ir, galimybę, dirbti kitoje šalyje, kurioje tampate „globaliu“ profesionalu.  

Mokymasis užsienyje – tai milžiniška industrija. Todėl labai svarbu išsirinkti tai, kas būtina Jums ir surasti vietą, kurioje Jums bus suteiktos tinkamos ir kokybiškos paslaugos.  Jau daugelį metų mes padedame mūsų klientams susigaudyti užsienio švietimo sistemoje, išsirinkti šalį, mokymo įstaigą ir studijų programą, pateikti studijų paraiškas, esant reikalui padėti išspręsti klausimus susijusius su vizos gavimu, išsirinkti tinkamą apgyvendinimo vietą, atsakyti į kitus klausimus susijusius su gyvenimu ir mokymusi Didžiojoje Britanijoje, JAV, Australijoje, Naujoje Zelandijoje ir kitose šalyse. Tūkstančiai mūsų klientų turėjo galimybę įsitikinti mūsų specialistų profesionalumu ir aukštu paslaugų lygiu.

Pasirinkite Baltic Council for International Education savo konsultantu, mes atsakysime į visus klausimus susijusius su mokymu užsienyje, taip Jūs įsitikinsite, kad Baltic Council – tai kompanija, kuria galima pasitikėti!

Mūsų pagrindinės veiklos kryptys:
Užsienio kalbų kursai jaunimui ir suaugusiems visame pasaulyje;
Anglų, vokiečių, prancūzų, italų kalbų kursai užsienyje ištisus metus ir atostogų metu mokiniams nuo 7 iki 18 metų;
Grupinių kelionių organizavimas į Angliją, Maltą ir kitas šalis;
Kalbų kursai vadovams ir kitiems specialistams;
Vidurinis išsilavinimas Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
Aukštasis išsilavinimas Didžiojoje Britanijoje, JAV, Danijoje, Olandijoje, Šveicarijoje. Bakalauro ir magistro studijų programos;
Pasiruošimo universitetui studijų programos, pasiruošimas vidurinei mokyklai arba koledžui užsienyje;
Kursai ir programos skirtos kvalifikacijos kėlimui mokytojams ir universitetų dėstytojams.

Mūsų informaciniuose centruose, kurie yra Vilniuje,  Rygoje ir Taline, Jums bus visada suteiktos nemokamos konsultacijos apie visas išvardintas programas, o taip pat galėsite užpildyti paraišką norint mokintis.
 
Baltic Council yra vienas iš didžiausių parodų „Days of International Education“ ir „Days of British Education“ Baltijos šalyse organizatoriumi. Parodose dalyvauja garsios švietimo įstaigos, siūlančios platų studijų programų pasirinkimą.
 
Į pradžią