BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Kalbų stovyklos, kursai 7-18 metų vaikams - grupinės kelionės


TIK PAS MUS - GRUPINĖS KELIONĖS KIEKVIENĄ SAVAITĘ  - VISKAS ĮSKAIČIUOTA VISKAS!

Vasara - tai poilsis, linksmybės, draugai. Praleisti vasarą norisi naudingai! Mes siūlome vykti kartu su mumis į Angliją, Kiprą, Austriją mokytis anglų arba vokiečių kalbos.  

Rinkitės vieną populiariausių vietų Anglijos pietuose - Eastbourne kurortinį miestą prie jūros, arba išskirtinę veiklų programą siūlo prestižinė mokyka Bishop’s Stortford Londone. Norintiems mokintis anglų kalbos saulėtą vasarą  - rinkitės Kiprą!

 
Jūsų pasirinkimas
Tik pas mus galite užsisakyti individualias ir grupines už geriausią siūlomą kainą. Išsirinkę kelionę su lydinčiu asmeniu, Jūs galite būti tikras, kad į kainą bus įskaičiuotas skrydis, užsienio kalbos pamokos, apgyvendinimas, maitinimas, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, sportiniai, pramoginiai ir kiti renginiai (žiūrėkite mokyklų aprašymus), taip pat mūsų specialistų (grupės vadovų) paslauga.

IŠVYKOS SU LYDINČIU ASMENIU 8-17 METŲ VAIKAMS IŠ VILNIAUS/RYGOS

Anglija (Eastbourne) – 2 sav. vasaros stovykla prie jūros. Kalbos mokymasis ir aktyvus laisvalaikis.
2024.07.02 skrydis iš Vilniaus
2024.07.16 arba 07.30 skrydis iš Rygos

Anglija (Bishop’s Stortford) – 2 sav. vasaros stovykla Londono priemiestyje
. Kalbos mokymas ir profesionalios veiklos: TeatRas, Kūryba, Sportas, Intensyvus kalbos mokymasis.  
2024.07.23 skrydis iš Vilniaus
2024.07.09 arba 08.06 skrydis iš Rygos

Anglija (Rugby) – 2 sav. vasaros stovykla istorinaime Anglijos miestelyje. Kalbos mokymas, įspūdingos ekskursijos, aktyvus lasivalaikis.
2024.07.19 skrydis iš Rygos.

Kipras – 2 sav. Vasaros stovykla prie viduržemio jūros. Kalbos mokymasis ir laisvalaikis prie jūros.
2024.06.30 skrydis iš Rygos


INDIVIDUALIOS išvykos moksleiviams nuo 16 metų
Vasara – tai idealus metas pasiruošti studijoms užsienyje – stojimui į aukštąsias mokyklas. Jeigu ketinate studijuoti anglų kalbą, tuomet mūsų siūlomos vasaros kalbos programos padės pasiekti Jūsų užsibrėžtų tikslų! Pasirinkite bendruosius, intensyvius, verslo anglų kalbos kursus ar  parengiamąsias programas IELTS ar Cambridge ESOL egzaminų sertifikatams gauti.  Programos metu, anglų kalbos žinias tobulinsite ne tik klasėje, bet ir ekskursijų, diskotekų ar įvairių sportinių užsiėmimų metu.
 
Akademinė vasara suaugusiems
Anglų kalbos kursai vasarą – tai ne tik moksleiviams skirta programa. Suaugusiesiems, norintiems  ne tik gerai pailsėti, bet ir patobulinti savo kalbos žinias bei praplėsti kultūrinį akiratį, siūlome standartinius arba intensyvius kalbos kursus, individualias, profesines ar visai šeimai skirtas programas.


Apie kiekvieną kelionę atskirai teiraukitės telefonu +37064572232 arba el. paštu: lietuva@balticcouncil.org

REGISTRUOKITĖS Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ.

Baltic Council komanda - Jūsų išsilavinimo konsultantai!Į pradžią