BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Kalbų stovyklos, kursai 7-18 metų vaikams - grupinės kelionės

 

TIK PAS MUS - GRUPINĖS KELIONĖS KIEKVIENĄ SAVAITĘ IR KAINOS Į KURIAS ĮSKAIČIUOTA VISKAS!

Pasirinkite jus dominančią šalį šoninėje meniu skiltyje.

Viskas įskaičiuota !


Į mūsų grupinių kelionių kainą įskaičiuotos visos išlaidos: lėktuvo bilietas, registruotas bagažas, oro uosto mokesčiai, draudimas, pervežimo paslauga, lydinčiojo asmens paslaugos kelionės metu, anglų kalbos žinių nustatymas, anglų kalbos kursai tarptautinėse grupėse akredituotuose  mokymo centruose, mokomoji medžiaga, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje ar šeimoje, maitinimas 3 kartus per dieną, sporto ir laisvalaikio programa, kultūrinė programa ir pilnos ir pusės dienos ekskursijos, registracinis mokyklos mokestis, kursų baigimo pažymėjimas.

Trūksta tik kišenpinigių!

Sumanymas paprastas

Vasara - tai poilsis, linksmybės, draugai. Praleisti vasarą norisi naudingai! Mes siūlome vykti kartu su mumis į Angliją arba Maltą mokintis anglų kalbos, kur visi kalba tik anglų kalba. Per paskutiniuosius metus tūkstančiai mokinių ir suaugusiųjų įsitikino tuo, kad mūsų vasaros programos skirtos anglų kalbos mokymuisi ir kelionėmis po šalį. Įvairūs kultūriniai, pramoginiai renginiai yra vieni iš geriausių būdų praleisti vasaros atostogas.  
 
Kartu su mumis vykite į populiarų anglišką kurortą Eastbourne mieste, žinomą pasaulyje Liverpulį arba daugeliui mokinių ir jų tėveliams patinkantį St Michael‘s ir Clifton koledžus. Šių metų naujiena – kelionė į Škotijoje Edinburge esančią mokyklą Merchiston Castle arba vieną seniausią klasikinių Anglijos mokyklų Horsham mieste - Christ Hospital school. Norintiems mokintis anglų kalbos saulėtą vasarą  - Malta!
 
Jūsų pasirinkimas
Tik pas mus galite užsisakyti individualias ir grupines keliones pastoviomis kainomis ir skrydžiais kiekvieną savaitę. Išsirinkę kelionę kartu su grupe, Jūs galite būti tikras, kad į kainą bus įskaičiuoti skrydžiai, mokymasis, apgyvendinimas, maitinimas, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, sportiniai, pramoginiai ir kiti renginiai (žiūrėkite mokyklų aprašymus), taip pat mūsų specialistų (grupės vadovų) paslauga. Tai patyrę specialistai, kurie kiekvienais metais padeda mūsų moksleiviams adaptuotis naujoje aplinkoje, stebės pasiekimus, vyks į ekskursijas ir renginius kartu su moksleiviais ir jų naujais draugais iš viso pasaulio. 
 
Mokymasis ir apgyvendinimas
Per paskutiniuosius metus susipažinome su daugeliu mokyklų ir išrinkome geriausius mokymo centrus ir garsias visame pasaulyje privačias mokyklas ir koledžus. Koks bebūtų Jūsų kalbos lygis, Jūs galite vykti į vieną iš šių mokyklų. Jūs galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą apgyvendinimo būdą: šeimoje, mokyklos rezidencijoje arba universitete, taip pat apartamentuose, jei nuspręsite vykti su visa šeima. 
Į kainą įskaičuotas skrydis lėktuvu, oro uosto mokesčiai, bagažas, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, mokymasis, mokymo medžiaga, sertifikatas, apgyvendinimas, maitinimas, ekskursijos, sportiniai ir pramoginiai renginiai, draudimas, grupės lydėjimas. 

Įvairūs pasiūlymai
 
Grupinės išvykos 8-17 metų moksleiviams
Anglų kalba + aktyvus poilsis ir ekskursijos, įvairūs būreliai, įdomi kultūrinė ir pramoginė programa. Užsiėmimai vyksta tarptautinėse grupėse.
 
Grupinės išvykos moksleiviams nuo 16 metų
Vasara – tai idealus metas pasiruošti akademinei ateičiai – stojimui į aukštąsias mokyklas. Jeigu ketinate studijuoti anglų kalbą, tuomet mūsų siūlomos vasaros kalbos programos padės pasiekti Jūsų užsibrėžtų tikslų! Pasirinkite bendruosius, intensyvius, verslo anglų kalbos kursus ar  parengiamąsias programas IELTS ar Cambridge ESOL egzaminų sertifikatams gauti.  Programos metu, anglų kalbos žinias tobulinsite ne tik klasėje, bet ir ekskursijų, diskotekų ar įvairių sportinių užsiėmimų metu. 
 
Akademinė vasara suaugusiems
Anglų kalbos kursai vasarą – tai ne tik moksleiviams skirta programa. Suaugusiesiems, norintiems  ne tik gerai pailsėti, bet ir patobulinti savo kalbos žinias bei praplėsti kultūrinį akiratį, siūlome standartinius arba intensyvius kalbos kursus, individualias, profesines ar visai šeimai skirtas programas.
Į pradžią