BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Aukštasis išsilavinimas užsienyje


Pasirinkite jus dominančią šalį šoninėje meniu skiltyje.

Baltic Council for International Education organizuoja stojimą į aukštąsias mokyklas bakalauro ir magistro, MBA programas Europoje, JAV ir Kanadoje.

Mūsų profesionalūs konsultantai visuomet Jums padės renkantis tinkamiausią Jums švietimo įstaigą ir mokymo programas, atsižvelgiant į akademinius rezultatus, siekiamus tikslus ir galimybes.


Į mūsų paslaugas įskaičiuota:
- nemokamos konsultacijos ir informacijos pateikimas apie universitetus, profesines ir verslo mokyklas;


- akademinių rezultatų, asmeninių įgūdžių, ambicijų, tikslų ir finansinių galimybių analizavimas;


- tinkamiausių švietimo įstaigų ir programų paieška;


- dokumentų parengimas ir pateikimas į pasirinktą mokymo įstaigą, paraiškų užpildymas, patarimai kaip paruošti rekomendacinį laišką, konsultavimas rengiant motyvacinį laišką, dokumentų vertimas, nuolatinis laiko planavimas pateikiant dokumentus;


- rekomendacijos renkantis paruošiamuosius kursus, jei tokie būtini Foundation, Academic Year, Pre Masters, Pre-MBA, IELTS, TOEFL ir kiti.


- informacijos pateikimas apie apgyvendinimą ir jo pasirinkimą universitete ar privačiame sektoriuje;


- susitikimų organizavimas Lietuvoje su užsienio švietimo įstaigų atstovais parodų metu, seminarų metu, prezentacijos mūsų biure;


- kvietimas į didžiausią Baltijos šalyje specializuotą parodą „Tarptautinių studijų dienos“, kurią organizuojame 2 kartus per metus– Baltic Council for International Education.


Susipažinkite su kai kuriais mūsų pasiūlymais dabar. Rašykite mums, skambinkite ir mes padėsime išrinkti tai, kas labiausiai tinka Jums, aptarsime visas esamas ir galimas  švietimo įstaigas visame pasaulyje!
 

REGISTRUOKITĖSĮ NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ.

 

Į pradžią