BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Kalbų kursai jaunimui (16+) ir suaugusiesiems

Pasirinkite jus dominančią šalį šoninėje meniu skiltyje.

Pats greičiausias būdas išmokti užsienio kalbą - šalyje, kurioje visi kalba šia kalba. Užsienyje Jūs mokotes lengvai ir greitai, taupote laiką ir pinigus, plečiate savo pasaulėžiūrą ir susipažįstate su įvairiais žmonėmis iš įvairių šalių.

Teisingai pasirinkti!
Pasaulyje egzistuoja daugybė mokyklų, siūlančių dešimtis įvairių programų. Išsirinkti mokymo įstaigą ir tinkamiausią kursą pasirodo nėra taip paprasta. Mūsų ilgametis bendradarbiavimas su geriausiomis švietimo įstaigomis visame pasaulyje padeda išspręsti šią problemą.
 
Pripažintos mokyklos!
Mūsų siūlmos mokyklos atitinka aukščiosius kokybės standartus. Visos jos užregistruotos arba oficialiai pripažintos toje šalyje:  British Council, English UK,Quality English, IALC, BASELT (Didžioji Britanija), ACCET (JAV), RELSA (Airija), Qualité français langue étrangère (Prancūzija),   ELICOS (Austrija), ELITE (Italija) ir kitos.
 
Įdomiausi miestai
Mes ne tik siūlome mokymus geriausiose mokyklose, išrinkome geriausius pasaulio miestus - Londonas, Paryžius, Dublinas, Majamis, Niujorkas, Sidnėjus . . .
 
Tinkamiausias laikas
Jūs galite pradėti pasirinktus kursus kiekvieną savaitę. Dauguma mūsų mokyklų dirba pagal modulinį schemą, todėl lengva sudėlioti kursą, mokinantis dviejuose arba daugiau miestų. 
 
Mokintis įdomu
Svarbiausia mokinantis - geri mokytojai. Mūsų partnerių mokyklose dirba profesionalai, turintys specialų pedagoginį išsilavinimą užsienio studentų mokymui. 
 
Apgyvendinimas pagal pasirinkimą
Beveik kiekviena mokykla siūlo nemažiau kaip du apgyvendinimo variantus. Išsirinkite patys, ar norite pasirinkti angliškos šeimos svetingumu arba apsigyventi universiteto rezidencijoje, svečių namuose arba viešbutyje. Bet kokiu atveju Jūs rasite jaukią ir saugią vietą apsigyventi.  
 
Laisvalaikis ir ekskursijos
Kiekvienoje mokykloje yra laisvalaikio organizatoriai, kurių užduotis - padėti Jums įdomiai praleisti laiką po užsiėmimų. Mokyklos organizuoja įvairūs renginiai: ekskursijos, diskotekos, kepsniai ant laužo, lankymasis teatre ir sporto varžybose. Kalba mokintis lengviau, kai jūs linksminantės ir pramogaujat.
 
Kokį kursą pasirinkti Jums?
Didžiausias išskirtinumas yra tai, kad daugumoje mokyklų pasirinkti galite Jūs, kada, kur, kaip ir kiek laiko norite mokintis. Nuspręskite, kokia mokymo programa Jums labiausiai tinka, atsižvelgiant į Jūsų tikslus. Pasirinkite mokyklą iš viso pasaulio. Nuspręskite kursų pradžią. Pradėti kursus galite beveik kiekvieną pirmadienį ištisus metus. 
 
Bedras kursas 
Jei Jūs norite mokintis ir pailsėti, tai kursas skirtas Jums!
Kurso programa skiria dėmesį kalbos vartojimą kasdieniame gyvenime, šnekamąją kalbą.
 • 15-24 pamokų per savaitę
 • visi kalbos lygiai "nulinio" iki "pažengusio" (A1-C2)
 • kursų trukmė: min. 2 savaitės
Intensyvus kursas
Intensyvus kursas - tai greitas ir efektyvus būdas kalbos mokymuisi. Mokymo programa padės suformuoti ir maksimaliai išmokyti būtinų kalbos įgūdžių ir šnekėjimo įgūdžių.
 • 30-50 pamokų per savaitę
 • lygiai nuo "elementaraus" iki "pažengusio"
 • kursų trukmė:min 2 savaitės  
Verslo kursas
Verslo kursas idealiai tinka, kurie naudoja kalbos įgūdžius darbe, o taip pat tiems, kurie dirba tarptautiniame versle. Kursų metu mokomasi bendrąjį kalbos kursą su verslo tematika.
 
Profesionalus kursas
Kursai skirti profesionalams ir aukšto lygio vadybininkams, kuriems svarbu greitai išmokti užsienio kalbą. Užsiėmimai vyksta mažose grupėse, taip pat specialūs užsiėmimai vienas prieš vieną su dėstytoju. 
   
Vasaros kursai
Jūs planuojate pailsėti ir pakeliauti šią vasarą, tuo pačiu ir pasimokinti užsienio kalbos - šis kursas skirtas Jums. Viską, ką sužinosite užsiėmimų metu, prireiks tą pačią dieną po užsiėmimų, ekskursijų metu, kultūriniuose arba sportiniuose renginkiuose:
 • 10-30 pamokų per savaitę
 • visi lygiai nuo "nulinio" iki "pažengusio"
 • kursų trukmė: min. 1 savaitė
Egzaminų kursai IELTS, Cambridge, TestDaF, DELF, Celi ir kt. Jūs planuojate įgyti akademinį išsilavinimą užsienyje - be Jūsų kalbos žinių lygio patviritnimo tai bus padaryti praktiškai neįmanoma. Jei jūų tikslas mokintis mokykloje, koledže, universiete, tarptautinis sertifikatas pripažintų egzaminų jusm padės pasiekti užsibrėžto tikslo. 
 
    
Darbas/Studijos
Jei Jūs baigėte nemažiau kaip 4 savaičių kursą p 30 val. per savaitę, jūs galite pasinaudoti mūsų programa Darbas/Studijos. Ši programa sudarys galimybę sprasti tarptautinio verslo atmosferą ir patobulinti kalbos įgūdžius verslo aplinkoje.
 • min. 4 savaitės kalbų kursas
 • min. 4 savaitės darbo
 • min. lygis: akščiau vidutinio lygio darbas neapmokamas
Kursai pagal užsakymą
Kursai užsienio kalba pagal užsakymą asmenims arba kompanijoms.  
 
 
Į pradžią