Seminarai

 

12-okai, ar žinote ką studijuosite ateityje?

NEMOKAMAS seminarų ciklas „Studijos užsienyje - kelias į tavo sėkmę!”

2020-02-11  16:00

„Studijos Danijoje“ – šį nemokamą seminarą lietuvių kalba ves Baltic Council konsultantai, nesenai baigę studijas užsienyje.  Seminaro metu sužinosite visą reikiamą informaciją apie studijų Danijoje privalumus, mūsų rekomenduojamus Danijos universitetus, stojimo procesą, studijų ir pragyvenimo kainas ir dar daugiau.
Registruokitės seminarui dabar.

2020-02-17  16:00 

„Kaip įstoti į Oxford ir Cambridge universitetus“ – šį nemokamą seminarą anglų kalba ves MPW koledžų grupės atstovas - James Barton. Seminaro vedėjas ne tik dalinsis informacija kaip patekti į Oxford ir Cambridge universitetus, bet ir papasakos viską, ką reikia žinoti, norint Anglijoje studijuoti mediciną ir veterinariją.
Registruokitės seminarui dabar.

2020-02-25  16:00 

„Studijos Nyderlanduose - tiesiausias kelias į profesinę karjerą“ - šį nemokamą seminarą lietuvių kalba ves Baltic Council konsultantai, nesenai baigę studijas užsienyje.  Seminaro metu bus kalbama apie priežastis dėl ko rekomenduojame studijas Nyderlanduose, stojimo procesą, mūsų rekomenduojamus Nyderlandų universitetus, studijų ir pragyvenimo kainas ir dar daugiau.
Registruokitės seminarui dabar.

Rugsėjo ir spalio mėnesiais Baltic Council konsultantai yra pasiruošę supažindinti ir kartu aptarti specialybės pasirinkimo, karjeros ir šiuolaikinės darbo rinkos tendencijas.

Prižadame nuobodu nebus, nes seminarus ves studijas užsienyje jau baigę alumni, kurie mielai papasakos apie stojimo į užsienio universitetus reikalavimus, terminus, finansines perspektyvas, o svarbiausia pasidalins savo įžvalgomis apie studentavimo triukus už Lietuvos ribų.

Nori sužinoti daugiau?
Susitinkame Baltic Council for ofise, adresu Jogailos g. 4, III aukštas, prieš tai užpildant trumpą registracijos formą.

Registruotis galite ir telefonu 8 64572232.

Į pradžią