Roberta Pošiūnaitė pasiekė stulbinančius akademinius rezultatus Bosworth Independent College, Jungtinėje Karalystėje

Roberta Pošiūnaitė Bosworth Independent College, vidurinį išsilavinimą suteikianti mokykla Jungtinėje Karalystėje, pasiekė stulbinančių akademinių rezultatų ir gavo A* (9) įvertinimus iš biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, informacinių technologijų ir A (8) iš sociologijos pamokų.  A* (9) -  tai aukščiausias akademinis rezultatas Jungtinės Karalystės švietimo sistemoje.

Apibūdinant Bosworth Independent College, Roberta mano, kad tai padrąsinanti vieta mokiniams siekti užsibrėžtų tikslų, semtis žinių iš pasaulinio lygio akademikų ir nuolat plėsti savo akiratį.

Kitas aspektas, kurį išskiria Roberta- tai nedidelės klasės, tik aštuoni moksleiviai. Tai, anot Robertos, suteikia galimybę mokytis beveik individualiai. „Mokytojai žino visų moksleivių stipriąsias ir silpnąsias puses ir į tai atsižvelgia sudarant mokymosi planą“, teigia Roberta.

Galiausiai Roberta išskiria ir kitą Bosworth koledžo savybę - teorinių žinių pritaikymą praktikoje. „Pamokose mokomės teorinių žinių, jas suprasti, analizuoti ir taikyti žinias praktikoje. Atliekame nemažai projektų, kurie leidžia priartėti prie realaus pasaulio atvejų analizės“, pasakoja Roberta.

Išgirskite plačiau apie Robertos sėkmės istoriją čia.

Džiaugiamės Robertos pasiekimais ir linkime didelės sėkmės siekiant ambicingų tikslų ateityje.

Jei norite mokytis Bosworth Independent College arba kituose koledžuose Anglijoje, maloniai kviečiame atvykti į nemokamą individualią konsultaciją.

Registracija tel. nr.: +370 64572232 arba užpildykite trumpą registracijos formą.

Baltic Council padeda siekti aukščiausių akademinių rezultatų!

Grįžti
Į pradžią