Specialūs pasiūlymai! Laikas planuoti vasaros atostogas 7-18 metų moksleiviams Anglijoje, Amerikoje, Portugalijoje, Maltoje ir Kipre


Baltic Council jau daug metų organizuoja vasaros kalbų stovyklas moksleiviams iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Visą grupinių kelionių sąrašą ir laisvų vietų skaičių rasite: https://www.balticcouncil.lt/lt/issilavinimas-uzsienyje/grupin-s-kelion-s-moksleiviams/

Šiais metais mes siūlome keliones į naujas vietas!

Ellesmere College ir St Edwards School Didžiojoje Britanijoje, kuriame galite pasirinkti intensyvius anglų kalbos kursus (21 pamoka po 60 min per savaitę), taip pat šaudymo iš lanko užsiėmimus, krepšinį, futbolą, golfą, jodinėjimą, tenisą, teatro ir fotografijos, plaukimo užsiėmimus su profesionaliu treneriu ar mokytoju.

St Peter\'s York  mokykla taip pat siūlo ne tik intensyvius anglų kalbos kursus (21 pamoka po 60 min per savaitę), bet ir šokio pamokas, futbolas arba teatro užsiėmimai.

Liverpool School of English įsikūrusi Liverpool miesto centre siūlo įvairiapusišką kultūrinę programą kartu su anglų kalbos pamokomis.
Šią vasarą keliausime į jau daugeliui žinomas mokyklas: Sidcot School (mokomieji dalykai anglų kalba), St Michael‘s College (mokykla įsikūrusi Anglijos centre, puiki ekskursijų programa), Eastbourne College (klasikinė mokykla kurortiniame mieste Eastbourne), Ardingly College (viena geriausių privačių mokyklų Anglijoje) ir Rugby School (privati mokykla, didelis ekskursijų pasirinkimas).

Tiems, kurie nori mokintis anglų kalbos ir tuo mėgautis šilta šaule ir jūra, siūlome keliauti į Maltą, Kiprą ar Portugaliją.
Kipras – tai 2020 metų naujiena. Programoje 20 pamokų, 1 pilnos dienos ir 2 pusės dienos ekskursijos per savaitę: lankymasis vandens parke, plaukiojimas valtelėmis, kanojomis ir jachtomis, lankymasis pilyse, prie krioklių, kelionės į istorinius miestus Pafosą ir Nikosiją.

Šiais metais siūlome naują mokyklą Maltoje su dar įvairesne ekskursijų programa. Vasarą ir vėl keliausime į Portugaliją, kad pasimėgauti smėlėtomis pakrantėmis populiariame kurorte Algarve. Mokykla Nobel International School Algarve  siūlo mokintis anglų kalbos ir tuo pat metu dalyvauti nepakartojamuose renginiuose ir ekskursijose.

Šiais metais su malonumu siūlome  keliauti į saulėtą Floridą (JAV). Moksleiviai ne tik mokinsis anglų kalbos, bet ir dalyvaus kultūrinėje, laisvalaikio ir sportinėje veikloje, taip pat  vyks į ekskursiją į Floridą:  mėgausis Atlanto vandenyno paplūdimiais, Miami Beach ir lankysis kosminiame NASA centre.

Specialus šventinis pasiūlymas: užsakant vasaros grupines keliones ir apmokant 20% avansą iki 2020 sausio 15 dienos – nuolaida 100 eurų nuo skelbiamos kainos!

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus jūsų klausimus mūsų biure Vilniuje. Kontaktus rasite mūsų tinklapyje: https://www.balticcouncil.lt/lt/kontaktai

Užsakykite atvykę pas mus į biurą arba pateikite internetinį užsakymą!
 

 

Grįžti
Į pradžią