Eastbourne College (11-17 m.)

Vieta

Eastbourne - tai vienas gražiausių miestų Anglijos pakrantėje, įsikūręs šalia Nacionalinio parko – South Downs National Park. Lietingoje Didžiosios Britanijos teritorijoje Eastbourne miestas išsiskiria  kaip daugiausia saulėtų dienų turintis miestas. Tai itin populiarus turistų traukos centras, miestas-kurortas, o taip pat ir puiki vieta užsieniečiams, atvykusiems mokytis anglų kalbos. 

Visa Eastbourne gyvybė susikaupusi miesto pakrantės alėjose – populiariausioje vietoje pasivaikščiojimams vakare.  Čia galima pasijausti kaip viduržemio jūros pakrantėje, kadangi alėjose baltutėliai viešbučių fasadai, nuostabūs gėlynai, palmės ir, žinoma, nuostabus vaizdas į jūrą. Eastbourne yra visos galimybės įdomiai ir naudingai praleisti laisvalaikį – čia veikia modernus kino teatrai, teatrai, aukščiausio lygio sportinių žaidimų aikštelės bei joms skirti įrenginiai, vandens pramogų parkas, muziejus bei daugybė parduotuvių ir kavinių.

Mokykla

Eastbourne College – prestižinė pensioninio tipo mokykla įkurta 1867 metais.  Ši prestižinė mokymo įstaiga suvaidino svarbų vaidmenį garsinant miesto vardą - nuo pat veiklos pradžios čia atvykdavo mokytis įtakingų šeimų atžalos, ko pasekoje Eastbourne miestas tapo vienu pagrindinių švietimo centrų pietinėje pakrantėje.  Tarp mokyklos auklėtinių – Londono meras ir netgi Nobelio premijos laureatas.

Miesto centre esanti mokykla  įsikūrusi istoriniuose, nuo pat jos įsteigimo veikiančiuose bei naujai pastatytuose mokymuisi ir sportui skirtuose pastatuose. Juos supa didelė ir uždara teritorija, kurioje vasaros metu atvykstantys moksleiviai laisvalaikį leidžia plaukiodami baseine, žaisdami tenisą, futbolą ar treniruodamiesi sporto salėje. Mažiausieji džiaugiasi vaikų žaidimų aikštele. Į vasaros anglų kalbos mokyklą atvykę vaikai, ne tik ištobuliną kalbinius įgūdžius, bet ir susipažįsta su bendraamžiais iš skirtingų pasaulio šalių bei pradeda suprasti kas yra tikra angliška uždara mokykla, kuri yra neatsiejama nuo Jungtinės Karalystės įvaizdžio. 
Į pradžią