Eastbourne College (11-17 m.)

Vieta

Eastbourne - tai vienas gražiausių miestų Anglijos pakrantėje, įsikūręs šalia Nacionalinio parko – South Downs National Park. Lietingoje Didžiosios Britanijos teritorijoje Eastbourne miestas išsiskiria  kaip daugiausia saulėtų dienų turintis miestas. Tai itin populiarus turistų traukos centras, miestas-kurortas, o taip pat ir puiki vieta užsieniečiams, atvykusiems mokytis anglų kalbos. 

Visa Eastbourne gyvybė susikaupusi miesto pakrantės alėjose – populiariausioje vietoje pasivaikščiojimams vakare.  Čia galima pasijausti kaip viduržemio jūros pakrantėje, kadangi alėjose baltutėliai viešbučių fasadai, nuostabūs gėlynai, palmės ir, žinoma, nuostabus vaizdas į jūrą. Eastbourne yra visos galimybės įdomiai ir naudingai praleisti laisvalaikį – čia veikia modernus kino teatrai, teatrai, aukščiausio lygio sportinių žaidimų aikštelės bei joms skirti įrenginiai, vandens pramogų parkas, muziejus bei daugybė parduotuvių ir kavinių.

Mokykla

Eastbourne College – prestižinė pensioninio tipo mokykla įkurta 1867 metais.  Ši prestižinė mokymo įstaiga suvaidino svarbų vaidmenį garsinant miesto vardą - nuo pat veiklos pradžios čia atvykdavo mokytis įtakingų šeimų atžalos, ko pasekoje Eastbourne miestas tapo vienu pagrindinių švietimo centrų pietinėje pakrantėje.  Tarp mokyklos auklėtinių – Londono meras ir netgi Nobelio premijos laureatas.

Miesto centre esanti mokykla  įsikūrusi istoriniuose, nuo pat jos įsteigimo veikiančiuose bei naujai pastatytuose mokymuisi ir sportui skirtuose pastatuose. Juos supa didelė ir uždara teritorija, kurioje vasaros metu atvykstantys moksleiviai laisvalaikį leidžia plaukiodami baseine, žaisdami tenisą, futbolą ar treniruodamiesi sporto salėje. Mažiausieji džiaugiasi vaikų žaidimų aikštele. Į vasaros anglų kalbos mokyklą atvykę vaikai, ne tik ištobuliną kalbinius įgūdžius, bet ir susipažįsta su bendraamžiais iš skirtingų pasaulio šalių bei pradeda suprasti kas yra tikra angliška uždara mokykla, kuri yra neatsiejama nuo Jungtinės Karalystės įvaizdžio. 

Video


Apgyvendinimas

Moksleiviams yra skiriami kambariai mokyklos teritorijoje esančiuose bendrabučiuose. Viename kambaryje gyvena 2-3 mokiniai. Visi 10 mokyklos bendrabučių ir gerai saugomi, turi įėjimus su kodine sistema, be to, juose visuomet budi tvarką prižiūrintys mokyklos darbuotojai. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė yra patiekiami mokyklos valgykloje. Moksleiviams yra sudarytas įvairus meniu (šaltieji, karštieji patiekalai, salotos bei vegetariniai valgiai).


Popamokinė veikla

Mokykla siūlo įvairiapusišką laisvalaikio programą. Moksleiviai gali naudotis teniso, skvošo kortais, kriketo ir tinklinio aikštelėmis, baseinu bei sporto sale. Čia dažnai organizuojamos varžybos, kurių finale yra apdovanojami geriausius rezultatus parodę moksleiviai.  Tarp gausybės mokykloje siūlomų būrelių, kiekvienas atras sau artimiausią, ar tai būtų aerobika, ar piešimas, šokiai, viktorinos ir kita. Į laisvalaikio programą taip pat įtraukta: diskotekos, iškylos, kino vakarai, talentų šou, karaoke, spektaklių pastatymai ir įvairiausi konkursai. Mokykla organizuoja ir ekskursijas į kitus miestus.
Londonas
Visos dienos išvyka į sostinę! Moksleiviai aplankys Bekingemo rūmus, Parlamentą, Vestminsterio Abatiją bei Big Beną. Norintys įsigyti suvenyrų ir lauktuvių, tai galės padaryti laisvo laiko metu garsiojoje Oksfordo gatvėje. Norintys aplankyti muziejus ir galerijas, gali pasirinkti kitą išvykos į Londoną variantą, kurio programoje: The Natural History Museum, The Science Museum, The British Museum, The Tate Modern, or the National Portrait Gallery.
Braitonas
Braitonas - puikus Anglijos pajūrio miesto pavyzdys. Kaip ir Eastbourne, miestą garsina pasivaikščiojimo takai, paplūdimiai bei prieplaukos. Brighton "vizitinė kortelė" - garsusis Brighton Pavilion.


Išvykų datos
:
 
02/07 - 16/07/2019
 
 
Į programos kainą įskaičiuota:
lėktuvo bilietas Talinas-Londonas-Talinas, bagažas, oro uosto mokesčiai, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, mokymasis, mokyklos registracijos mokestis, mokymosi medžiaga, testavimas, sertifikatas baigus kursą, įvairūs renginiai, 2 ekskursijos kiekvieną savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, maitinimas tris kartus per dieną, grupės vadovo paslauga, draudimas. 
 
Kainos nurodytos EUR už 2 savaites.
Standartinė programos trukmė –  2 savaitės.  Jei norite užsisakyti 3, 4 arba daugiau savaičių susisiekite su mumis tel. (8 5) 269 00 56 arba lietuva@balticcouncil.org  
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Junior Course (20 pamokų х 45 min per savaitę, apgyvendinimas rezidencijoje, TWIN/TRPL, FB) - 2 savaitės
Amžius: 11-17 metų
Kalbos lygis: visi
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 15
Kurso trukmė: 2 savaitės
Pamokų skaičius per savaitę: 20 х 45 min
 
2,455.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Junior Course (20 pamokų х 45 min per savaitę, apgyvendinimas šeimoje, TWIN, FB) - 2 savaitės

Amžius: 14-17 metų
Kalbos lygis: visi
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 15
Kurso trukmė: 2 savaitės
Pamokų skaičius per savaitę: 20 х 45 min

1,955.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią