Malta - skrydis iš Rygos

Pačioje Viduržemio jūros širdyje, 90 km į pietus nuo Sicilijos ir 230 km į šiaurę nuo Afrikos, Tuniso - yra pasakiško grožio Maltos sala. Nuostabus klimatas, krištolinio skaidrumo jūra, svetingi salos gyventojai, saugumas, senovinės šventyklos, aktyvus poilsis, anglų kalbos (viena iš ificialių Maltos salos kalbų) pamokos - visa tai kasmet į salą privilioja tūkstančius moksleivių ir suaugusiųjų iš įvairių pasaulio šalių.   
 

Jūra ir saulė
Maltoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas su šiltomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Maltoje, kurią sudaro 3 pagrindinės salos - Malta, Gozo ir Kamino -  nebūna šaltų vėjų, rūko ar sniego. Gegužės  - spalio mėnesiais vidutinė oro temperatūra + 28 С, saulė per dieną šviečia apie 10 valandų. Maudymosi sezonas atidaromas gegužės mėnesį. Karščiausias laikotarpis: birželio - rugsėjo mėnesiai, bet gaivus jūros brizas sušvelnina karštį. Šiltas ir skaidrus Viduržemio jūros vanduo džiugina maudynių mėgėjus. Maltoje yra smėlėtos, akmeningos ir uolėtos pakrantės.   
 
Anglų kalba Maltoje moksleiviams ir suaugusiesiems
Maltoje galima puikiai suderinti anglų kalbos mokslus ir poilsį. 160 metų Malta buvo Didžiosios Britanijos kolonija, ir per tą laikotarpį anglų kalba daugeliui vietos gyventojų tapo praktiškai gimtąja. Anglai saloje įdiegė savo švietimo sistemos standartus, ir šiandien anglų kalbos mokyklos Maltoje nesiskiria nuo analogiškų mokyklų Didžiojoje Britanijoje. Jūs galite rinktis įvairaus intensyvumo ir tematikos anglų kalbos mokymosi programas. Būtent dėl to Malta - ideali vieta norintiems išmokti kalbą ir pailsėti. Mokykitės poilsiaudami ! 
 
Pramogos ir sportas 
Sporto mėgėjai Maltoje  galės užsiimti tenisu, jodinėjimu, futbolu, plaukimu ar kitu sportu. Malta - tai vienas ekologiškiausių, švariausių pasaulio kurortų. Čia nėra stambių pramonės įmonių. Jūros skaidrumą įtakoja ir smėlio nebuvimas prie uolėtų krantų.  Tokiu būdu Malta yra laikoma viena geriausių nardymo vietų.  
Visų pramogų ir nepaminėsime, štai keletas: festivaliai ir teatralizuoti pasirodymai, įspūdingi fejerverkai, diskotekos, iškylos pajūryje,   kruizai ir ekskursijos.  
 
Ekskursijos
Valeta – Maltos sostinė, Gozo sala - akmeninis grožis, Mdina – tylioji sostinė, Komino ir Žydroji lagūna, Žydroji grota ir  senovinės šventyklos, irstymasis valtimi jūroje, folklorinis turas, šventiniai fejerverkai,  Sicilija.
_________________________________________________________________________

Patiko mokykla, koledžas, mokymo centras? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite specialų pasiūlymą, nuolaidą arba stipendiją jau rytoj! Rašykite mums el. paštu lietuva@balticcouncil.org

Į pradžią