Living Learning English

Vieta

London, Bath, Bristol, Cornvall, Devon, Winchester, Salisbury, Southampton, Bournemouth, Oxford,  Brighton, Hastings, Tunbridge Wells, Rye, Cardiff, Malvern, Gloucestershire, Stratford-on-Avon, Worcester, Birmingham, Nottingham, Leicestershire, Cambridge, Norwich, Manchester, Leeds, Lake District, Liverpool, York.

MOKSLO IR APGYVENDINIMO VIETA

Jūs patys galite pasirinkti kokioje vietovėje norėtumėte mokytis ir gyventi kursų metu - mieste, užmiestyje ar prie jūros! Dauguma mokytojų gyvena istoriniuose, universitetiniuose miestuose, tokiuose kaip Bristol ir Bath arba jų apylinkėse. Mes taip pat galime pasiūlyti apsistoti pas mokytojus, gyvenančius kitose vietovėse visoje Didžiojoje Britanijoje: Cornwall, Devon, Gloucestershire, Hartfordshire, Kent, Londone, Liverpool, Malvern, Manchester, Oxfordshire, Salisbury,  Brighton, Hastings ir Southampon.

GYVENIMAS MOKYTOJO ŠEIMOJE

Gyvendami ir mokydamiesi mokytojo namuose Jūs galėsite visą laisvą nuo pamokų laiką skirti anglų kalbos įgūdžių lavinimui. Laikas praleistas bendraujant su šeima prie pietų, vakarienės stalo ar bendravimas vakarais - tai papildoma galimybė tobulinti savo anglų kalbos žinias. Mokytojo šeimoje bendraudami su šeimos nariais gausite tiek naudos, kiek ir pamokų metu! Mokytojas visada bus pasiruošęs su Jumis bendrauti ir Jums padėti. Gyvenimas mokytojo namuose Jums suteiks galimybę visiškai įsilieti į angliškąją kultūrą ir gyvenimo būdą.  

LAISVALAIKIO IR EKSKURSIJŲ PROGRAMA

Laisvalaikio programa sudaroma pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius, todėl Jūsų viešnagė svečioje šalyje tikrai neprailgs. Atsižvelgiant į Jūsų gyvenamąją vietą, Jūs galėsite rinktis pramogas iš plataus ekskursijų ir veiklų sąrašo, tokių kaip čiuožimas ant ledo, golfas, sportas, plaukimas, boulingas, pasivaikšiojimai po miestą ar apylinkes, muziejų ir parodų lankymas, lankymasis kino ar dramos teatruose, pažintinės ekskursijos, arba tiesiog apsipirkinėjimas parduotuvėse ar tradicinių britų "pub'ų" (kavinių) lankymas. Priklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos gali būti organizuojamos išvykos į kitus miestus, tarkim - į Londoną, Oksfordą, Bath, Stratford-upon-Avon ar žymųjį Stonehenge, kuris įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.  Didžiojoje Britanijoje daug senovinių pilių su jas supančiais sodais. Vasarą tokiose vietose vyksta įvairūs renginiai, pavyzdžiui muzikos (džiazo ar populiariosios muzikos) festivaliai ar vietinės reikšmės karnavalai.

Video

Ekskursijos ir išvykos organizuojamos atsižvelgiant į besimokančiojo amžių ir interesus. Kursų pradžioje studentas kartu su mokytoju sudaro eksursijų planą. Savo registracinėje anketoje galite pažymėti Jus dominančias veiklas ir mes pateiksime informaciją apie galimybes ir kainas. Už įėjimo bilietus į muziejų, viešojo transporto bilietus, moka pats studentas, išskyrus vaikų programas į kurių kainą jau būna įtrauktos ekskursijos ir renginiai.

 

PASITIKIMO/IŠLYDĖJIMO PASLAUGA

Atvykusieji į vietinę geležinkelio ar autobusų stotį yra nemokamai pasitinkami ir nuvežami į apgyvendinimo vietą.
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga iš oro uosto. Atvykstantys į oro uostą gali pasirinkti mokamą pasitikimo paslaugą. Studentą pasitinka taksi vairuotojas ir nuveža į mokytojo šeimą. Paslaugos mokestis priklauso nuo atstumo tarp oro uosto ir apgyvendinimo vietos. Neužsisakę mokamos pasitikimo paslaugos, studentai iš oro uosto gali savarankiškai  atvykti į mokytojo namus traukiniu (www.nationalrail.co.uk) ar autobusu (www.nationalexpress.com).

MOKYMO PROGRAMOS

Didžiausias šios programos privalumas - apgyvendinimas anglų kalbos mokytojo šeimoje, nes mokymo procesas tęsiasi net pasibaigus pamokoms! Kalbėdamas su studentu įvairiomis gyvenimiškomis temomis jis padės Jums teisingai formuluoti sakinius, parinkti tinkamus žodžius, ištaisys gramatines klaidas, Jūsų tarimą.

Bendrinė anglų kalba

Jums bus sudaryta individuali programa atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir anglų kalbos žinias. Pamokų metu lavinamos visos kalbos sritys: skaitymas, rašymas, klausymas, tarimas, gramatika ir supažindinimas su šalies kultūra. Kursų pradžioje mokytojas nustatys Jūsų anglų kalbos lygį ir pateiks mokymo rekomendacijas. Šio testavimo pagrindu bus sudaroma mokymo programa. Kursų pabaigoje mokytojas įvertins Jūsų anglų kalbos žinias ir pateiks tolimesnio mokymosi rekomendacijas. Po mokymų Jums bus išsiųstas kursų baigimo pažymėjimas ir ataskaita apie buvusių pamokų turinį, Jūsų pasiekimus ir rekomendacijas tolimesniam anglų kalbos žinių gerinimui. 

 

Verslo anglų kalba

Šie specializuoti kursai skirti dirbantiems, verslo žmonėms, kurie dalyvauja verslo susitikimuose, veda derybas, rengia prezentacijas, dalyvauja tarptautinėse konferencijose. Kursų dėka Jūs ženkliai patobulinsite savo verslo anglų kalbos žinias. Didelis dėmesys yra skiriamas šnekamajai verslo anglų kalbai vystyti. Pamokų metu Jūs mokysitės kaip kalbėti telefonu, ruošti įvairias ataskaitas, konspektuoti, taip pat rengti dalykinę korespondenciją (įprastų ir elektroninių laiškų rašymas). Mokytojai Jums padės įvaldyti specializuotą žodyną, kuris reikalingas dirbant įvairiose srityse: mašinų pramonėje, informacinių technologijų, medicinos, teisės, finansų, marketingo, personalo ir kitose srityse!

Express anglų kalbos kursas  (4 dienos)

Tai intensyvūs individualūs (One-to-one), 4 dienų kursai. Keturių dienų kursą sudaro 20 pamokų. Studentas gali atvykti bet kurioms keturioms dienoms - pamokos vyksta tiek darbo dienomis tiek savaitgaliais. Užsiėmimų metu didžiausias dėmesys yra skiriamas verslo anglų kalbai, o bendrinės anglų kalbos įgūdžiai yra lavinami bendraujant su mokytoju ir jo šeima.  

Anglų kalba mokytojams

Šie kursai skirti anglų kalbos mokytojams, norintiems atnaujinti savo žinias reikalingas mokytojo asmeniniam tobulėjimui ir darbui su mokiniais.  Kursus veda patyrę anglų kalbos pedagogai. Užsiėmimų metu naudojama daug ir įvairios mokomosios medžiagos. Mokytojai mokosi idiomų, naujų išsireiškimų, tobulina kalbinius įgūdžius. Bendraudami su mokytoju ir jo šeima atvykusieji gali pagerinti tartį. Kursų programa gali būti sudaroma ir keičiama atsižvelgiant į individualius poreikius ir pageidavimus. Jūs patys galite pasirinkti atvykimo į kursus datą, pamokų skaičių per savaitę – 15, 20, 25 ar 30 valandų.

Anglų kalba plius

Kursai skirti norintiems ne tik pasimokyti anglų kalbos, bet ir maloniai praleisti laiką Anglijoje. Kursų programą sudaro: 9 valandos anglų kalbos užsiėmimų 3 dienas iš eilės (po 3 valandas kiekvieną dieną) ir 3,5 dienos skirtos užsiėmimams iš žemiau pateikiamo sąrašo.

Pažintinės ekskursijos su gidu. Mokytojas Jus supažindins su Didžiosios Britanijos istorija, kartu lankysite žymiąsias šalies vietas - pradedant legendiniu Stonehenge ir jo apylinkėmis, baigiant pilių, bažnyčių, romėnų kultūros paminklų lankymu.  

Pasivaikščiojimai gamtoje. Kartu su mokytoju po gamtą. Pasivaikščiojimai po įstabaus grožio Cornwall apylinkes, po Ežerų krašto (Lake District) didžiausią šalyje nacionalinį parką, pokalbiai su mokytoju apie lankomas vietas leis gerokai patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Pasivaikščiojimo planus sudaro mokytojas kartu su studentu. Maršrutai gali skirti savo ilgiu ir sudėtingumu.  

Kulinarija. Kartu su anglų kalbos mokytoju gilinsitės į Europietiškos virtuvės paslaptis. Sužinosite vietinių patiekalų receptus, sudarinėsite meniu, pirksite reikiamus produktus ir ruošite pietus. 

Dailė ir dizainas. Šių kursų metu mokysitės dailės istorijos, kartus su mokytoju besidominčiu daile aplankysite kai kurias Londono, pietvakarių Anglijoje esančias meno galerijas. Užsiėmimų metu yra galimybė tapyti akvarele, ar piešti eskizus. Jūsų mokytojas pasidalins su Jumis savo žiniomis ir gebėjimais dailės srityje.  

Gėlių puokščių sudarymas. Šiuos kursus veda floristikos srities žinovai, kurie išmokins sudaryti gėlių puokštes, jų kompozicijas. Bendraudami su šiais mokytojais Jūs taip pat tobulinsite ir anglų kalbos įgūdžius.

Sodininkystė ir angliškų sodų lankymas. Kursai skirti besidomintiems sodininkyste ir norintiems aplankyti tradicinius Anglijos sodus. Galima aplankyti žymiuosius Stourhead sodus, menančius karaliaus Edward VII laikus. Galite aplankyti Elžbietos laikų dvarus, kuriuos supa klasikinio stiliaus sodai, aplankyti kaimo stiliaus sodus, aromatinių augalų sodus... šį sąrašą galima tęsti be galo!

Jeigu Jus domina kita veikla, kuri nebuvo paminėta aukščiau pateiktame sąraše, kreipkitės į mus ir mes pasistengsime surasti Jums tinkamą mokytoją. 

 

KURSŲ DATOS IR KAINOS 2021

Jūs galite pradėti mokytis bet kurį sekmadienį.  Minimali kursų trukmė – 6 dienos (pavyzdžiui nuo sekmadienio iki šeštadienio. Pamokos trukmė - 60 minučių. Kaina nurodyta Anglijos svarais sterlingais (GBP).
 

General English,
English for Teachers                  1:1              2:1 (asmeniui)

15 valandų per savaitę              £950             £790
20 valandų per savaitę              £1090           £900
25 valandos per savaitę           £1230            £1020
30 valandų per savaitę             £1370            £1140

Business English, Exams,
Academic English                        1:1             2:1 (asmeniui)

15 valandų per savaitę              £1090          £900
20 valandų per savaitę             £1240          £1030
25 valandos per savaitę           £1400          £1160
30 valandų per savaitę             £1560          £1300

Express kursas (4 dienos)      1:1             2:1 (asmeniui)
20 val. Business English           £1020      £850
20 hours - General English       £890       £740

Kursai vaikams (14-17 m.)      1:1          
15 valandų per savaitę           £1090          
20 valandų per savaitę           £1240        
25 valandos per savaitę         £1400
30 valandų per savaitę           £1560


Kursai vaikams (10-13 m.)      1:1            

15 valandų per savaitę           £1340    
20 valandų per savaitę           £1500         
25 valandos per savaitę         £1660     
30 valandų per savaitę           £1820


Įskaičiuota į kursų kainą

Kalbos kursai, anglų kalbos žinių lygio nustatymas kursų pradžioje, mokomoji medžiaga, ataskaita apie pasiekimus ir rekomendacijos tolimesniam mokymuisi, kursų baigimo pažymėjimas, kambarys mokytojo namuose, mmaitinimas 3 kartus per dieną 6 dienas per savaitę, ekskursijos su palyda (2 darbo dienomis, 1 - savaitgalį), pasitikimo/išlydėjimo paslauga autobusų ar geležinkelio stotyje, draudimas, mokyklos personalo pagalba 24 val. per parą.  

Papildomos paslaugos (kaina nurodyta Anglijos svarais sterlingais)
Atskiras vonios kambarys - 165 už savaitę 
Papildoma individuali pamoka 1:1 – 65 už 60 min 
Papildoma nakvynė – 90 už naktį
Lydintis asmuo (suaugęs arba vaikas) - be mokymo – 560 už savaitę
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga oro uoste – pagal užklausimą
Kalėdos ir Naujieji Metai – papildomai 140 už savaitę
 
Neįskaičiuota į kursų kainą
Lėktuvo bilietas, pasitikimo/išlydėjimo oro uoste paslauga, bilietai į kinoteatrą, teatrą, parodas ir pan. Vaikams įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą). 
 

Į pradžią