Сity Football Language School

Vieta

Manchester miestas

Mokykla
Ši programa skirta 12-17 metų vaikams ir jaunimui, sportuojantiems ir žaidžiantiems futbolą. Šios programos metu galima ne tik pakliūti į anglišką aplinką mokantis anglų kalbos, bet ir žaidžiant futbolą, treniruojantis kartu su patyrusiais treneriais – kalbančiais angliškai. Dviejų savaičių programa vyksta City Football Academy bazėje, kuri įsikūrusi Manchester mieste, tai leidžia jaunimui tobulinti anglų kalbos žinias ir treniruotis unikalioje aplinkoje, kur kiekvieną dieną treniruojasi pasaulinio lygio futbolo žvaigždės. Anglų kalbos užsiėmimai vyksta tokiu būdu, kad jaunojo futbolininko gyvenimas taptų kuo panašesnis į profesionalių žaidėjų gyvenimą. Mokymo programos dalyviai tobulina anglų kalbos žinias kartu su bendraamžiais  iš įvairių pasaulio šalių, taip pat analizuoja rungtynes, improvizuoja spaudos konferencijas, kurių metu dalijasi pamąstymais apie sveiką mitybą ir įvairių žaidimo taktikų naudojimą, techniką ar įgūdžius.

Apgyvendinimas

Moksleiviai apgyvendinami Manchester universiteto studentų rezidencijoje, esančioje netoli City Football Academy, kur taip pat vyksta užsiėmimai ir treniruotės. Vaikai apgyvendinami vienviečiuose kambariuose su patogumais, maitinami tris kartus per dieną: pusryčiai ir vakarienė rezidencijoje, pietūs Futbolo akademijoje. Supakuoti pietūs ekskursijų metu ir savaitgaliais. Rezidencijoje galima pasinaudoti skalbimo paslauga (už papildomą mokestį), teritorijoje veikia WiFi ryšys.  

Mokymo programa
Anglų kalbos užsiėmimus veda patyrę mokytojai. Futbolo treniruotės laikomos neatskiriama ir svarbia kalbos mokymo dalimi. Mokiniai mokosi vartoti savo kalbos įgūdžius praktiškai treniruočių metu, analizuoja žaidėjų elgesį aikštėje rungtynių metu, komentuoja ir  aiškinasi rungtynių eigą, lavina žaidimo įgūdžius,

Video

aptaria mitybą ir treniruotes, o taip pat dalyvauja tikrose futbolo rungtynėse. 

Kursų pradžia (2022) 
03.07 - 15.07
17.07 - 29.07
31.07 - 12.08


Atvykimo diena:
sekmadienis
Amžius: 12-17 metų
Kurso trukmė: min. 1 savaitė
 

Į 2 savaičių programos kainą įskaičiuota
Mokymas (15 val. anglų kalbos pamokų ir 15 val. futbolo treniruočių), apgyvendinimas universiteto rezidencijoje, kiekvieną dieną nuvežimas  į City Football Academy ir parvežimas, maitinimas tris kartus per dieną, 7 vakaro renginių, 1 ekskursijos savaitgaliais, 1 interaktyvi ekskursija futbolo tema, futbolo apranga ir avalynė, mokomoji medžiaga.

Kaina nurodyta Anglijos svarais sterlingais (GBP).

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
English + Football - 1 sav.
1,550.00

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Pasitikimas ir išlydėjimas Mančesterio - on request
0.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Mokyklos registracijos mokestis
50.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Agentūros registracijos mokestis
55.00
Į pradžią