Earlscliffe

Vieta

Folcestone miestas (Kent grafystė)

Tarptautinė mokykla mišraus tipo berniukams ir mergaitėms.
Mokinių amžius – 15-19 metų
Mokinių skaičius klasėje – 9 asmenys
 
Mokykla
Earlscliffe - privati mokykla vyresniesiems, kur mokslo metų eigoje mokiniai mokosi A-Level. Mokykla pastatyta 1870 metais, 2012 metais mokykla buvo renovuota ir perplanuota. Šiandien tai – šiuolaikiška įstaiga su šviesiomis ir erdviomis klasėmis, laboratorijomis, nauja įranga. Mokykla išsidėsčiusi vakarinėje Folcestone dalyje, netoli geležinkelio stoties ir miesto centro. Folkestone – nedidelis miestelis pakrantėje Kent grafystėje, 6 mylios nuo Dover miesto, kuriame gyvena 53 tūkstančiai gyventojų. Greituoju traukiniu kelionė iki Londono trunka 55 min.
Dauguma mokinių stoja į Earlscliffe su tikslu pasiruošti ir įstoti į Top universitetus, įeinančius į Russel Grou[p ir 1994 Group. Pagrindinis mokyklos privalumas - individualus požiūris į studentą. Pasitikėjimo atmosfera ir pagarba moksleiviui padeda atskleisti akademinį ir kūrybinį potencialą, su kuriuo jis nuolat susiduria aptariant akademinius rezultatus, universitetų pasirinkimą ir kitus bendrus klausimus. 
 
Be privalomų dalykų ir pasiruošimo egzaminams mokykloje yra unikalios programos, kurios leidžia mokiniams išsiskirti tarp kitų mokyklų mokinių ir stojant į universitetą:
The Extended Project –   tiriamasis darbas pasirinktoje srityje,  įforminamas kaip kursinis darbas iš 5000 žodžių. Už šį darbą mokinys papildomai gauna pažymį  AS lygyje A-Level atestate.

 • Work placement – mokykla siekia suteikti kiekvienam mokiniui praktiką pasirinktoje šalyje mažiausiai 2 savaites, tai privalumas stojant į universitetą.

Harvard Summer School – mokykla padeda mokiniams įstoti ir mokintis pagal vasaros programą vidurinio išsilavinimo mokiniams Harvardo universitete.  Mokiniai  gali pasirinkti juos dominantį kursą iš 300 dalykų. Užsiėmimus veda Harvardo universiteto profesoriai. Dalyvavimas šioje programoje yra papildomi balai stojant  į Didžiosios Britanijos ir JAV  Top universitetus. Norint įstoti būtina turėti 7.0 IELTS.
 

Video

JP Morgan Schools Programme – mokykla sudaro galimybes mokiniams, kurie nori universitete studijuoti finansus, bankininkystę, ekonomiką arba investicines rizikas,  dalyvauti šioje programoje. Ji vyksta 2 dienas rugpjūčio mėn.  ir leidžia mokiniams susipažinti su investicinių bankų darbu, susitikti su JP Morgan darbuotojais ir įgyti pirminius įgūdžius, kurie padės jiems ateityje argumentuoti savo pasirinkimą motyvaciniame laiške, kurį rašys universitetams. Šios programos metu mokiniai dalyvauja prezentacijose, interaktyviuose seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose.


Programos

A-Level – dviejų metų vidurinio išsilavinimo programa, kurios metu mokiniai mokosi 4 dalykus iš šio sąrašo: Mathematics, Further Mathematics, Geography, History, Biology, Physics, Chemistry, Economics, Government & Politics, Business Studies, English Literature, Art and Design, French, German, Japanese, Spanish, Russian.
 
International Transition Year (ITY) – vienerių metų pasiruošimo A-Level programa 15-16 metų moksleiviams. Pusę šios programos sudaro anglų kalbos pamokos, o kitą pusę – matematika, gamtos mokslai ir socialiniai mokslai. 
 
University Foundation Year – vienerių metų programa mokiniams, kurie baigė vidurinę mokyklą savo šalyje ir įgijo vidurinio išsilavinimo atestatą. Minimalus anglų kalbos lygis šioje programoje – IELTS 5.0. Galima laikyti mokyklos testą. Mokykla siūlo dvi Foundation kryptis:
The Humanities (History or Maths, Economics, Politics, the extended project).
The Sciences (Maths, Chemistry, Biology or Physics, the extended project, University of Cambridge Science Festival in March).
Abiejuose programose įtrauktos akademinės anglų kalbos ir pasiruošimo IELTS.
 
Popamokinė veikla
Kiekvienais metais Earlscliffe mokiniai dalyvauja debatų rungtynėse The English Speaking Union’s Schools Mace Debating Competition, kurie vyksta nuo 1950 metų. Mokyklinis klubas 20/20 Club organizuoja kas 2 savaites oficialią vakarienę, kurioje kalbas sako kviestiniai svečiai: įžymūs politikai, parlamento nariai, muzikantai, dalininkai, gydytojai, sportininkai, verslininkai. Nedidelis atstumas iki Londono leidžia organizuoti apsilankymą muziejuose, parodose, teatruose. Taip pat organizuojamos kelionės į Paryžių, kuris yra tik 2 val. vykstant traukiniu. Mokyklos mokiniai aktyviai užsiima sportu, jie nemokamai lanko artimiausią sporto klubą ir baseiną. Pačios populiariausios sporto šakos yra futbolas, tenisas, golfas, krepšinis, badmintonas, tinklinis ir skvošas. 
 
Apgyvendinimas
Mokiniai apgyvendinami  mokyklos rezidencijoje erdviuose kambariuose (remontas ir baldai pakeisti 2012 metais). Dauguma kambarių – dviviečiai, triviečiai, su vonios kambariu, Wi-Fi. Maitinimas  -  mokyklos valgykloje. 
 
Mokestis už mokslą ir apgyvendinimą 2020/2021 metais: 

A-level/Foundation/ITY – 12 575 GBP už trimestrą
Extra A-level subject – 1 995 GBP už trimestrą
IELTS - 6730 GBP už trimestrą
Registracijos mokestis – 275 GBP
Depozitas – 2 500 GBP
CAS (dokumentai vizai) - 195 GBP

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią