BALTIC COUNCIL - Naujienos

SPECIALŪS VASAROS PASIŪLYMAI

 

Anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ir kitos užsienio kalbos plius aktyvus poilsis ir ekskursijos žinomose šalyse ir miestuose kartu su naujais draugais iš viso pasaulio.

Praleiskite laiką naudingai kartu su Baltic  Council - grupinės arba individualios kelionės.

Kainos pradžiugins – visoms GRUPINĖMS išvykoms NUOLAIDA – 250 EUR, įskaičiuotas kalbos mokymas, apgyvendinimas, maitinimas, ekskursijos, renginiai, skrydis ir grupės vadovo palyda.

Queen Annes Didžioji Britanija (netoli Londono) – puikūs vaikų atsiliepimai ir nepakartojami įspūdžiai, skrydis iš Vilniaus.

Visi grupinų vasaros stovyklų pasiūlymai čia.

SPECIALUS PASIŪLYMAS – 10% NUOLAIDA AKADEMINĖMS STOVYKLOMS Didžiojije Britanijoje.

Academic Summer – Londonas, Kembridžas, Bristolis. Akademinės stovyklos kurių metu vaikai ruošiasi stojimui į universitetus, medicinos kursą, pasiruošimą IELTS egzaminui.

Felsted Summer School – akademijos pagal įvairius pomėgius: drama, sportas, tapyba, matematika, IT ir kitos. Taip pat, įdomiausias pasirinkimas būsimiems studentams – Global Studies.

Dešimtys pasiūlymų įvairiam amžiui arba Jūsų tikslams pasiekti tarptautinėse mokyklose ir kalbų stovyklose. Programos: kalba + poilsis, sporto akademijos ir pasiruošimas egzaminams, kalba plius mėgiamiausi užsiėmimai, mini MBA ir programos jauniesiems lyderiams, išvykos šeimai su vaikais nuo 3 metų ir vyresniems, daugelis kitų programų.

Užsakymus siūskite el paštu arba skmabinkite telefonu.
BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje  
Papildoma informacija telefonu 8 52690056 arba 8 64572232
lietuva@balticcouncil.org

Mus rasite adresu Jogailos g. 4 Vilniuje

 

Grįžti
Į pradžią