Didžiosios Britanijos universitetai parodoje "Tarptautinių studijų dienos 2014" rugsėjo 25 d. Vilniuje

Susitikite su Didžiosios Britanijos universitetų atstovais parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2014“ rugsėjo 25 d. Vilniuje, Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre.
Didžioji Britanija pirmauja pasaulyje pagal užsienio studentų skaičių, tai galima paaiškinti aukštai vertinama universitetų reputacija ir galimybe greitai įsidarbinti po studijų. Ekonominio bendradarbiavimo ir vystymo organizacijos specialistai (OECD), išanalizavę įvairių šalių absolventų nedarbingumo lygį, nustatė, kad didžiausia tikimybė įsidarbinti prestižinėje įmonėje – Didžiosios Britanijos universitetų absolventams.
Vyresniųjų klasių moksleiviams pats laikas pradėti svarstyti, kokioje šalyje ir kokią studijų programą pasirinkti. Labai dažnai jiems kyla įvairūs klausimai susiję su pasirinkta specialybe, stojimo reikalavimais, apgyvendinimu, studentišku gyvenimu. Į visus šiuos ir kitus klausimus Jums atsakys universitetų darbuotojai ar studentai. Susitikti su universitetų atstovais galite Vilniuje parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2014“, kurioje dalyvaus:
•  University of Warwick
•  Queen Mary University of London
•  University of East Anglia
•  Coventry University
•  University College Birmingham
•  Canterbury Christ Church
•  University of Derby
• Edge Hill University

Russell Group universitetai Vilniuje
Nedažnai Vilniuje galite susitikti su geriausių, priklausančių Russel Group organizacijai, Didžiosios Britanijos universitetų atstovais. Russel Group vienija 24 didžiausius pasaulinio lygio mokslinių tyrimų centrus. Šiai grupei priklauso Oksfordo ir Kembridžo universitetai, taip pat University of Warwick ir Queen Mary University of London, kurie pirmą kartą dalyvaus parodoje Vilniuje.

Warwick University užima 10 vietą (tarp daugiau kaip 120) pagal Didžiosios Britanijos „Times Good University Guide 2014“ reitingą ir 64 vietą pasaulinio „QS World Ranking 2013“ reitinge. Pagal mokslinių tyrimų veiklą universitetas užima 7 vietą  Didžiojoje Britanijoje. Jame įkurti 29 akademiniai departamentai, 50 mokslinių centrų, 4 pagrindiniai fakultetai: humanitarinių, tiksliųjų mokslų, socialinių ir medicinos mokslų. Palyginti neseniai įkurtas medicinos fakultetas – didžiausias šalyje. Pasaulinį pripažinimą pelnė ekonomikos fakultetas bei verslo mokykla. Absolventai įgiję Warwick‘o diplomą puikiai vertinami darbo rinkoje.
 
Queen Mary University of London
Tai vienas geriausių universitetų, tarp kurio absolventų net 6 Nobelio premijos laureatai. Įkurtas 1882 metais. Jame mokosi 17 840 studentų, iš kurių – 1 858 atvykusieji iš Europos Sąjungos šalių, 150 tautybių. Universitetas siūlo rinktis iš 240 studijų programų ir mokytis šiuose fakultetuose: Humanitarinių ir Socialinių mokslų, Gamtos mokslų ir inžinerijos, Barts‘o ir Londono medicinos ir odontologijos mokykloje. Universitete vykdomas ilgalaikio vystymo planas, tokiu būdu, per paskutiniuosius 15 metų  į universiteto infrastruktūrą buvo investuota 250 mln. svarų sterlingų.

Coventry University
„The Guardian“ duomenimis Coventry universitetas pripažintas 2014 metų geriausiu universitetu tarp taip vadinamų Naujųjų universitetų. Jis įvardintas geriausiu šalyje pagal studijų programas, kurios susijusios su kino gamyba ir fotografija (Fotografija, Iliustracija ir animacija). Populiarumu nenusileidžia ir kitos programos: Renginių vadyba, Slauga ir akušerija, Socialinis darbas, Drama ir šokis, Dizainas ir amatai, Mechaninė inžinerija.
Menų ir dizaino fakultetas didžiuojasi savo absolventais, tarp kurių yra karalienės portretistas, X Factor ir Big Brother prodiuseris; dizaineriai, dirbantys Aston Martin, Jaguar Land Rover ir BMW įmonėse. Už pasiekimus universitetui suteiktas Karalienės aukštojo mokslo apdovanojimas („Queen’s Award for Further & Higher Education“).

University of East Anglia
Tai puikiai vertinama aukštoji mokykla, užimanti 17 vietą Didžiosios Britanijos universitetų „Times Good University Guide 2014” reitinge. Universitetas turi šiuolaikiškas ir erdvias patalpas Norvičo senamiestyje, taip pat aktyviai dalyvauja Norvičo mokslinių tyrimų centro veikloje, kur Europos mokslininkai sprendžia su aplinkos apsauga, sveikata ir augalininkyste susijusius klausimus. Universiteto biblioteka dirba visą parą. Studentų Taryba organizuoja daugiau nei 150 klubų ir draugijų pagal įvairias veiklas, tokiu būdu studentams sudaromos sąlygos atitrūkti nuo intensyvių mokslų ir realizuoti save kitoje srityje. Universitetas gali didžiuotis chemijos, biologijos, biomedicinos, archeologijos ir antropologijos, ekologijos, informacinių technologijų, tarptautinių santykių ir fizikos specialistų parengimu.

University College Birmingham specializuojasi studijų programose, kurios susijusios su turizmu ir viešbučių verslu. Universitete mokosi 8 000 studentų, iš kurių  - 1 100 atvykę iš 65 pasaulio šalių. Visi studentai turi galimybę nemokamai mokintis užsienio kalbų: prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ar kinų. Universiteto taikomųjų studijų programos rengiamos glaudžiai bendradarbiaujant su verslo ir turizmo srities atstovais. Taip pat ruošiami oro uosto ir aviakompanijų specialistai, sporto vadybininkai, sporto treneriai, SPA vadybininkai ir kiti.

Canterbury Christ Church University
Pagrindinis pastatas yra Kanterburio mieste, tačiau yra ir kitų pastatų išsidėsčiusių Kento grafystėje.
Tai taip vadinamas Naujas universitetas (įkurtas po 1992 metų), kuris siūlo šiuolaikines studijų programas, kurių nėra senuose tradiciniuose universitetuose: marketingas, reklama, kriminalistika, muzikos vadyba, sporto psichologija, sporto vadyba ir kitos programos. Labai populiari  Amerikos studijų (American Studies) programa, jos metu studentai tam tikrą laiką mokosi Jungtinėse Amerikos Valstijose University of California. Didžiąją dalį besimokančiųjų pagal mainų programas sudaro studentai iš Vakarų Europos ir JAV.

University of Derby
Taip vadinamas Naujasis universitetas įsikūręs Derbio mieste 30 min kelio nuo Notingemo miesto. Per paskutiniuosius keletą metų į universiteto infrastruktūros vystymą buvo investuota daugiau kaip 150 mln. svarų sterlingų. 96,7% absolventų įsidarbina pagal specialybę per 6 mėn. po studijų baigimo. Universitetas siūlo daugiau kaip 300 bakalauro studijų programų, taip pat platų magistro studijų programų pasirinkimą. Iš viso universitete studijuoja apie 22 000 studentų.

Kviečiame Jus į     tarptautinių studijų parodą, kur susitiksite su Didžiosios Britanijos universitetų atstovais ir sužinosite visą informaciją iš pirmų lūpų. Atminkite, kad universiteto pasirinkimas – labai svarbus žingsnis, o teisingas pasirinkimas ir laiku suteikta informacija – Jūsų raktas į sėkmę!


Paroda „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2014“ rugsėjo 25 d. Vilniuje
Renginio vieta: Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius)
Darbo laikas: 11.00 – 19.00
Įėjimas nemokamas
Papildoma informacija ir dalyvių sąrašas:
http://balticcouncil.org/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod

Parodos organizatorius:
BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION
Jogailos g. 4, Vilnius, LT - 01116, Lietuva
Verslo Centras 2000, A korpusas, 3 aukštas
Tel.: +370 5 269 00 56
Mob. tel.: +370 645 72232
lietuva@balticcouncil.org
Grįžti
Į pradžią