Renkamės Baltic Council

IELTS Baltijos šalyse
Mūsų biuruose Vilniuje, Rygoje, Taline ir Ventspilyje Jūs visuomet galite papildomai sužinoti apie IELTS, taip pat egzaminų centrą Latvijoje. 
Baltic Council for International Education Latvijoje yra vienintelis šalyje IELTS egzaminų centras, ir jei Jūs nuspręsite laikyti IELTS egzaminą Rygoje, mes padėsime Jums užsiregistruoti į egzaminą. Paprasčiausias būdas - Registracija internetu. Registruotis galite mūsų biure Jogailos g. 4 Vilniuje, tel. 85 2690056, el. paštu lietuva@balticcouncil.org. Visiems mūsų klientams, palankiomis sąlygomis siūlome apgyvendinimą Radisson Blu Hotels viešbučių tinkle Rygoje. 
 
IELTS užsienyje
Bendradarbiaudami su tarptautinėmis anglų kalbos mokyklomis, mes galime pasiūlyti įvairius paruošiamuosius kursus IELTS egzaminui užsienyje.
Dauguma mūsų partnerių yra IELTS egzaminų centrai. Jūs turite puikią galimybę pasinaudoti vienu iš geriausių būdų IELTS egzaminui pasiruošti, mokintis specializuotose parengiamuosiuose IELTS kursuose užsienyje ir laikyti egzaminą mokymosi vietoje. 
Mūsų partneriai yra tokios garsios tarptautinės mokyklos ir egzaminų centrai, kaip Wimbledon School of English (Londonas, Anglija), Basil Paterson College (Edinburgas, Škotija), Inernational House (Londonas, Anglija), Kings College (Oksfordas, Anglija), Language Specialists International (Portsmouth, Anglija), Centre of English Studies (Dublinas, Airija) ir kitos mokyklos. 
 
Parodos, seminarai, prezentacijos 
Per metus mes organizuojame įvairius renginius, kurių metu Jūs galite sužinote apie IELTS ir galimybę mokintis  anglakalbėje ir kitose šalyse. Populiariausia - rudenį ir pavasarį organizuojama paroda -  „Tarptautinių studijų dienos“  kurioje pristatomos aukštojo, profesinio, vidurinio mokslo programos bei užsienio kalbų kursai ir stovyklos visame pasaulyje.

Registracija į IELTS egzaminus Rygoje

Pasiruošimas IELTS ir egzaminų laikymas užsienyje
 
Į pradžią