Informacija apie slapukus

Slapukai (angl. cookies)

Kad ši svetainė veiktų tinkamai, kartais mes jūsų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose įdiegiame mažus duomenų failus, kurie vadinami slapukais. Taip pat elgiasi dauguma didelių internetinių svetainių.

Kas yra slapukai?
Slapukai - tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį jūsų kompiuterio kietajame diske arba kitame įrenginyje (pavyzdžiui mobiliajame telefone). Tekstinėje informacijos byloje saugoma naršymo informacija, siekiant pagerinti atitinkamos svetainės naudotojų patirtį.
Kodėl mes naudojame slapukus?
 

Bendrieji naudojimo tikslai:
•    Nustatyti, ar jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu šioje svetainėje;
•    Vartotojų statistiniams duomenims apdoroti, kaip pvz. Google Analytics, siekiant išsiaiškinti kokiu būdu ir kaip dažnai  naršoma tinklapyje, kokios yra vartotojų grupės, naudojamos paieškos sistemos, siekiant padidinti produktų ir paslaugų prieinamumą ir taip pagerinti klientų patirtį;
•    Naudotojo sesijos slapukai yra skirti atpažinti registruotą vartotoją, kai vartotojas prisijungęs prie internetinės parduotuvės, kad vartotojui nereikėtų dar kartą įvesti duomenų užsakymo formoje ir suasmeninti turinį.

Slapukai negali būti naudojami kitiems tikslams nei nurodyta aukščiau.

Kaip kontroliuoti slapukus?
Jeigu pageidaujate, jūs galite kontroliuoti ir panaikinti slapukus. Detaliau skaitykite čia: aboutcookies.org. Jūs galite panaikinti slapukus esančius jūsų kompiuteryje, ir galite koreguoti nustatymus daugumoje naršyklių, kad slapukai nebūtų įdiegiami. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu keisti kai kuriuos nustatymus kiekvieną kartą, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

 

Į pradžią