BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

UCPS - Pagalbos centras stojantiems į bakalauro programas

Per paskutiniuosius metus Baltic Council padėjo tūkstančiams jaunų žmonių pasiekti užsibrėžtų tikslų ir įstoti į geriausius Didžios Britanijos universitetus, taip pat Oksfordą, Kembridžą, London School of Economics ir kitus prestižines švietimo stitucijas.
Universiteto ir studijų krypties pasirinkimas – tai pirmas žingsnis link būsimos karjeros, nuo šio pasirinkimo gali priklausyti Jūsų viso gyvenimo sėkmė. Pasinaudokite mūsųstojimo dokumentų tvarkymo centro paslauga UCPS (Universities & Colleges Placement Service) paslauga, ir mes padėsime Jums žengti pirmą ir teisingą žingsnį.


Per paskutiniuosius metus Baltic Council padėjo tūkstančiams jaunų žmonių pasiekti užsibrėžtų tikslų ir įstoti į geriausius Didžiosios Britanijos universitetus, taip pat Oksfordą, Kembidžą, London School of Economics ir kitas prestižines švietimo įstaigas.
 

 REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ.

 

UCAS                
Universities & Colleges Admissions Service

Atranka į šias mokymo įstaigas vyksta centralizuotai – per UCAS sistemą (Universities & Colleges Admissions Service). Anglijos ir užsienio šalių abiturientai registruojasi elektroninėje UCAS sistemoje ir pradeda ilgą ir sudėtingą stojimo procesą.
Stojimo paraiškas rekomenduojama pateikti ne vėliau kaip iki sausio 15 d., į Oksfordo ir Kembridžo universitetus, medicinos mokyklas -  iki spalio 15 d. Elektroninėje UCAS paraiškoje pildomi ne daugiau kaip 5 universitetai ir mokymo programos, ankstesnių mokslo metų  akademiniai rezultatai, motyvacinis laiškas, rekomendacija iš mokyklos arba universiteto. Šis paraiškos pildymo etapas ir teisingas duomenų pateikimas yra laikomas pačiu svarbiausiu stojimo etapu.


Daugiau skaitykite apie stojimo reikalavimus skiltyje Didžioji Britanija.
 

UCPS
Universities & Colleges Placement Service

Baltic Council for International Education yra oficialus UCAS centras ir padeda jauniems asmenims įstoti į geriausius Didžiosios Britanijos universitetus. Jau daugelį metų mūsų stojimo dokumentų tvarkymo centru naudojasi šimtai abiturientų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos vidurinių mokyklų.

UCPS stojimo paslauga susideda iš 2 etapų.

  1. Pirmame etape būsimieji abiturientai supažindinami su Didžiosios Britanijos švietimo sistema, suteikiama informacija apie universitetus, koledžus, mokymo programas, stojimo reikalavimus, paraiškos pateikimo procesą ir registraciją UCAS sistemoje, sužino apie studijų finansavimą ir studentiškas paskolas, gauna atsakymus į kitus aktualius klausimus.
  2. Antrąjį etapą renkasi jaunuoliai, kuriems reikalinga papildoma stojimo pagalba: universitetų  ir bakalauro ar magistro programų paieška atsižvelgiant į akademinius tikslus ir profesinius siekius. Pildome UCAS formą pagal moksleivio pateiktus dokumentus, ją registruojame. Taip pat padedame parašyti motyvacinį laišką, verčiame dokumentus, pildome paraišką studentiškai paskolai gauti, patariame apgyvendinimo pasirinkimo klausimais ir teikiame kitą praktinę pagalbą.

Priklausomai nuo Jūsų akademinių rezultatų ir profesinių tikslų mes Jums pasiūlysime tinkamiausią kelią.


Papildoma informacija suteikiama telefonu ir el. paštu. Žiūrėkite KONTAKTAI. 

Į pradžią