BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

OlandijaXVII a. Olandija iškilusi svarbi jūrinė valstybė, tapo pagrindiniu Europos prekybos centru – nuo to laiko šalis visada atvira naujoms idėjoms ir draugiška į ją atvykstantiems įvairių tautybių žmonėms. Tarp pusės milijono šalies studentų, 42000 yra užsieniečiai, atvykę iš daugiau nei 100 skirtingų pasaulio valstybių.

Olandija buvo pirmoji šalis Europos Sąjungoje, pradėjusi siūlyti studijų programas, ne tik vietos, bet ir anglų kalba. Šiandien visa tai išaugo iki 1150 studijų programų anglų kalba. Tad olandų kalbos nemokėjimas tikrai nėra kliūtis įgyti aukštąjį išsilavinimą Olandijoje. Norintys studijuoti vokiečių arba prancūzų kalba, taip pat atras sau tinkamą studijų programą. 
 
Auštojo mokslo sistema Olandijoje, laikoma  viena perspektyviausių pasaulyje. Siekiant geriausių rezultatų, ugdomas studento kritinis mąstymas, skatinama saviraiška, didelis dėmesys skiriamas darbui grupėse, projektų kūrimui ir teorijos suvokimui praktikoje. Olandijos patirtis rodo, kad inovacijos gimsta iš noro suprasti įvairias kūrybines idėjas.
  
Pati šalis - puikiai tinka studijoms. Aukštas pragyvenimo lygis, prieinamos kainos, atvira ir liberali visuomenė bei turtingas muzikos ir dailės paveldas vilioja studentus iš viso pasaulio. Vis dėl to tai šalis, kurioje gimė tokie ypatingi kūrėjai kaip Rembrantas, V. van Goghas ir Vermeris.

 

Į pradžią