BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Universitetai

Didžiojoje Britanijoje skaičiuojama daugiau kaip 150 universitetų ir koledžų, kurie siūlo platų akredituotų studijų programų pasirinkimą. Stojimas į šias institucijas vyksta centralizuotai – per UCAS organizaciją. Anglijos ir tarptautiniai abiturientai registruojasi elektroninėje UCAS sistemoje ir pradeda ilgą ir nepaprastą stojimą procesą. Stojimo paraiškas rekomenduojama pateikti ne vėliau kaip iki sausio 15 d., į Oksfordo ir Kembridžo universitetus, taip pat medicinos mokyklas iki spalio 15 d.
Jau daugelį metų mes teikiame pagalbą renkantis tinkamiausias mokymo įstaigas, studijų programas, organizuojame stojimo procesą, padedame išsirinkti tinkamiausią apgyvendinimo variantą, gauti finansavimą, išspręsti kitus klausimus susijusius su gyvenimu ir studijomis Didžiojoje Britanijoje.
Siekdami, kad Jūs susipažintumėte su mokslu Didžiosios Britanijos universitetuose, pateikiame trumpus kelių universitetų aprašymus. Registruokitės į nemokamas konsultacijas ir kartu pradėsime nepaprastą, bet teisingiausią stojimo į universitetą kelią, labiausiai atitinkantį jūsų akademinius tikslus ir profesinius siekius.

 
Pasinaudokite mūsų paslauga: UCPS pagalbos centras stojantiems į bakalauro studijų programas

Į pradžią