BALTIC COUNCIL - Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Vieta

Poole miestas (8 km nuo kurortinio miesto Bournemouth)

Įkūrimo metai – 1885 (kaip Bournemouth Government School of Art)
Studentų skaičius – apie 3 500, iš jų apie 3 200 – bakalauro studijų programose

Trumpas aprašymas

Arts University Bournemouth (AUB) – tai specializuota mokymo įstaiga, kurioje dėstymas ir tiriamoji veikla vykdoma tik meno, dizaino, architektūros, medijos ir kinematografijos srityse. Kūrybinėje universiteto aplinkoje mokosi studentai daugiau kaip iš 60 pasaulio šalių. AUB – tai vieta, kur kūrybiški žmonės (tiek studentai, tiek dėstytojai) susirenka kartu, kurioje jie dalijasi išskirtinėmis idėjomis, kuria ekstravagantiškus vaidmenis ir mados tendencijas, semiasi įkvėpimo, žinoma, tobulina kūrybinius įgūdžius.

Specializuoti universitetai retai kada patenka į aukštas pozicijas universitetų reitinguose, bet AUB turi kuo pasididžiuoti: universitetas užima pirmą vietą tarp specializuotų universitetų ir 5 vietą tarp visų Didžiosios Britanijos universitetų pagal įsidarbinimą (98% studentų randa darbą per 6 mėnesius baigus studijas); įeina į Didžiosios Britanijos Top 50-uką (The Times, The Sunday Times  reitinguose); įeina į Didžiosios Britanijos Top 5-uką pgal užsienio studentų atsiliepimus ir pagal esamos technikos kokybės įvertinimą (WhatUni? 2019 Student Choise Awards); buvo įvertintas „TEF Gold“ už kokybišką dėstymą bakalauro programose.

Universitete įkurtos studijos skirtos animacijos, iliustracijos, vizualiųjų menų ir 3D efektų kūrybai, piešimui, rūbų modeliavimui, fotografijų gamybai, metalo ir medžio apdirbimui. Universiteto teritorijoje įkurtas muziejus The Museum of Design in Plastics, meno galerija, specializuota biblioteka studentams, visa tai skirta tobulinti meninių krypčių įgūdžius ir būsimo verslo kūrymui.
Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su žinomais dizaineriais, studijomis, pasaulinio lygio kompanijomis ir brendais. Pavyzdžiui, Interior Architecture and Design programos studentai rengė Hilton viešbučio tinklo baro dizainą, Textiles programos studentai darbavosi su dizaineriu Matthew Williamson, Eley Kishimoto ir Zandra Rhodes, o Film Production and Animation Production programos studentai atliko praktiką Framestore europinėje kompanijoje.

Taip pat, Arts University Bournemouth studentai gali pasigirti turiningu studentišku gyvenimu: gausu klubų ir draugijų, universiteto laikraštis, galimybė užsiimti muzika, sportu (Bournemouth universiteto teritorijoje) ir net pradėti savo verslą studijų metu. Universitetas išsidėstęs dviejuose miestuose Bouremouth ir Poole, kurie gerai žinomi savo smėlio paplūdimiais, festivaliais, koncertais, parodomis, kurortinėmis kavinėmis ir  barais.
 

Video

Bakalauro programos
Acting
Animation Production
Art and Design History
Architecture
Commercial Photography
Costume
Creative Events Management
Creative Writing
Dance
Design
Fashion
Fashion Branding and Communication
Film Production
Fine Art
Graphic Design
Illustration
Interior Architecture and Design
Make-up for Media and Performance
Modelmaking
Performance Design and Film Costume
Photography
Textiles
Visual Communication
Visual Effects (VFX) for Film & Television

Stojimo procesas:
- UCAS forma turi būti užpildyta iki sausio 15 d. Baltic Council – oficialus registruotas centras visuose Baltijos šalyse.

Registruokitės į nemokamas konsultacijas ir pasinaudokite mūsų paslauga: Pagalbos centras stojantiems į bakalauro programas.
 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią