BALTIC COUNCIL - Bishop's Stortford College (8-17 m.)

Bishop's Stortford College (8-17 m.)

Vieta

Bishops Stortford yra vaizdingas, istorinis miestelis, įsikūręs Hertfordshire grafystėje, 40 km nuo Londono centro ir 35 km nuo Kembridžo. Čia gyvena šiek tiek daugiau nei 40 000 žmonių. Miestas garsėja kaip žalia ir saugi vieta, siūlanti savo gyventojams visą kasdieniam komfortui reikalingą infrastruktūrą, o tuo pačiu leidžianti būti Londone bet kuriuo metu ir mėgautis jo teatrais, muziejais, parkais. Daugelis gyventojų pasirenka gyventi Bishop's Stortford ir dirbti Londone.

Mokykla
Bishop's Stortford College yra gerai žinoma ir prestižinė privati mokykla, įkurta 1868 m. Norint patekti į šią mokyklą, reikia atlitki stojamuosius egzaminus.  Tačiau vasarą kiekvienas studentas turi galimybę pasinerti į šios legendinės mokymo įstaigos atmosferą, pasijusti studentu ir praleisti čia nepamirštamas atostogas. Mokykla turi didelę teritoriją (130 arų), kurioje yra visos sąlygos mokytis, sportuoti ir organizuoti laisvalaikį: sporto aikštelės, teniso kortai, futbolo aikštelės, sporto salė, baseinas, šokių studija, dailės ir dizaino centras.

Treniravimosi programa

Programa apima 15 valandų (20 pamokų) anglų kalbos per savaitę. Pirmąją dieną visi mokiniai yra testuojami ir suskirstomi į klases pagal amžių ir kalbos lygį. Maksimalus mokinių skaičius klasėje yra 16.
Mokymosi turinys organizuojamas teminiu principu ir pirmiausia skirtas žodinio kalbėjimo, klausymo įgūdžiams tobulinti, žodynui plėsti.
Tiek ugdymo proceso metu, tiek visos veiklos metu mokiniai skirstomi į dvi amžiaus grupes:
• Vaikai (8-12 m.)
• Paaugliai (13–17 m.)
Pamokos vyksta ryte nuo 9.00 iki 12.40 val.; popietiniai užsiėmimai – nuo 13.45 iki 17.30 val.

Renginių programa

Programa vaikams (8-12 m.) – tai nuolatinio kalbinio bendravimo derinys su įvairia kultūrine, sportine veikla, komandiniais žaidimais su vietos vaikais, pasivaikščiojimais po miestą, ekskursijomis. Bus daug juoko ir linksmybių!
13-17 metų moksleiviai patys pasirenka specializaciją arba vieną visam buvimo laikotarpiui, arba keičiasi kas savaitę.

Specializacijos (3 kartus per savaitę po 2 val.)

Multi-Activity
- sportas (krepšinis, tinklinis, badmintonas, stalo tenisas, plaukimas, regbis, kriketas) + meno būreliai (šokiai, amatų kūrimas, filmų kūrimas).

Intensive English
– gerina bendravimo anglų kalba įgūdžius.

Performing Arts
– tai teatro studija vaikams, norintiems vaidinti scenoje, dalyvauti repeticijose ir tobulinti savo teatro vaidinimo įgūdžius. Programos metu ruošiamas pasirodymas, su kuriuo vaikinai pasirodo scenoje prieš visą mokyklą.

Creative Arts
- studentams, kurie norėtų išmokti ar tobulinti savo įgūdžius piešimo, tapybos, dizaino, skulptūros ir keramikos srityse

Sports
– (tenisas, futbolas) – sportuojantiems vaikams, kurie norėtų susitelkti į vieną sporto šaką, vadovaujant profesionaliam treneriui.

Vakaro veikla

Vakarais linksmybės tęsiasi, o mokinių laukia diskotekos, talentų šou, komandinės varžybos, slėpynių žaidimai, šokių pamokos, maisto gaminimo pamokos, viktorinos.

Ekskursijos

Kiekvieną ketvirtadienį - pusės dienos ekskursija į Kembridžą (14.00 - 19.00).
Šeštadieniais – visos dienos ekskursijos į Londoną ir Kenterberį.

PAVYZDINĖ RENGINIŲ PROGRAMA

Apgyvendinimas
Mokyklos teritorijoje yra 5 bendrabučiai, kiekviename gyvena po 30-50 mokinių. Studentai apgyvendinami vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Visuose kambariuose yra atskiri vonios kambariai.
Kiekviename pastate įrengtas poilsio kambarys su televizoriumi, vaizdo ir stalo žaidimais.
Bendrabučiuose yra kambariai suaugusiems mokyklos darbuotojams ir grupių vadovams. Patalynė ir rankšluosčiai keičiami kas savaitę.
Maitinimas – 3 kartus per dieną mokyklos valgykloje. Ekskursijų metu – supakuoti pietūs.

Video

Kelionės datos (2024 m.)

09.07 - 23.07 - iš Rygos (vietų nėra), Vilniaus
23.07 - 06.08 - Vilniaus
06.08 - 20.08 - iš Rygos

Laisvų vietų skaičius grupinėse kelionėse

 
Į programos kainą įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus arba Kauno, bagažas, oro uosto mokesčiai, pasitikimo/išlydėjimo paslauga, mokymasis, mokyklos registracijos mokestis, mokymosi medžiagakalbos žinių patikrinimas, sertifikatas baigus kursą, įvairūs renginiai, 2 ekskursijos kiekvieną savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, maitinimas tris kartus per dieną, grupės vadovo paslauga, draudimas. 
 

Kainos nurodytos EUR

Standartinė programos trukmė – 2 savaitės.  Jei norite užsisakyti 3, 4 arba daugiau savaičių susisiekite su mumis tel. (8 5) 269 00 56 arba lietuva@balticcouncil.org  

! Gaukite daugiau informacijos apie programas paspaudę ant kurso pavadinimo
! Išsirinkite jus dominantį kursą.  Skyriuje KAINA nurodyta pilna programos kaina (2 savaitės), tad skyriuje SAVAITĖS skaičius 1 atitinka 2 savaičių programą.
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Multi-Activity - 20 pamokų x 45 min. per savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, Standartinis, FB – 2 savaitės
3,290.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
Intensive English - 26 pamokų x 45 min. per savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, Standartinis, FB - 2 savaitės
3,290.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
English (20 pamokų) + Performing Arts (6 pamokų) x 45 min per savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, Standartinis, FB - 2 savaitės
3,290.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
English (20 pamokų) + Creative Arts (6 pamokų) x 45 min per savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, Standartinis, FB - 2 savaitės
3,290.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , EUR
English (20 pamokų) + Sports (6 pamokų) x 45 min. per savaitę, apgyvendinimas mokyklos rezidencijoje, Standartinis, FB - 2 savaitės
3,290.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią