FLS California

Vieta

FLS kompanija siūlo įvairias programas studentams nuo 15 metų ir vyresniems. Ar mėgstate fotografuoti, žaidžiate krepšinį arba plaukiojate banglentėmis  - Jūs būtinai rasite tinkamiausią sau programą, kuris jungia anglų kalbos mokymąsi ir Jūsų mėgiamą užsiėmimą.

Kalifornija – „Auksinė valstija“  - trečia pagal dydį ir tankiausiai apgyvendinta valstija JAV, visuomet pritraukia žmones iš viso pasaulio. Pradedant XIX a. šioje teritorijoje siautė „auksinė karštinė“, tai padarė didžiulę įtaką gyventojų staigiam didėjimui  ir regiono vystymuisi. Šiais laikais Kalifornija yra viena mėgiamiausių turistų iš viso pasaulio poilsio vieta, dėka švelnaus klimato, nuostabių vaizdų ir daugybės poilsio ir pramogų  vietų.

Apgyvendinimas
Daugumos programų Kalifornijoje organizuojamas California State University rezidencijoje Fullerton mieste dviviečiuose kambariuose. Maitinimas – tris kartus per dieną darbo dienomis, vėlyvi pusryčiai ekskursijos dieną, vėlyvi pusryčiai ir vakarienė, tomis dienomis kai ekskursijos nevyksta. Discover California programos metu apgyvendinimas šeimose, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakariene darbo dienomis, pusryčiais šeštadieniais, maitinimas tris kartus per dieną sekmadieniais.

Programos aprašymas

Visas programas sudaro 18 anglų kalbos pamokų ir papildomi renginiai ir užsiėmimai priklausomai nuo pasirinktos programos.

Discover California (Citrus College)
Amžius – 15+
Ši pramoginė programa vykdoma Citrus College pastate,kuris įsikūręs netoli nuo los Andželo  San Gabriel Mountains kalnų papėdėje. Programos dalyviai gali ne tik tobulinti kalbos įgūdžius, bet iš arčiau susipažinti labiausiai apgyvendinta ir didžiausia JAV valstija. 
Ekskursijos ir renginiai: Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Los Angeles, Universal kino studija, kalifornijos mokslinis centras, lankymasis beisbolo rungtynėse. 
Programos datos (2023)
08.01 - 12.03
18.06 – 13.08
10.12 – 24.12
Kaina:
1575 $ (1 savaitė) vasaros laikotarpiu
1450 $ (1 savaitė) kitu metų laiku

Video

Cinema Camp (Citrus College)
Amžius – 15+
kas vaikystėje nesvajojo tapti garsiu prodiuseriu? Jūs turite galimybę savo svajonę paversti realybe, dalyvaujant šioje programoje! Dalyvaujant 8 kino meno pamokose per savaitę studentai įsitrauks į kino filmo kūrimo procesą, nuo scenarijaus kūrimo ir aktorių atrankos iki galutinio filmo peržiūros, taip pat išmoks dirbti su kamera ir kita įranga. Į kainą įskaičiuota naudojimasis kamera ir kino juostos kopijavimas.
Ekskursijos ir renginiai: Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Los Angeles, Paramount, Warner Brothers, žaidimai, viktorinos, diskotekos, kino vakarai peržiūrint nufilmuotą medžiagą.   
Programos data (2023)
25.06
16.07
Kaina: 4925 $ (3 savaitės)
________________________

Acting Camp
(Citrus College)
Amžius – 15+
Svajoje tpti tikru holivudo aktoriumi? Šios programos dalyviams yra šansas įgyvendinti svajonę! Per 10 aktorinės meistrystės pamokų per savaitę kartu su patyrusiais vadovais iš Holivudo jūs galėsite susipažinti su įvairiais aktorystės aspektais ir kursų pabaigoje gauti savo pasirodymų įrašą.
Ekskursijos ir renginiai: Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Los Angeles, žaidimai, viktorinos, diskotekos, lankymasis paplūdimiuose, teatro pastatymuose. 
Programos data (2023)
25.06
16.07
Kaina: 4925 $ (3 savaitės)
___________________

Сalifornia Surf Camp (Citrus College)
Amžius – 15+
Kur geriausia buriuoti? Žinoma populiariuose Kalifornijos  auksinio smėlio paplūdimiuose ir užburiančiose bangose. Programa buriavimo mylėtojams vyksta Fullerton mieste 25 km nuo Los Angelo, California State University teritorijoje. 10 buriavimo pamokų per savaitę kartu su patyrusiais instruktoriais Huntington miesto paplūdimyje – “buriavimo sostinėje”, kur vyksta pasauliniai čempionatai. Įranga ir lentos nuoma įskaičiuoti į kursų kainą.
Ekskursijos ir renginiai: Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Los Angeles, Santa Monica ir  Venice paplūdimiai,  lankymasis beisbolo rungtynėse, žaidimai, viktorinos, diskotekos.
Programos data (2023)
25.06
02.07
09.07
16.07
Kaina: 1775 $ (1 savaitė)
___________________________

Į kainą įskaičiuota
- mokymasis vadovaujant patyrusiems vadovams;
- apgyvendinimas dviviečiame kambaryje šeimoje arba koledžo arba universiteto rezidencijoje;
- maitinimas;
- ekskurisjų ir renginių programa; 
- sporto įranga;
- uniforma, mokymosi medžiaga, baigimo sertifikatas;
- pasitikimo/išlydėjimo paslauga į renginius, iki apgyvendinimo vietos.

Papildomas mokestis
- lėktuvo bilietai
- mokyklos registracijos mokestis – 175 $
- transfer (one way) - 150 $
- agentūros registracijos mokestis  – 65 €
- draudimas – 40 $ savaitei

Būtinų daiktų sąrašas programos dalyviams:
Maudymosi apranga, patogi avalynė, skėtis, žodynas, rašiklis, pieštukas, segtuvas, kuprinė, foto aparatas, kišenpinigiai (150-200 $) savaitei, apsauginis kremas nuo saulės, vaistai, plona struiukė (megztinis), kelnės, šortai.

Į pradžią