BALTIC COUNCIL - Academic Camp Canada (13-17 m.)

Academic Camp Canada (13-17 m.)

Vieta

New Brunswick

Amžius – 13-17 metų

Programos – akademinių dalykų mokymasis anglų kalba, pasiruošimas IB programai; Medical Studies.

Apgyvendinimo tipas – rezidencija

Academic Camp Canada programos parengtos smalsiems 11-17 metų moksleiviams, kurie labai motyvuoti ir nori įgyti naujų žinių. Moksleiviai moksoi tarptautinėje aplinkoje kartu su moksleiviais iš Kanados ir kitų šalių. Academic Camp Canada padės žengti pirmą sėkmingą  žingsnį – ugdyti akademinius įgūdžius, patobulinti anglų kalbos įgūdžius, pasiruošti stojimui į privačią mokyklą arba universitetą, susipažinti su Kanada ir aplankyti žinomas vietas, susirasti draugų iš Kanados ir kitų pasaulio šalių.

Rothesay Netherwood mokykla, New Brunswick
Rothesay Netherwood – tai privati mokykla-pensionas, kurioje mokosi 6-12 klasių mokiniai. Ji taip pat siūlo tarptautinę vidurinio išsilavinimo International Baccalaureate (IB) programą, taip pat priklauso privačių prestižinių mokyklų Outward Bound ir Round Square bendrijoms.
Mokyklos teritorija leidžia lengvai pasinerti į Kanadiškos mokyklos gyvenimą. Rothesay Netherwood  įsikūrusi netoli Saint John miesto, New Brunswick provincijoje. Mokyklos teritoriją supa kandos miškai ir  netoliese galima matyti Kenebekasis upę.
Mokyklos patalpos ir klasės įrengtos šiuolaikiškai nuo mokslinių laboratorijų iki meno studijos. Mokykloje – puikiai įrengta sporto infrastruktūra, aikštynai skirti regbiui ir futbolui, siena laipiojimui, fitnes centras, skvošo kortai, šiuožykla ir gausybė natūralių gamtos sukurtų pasivaikčiojimo takų aplink mokyklą. Visa sporto įranga dažniausiai naudojama po pietų ir vakarais per įvairius laisvalaikio ir sporto renginius.

Apgyvendinimas ir maitinimas
Apgyvendinimas organizuojamas erdviose mokyklos rezidencijose. Kiekviename kambaryje atskira mokymosi zona, pakankamai daug vietos asmeniniams daiktams išsidėlioti. Vaikai gyevna dviviečiuose kambariuose, kiekviename turi savo atskirą vonios kambarį. 
Rezidencijose nuostabiai įkurtos bendro naudojimo patalpos ir erdvios virtuvės skirtos bendriems susitikimams, poilsiui ir užkandžių ruošai. Mokykla gamina subalansuotą maistą, platus patiekalų pasirinkimas, ir kiekvienas tikrai ras pagal savo skonį, o virtuvės šefai mielai paruoš maistą vaikams turintiems alergijų arba laikosi tam tikrų dietų. Kiekvieną savaitę organizuojami nacionalinės virtuvės vakarai, kurių metu moksleiviai gali išbandyti įvairių pasaulio šalių naionalinę virtuvę.
Mokykloje, taip pat yra medicinos punktas su šiuolaikiška įranga. Mokykloje visuomet yra budintis medicinos darbuotojas arba mokyklos personalas, galintis suteikti pirmą medicinos pagalbą.

Renginių programa
New Brunswick – tai provincija įsikūrusi Atlanto vandenyno rytinėje Kanados pakrantėje. Upės, paplūdimiai ir miškai visa tai leidžia pajusti unikalią vasaros stovyklos atmosferą ypač būdingą Kanadai. Saint John miestas –garsus laivybos istorija, taip pat paplūdimiais ir galimybe stebėtis banginius.  Specialiai parengta programa – lankymasis nacionaliniame Irving Nature Park, išvyka pėsčiomis po Saint John miestą, New River paplūdimį, pramogos vandenyje ant ežero Lily Lake, vakarai prie laužo, jodinėjimas, stebėjimas banginių ir kiti renginiai.

Programos

Explorers Programme
(13-14 m.)
– programa skirta 13-14 metų moksleiviams, skirta anglų kalbos įgūdžių tobulinimui ir akademinių dalykų mokymui. Greta angų kalbos, vaikai mokosi matematikos, gamtos mokslų dalykus, menus, socialinius ir humanitarinisu dalykus.

Engagers Programme (15-17 m)– programa skirta 15-17 metų moksleiviams. Jie gali pasirinkti tuos dalykus, kuriuos nori mokintis anglų kalba. Ši programa suteiks bazines akademines žinias pasirinktuose dalykuose, ugdys kritinį mąstymą ir išmokins savarankiškai atlikti įvairias užduotis. Kiekvienas galės pasirinkti 4 dalykus iš 14 per savaitę iš šio sąrašo: akademinė prancūzų kalba, menai, biologija, verslas ir ekonomika, debatai, anglų kalba, visuomeninė aplinka, esė rašymas, istorija ir politika, matematika, fizika, prezentacijos ir interviu, žinių teorija.

Datos ir kaina (2024)
21.07 - 04.08
Cena: 4800 CAD (2 weeks)


Į kainą įskaičiuota: mokymas, renginių programa (sporto renginiai, pramogos ir ekskursijos), apgyvendinimas, draudimas, pasitikimo/išlydėjimo paslauga (iš tam tikrų oro uostų, priklauso nuo pasirinktos programos), maitinimas (3 kartus per dieną ir užkandžiai).

Į kainą neįskaičiuota: lėktuvo bilietai, kelionė į Niagaros krioklius, pažyma/sertifikatas apie buvimą kanadoje (100 CAD).

 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , CAD
Explorers Programme (13-14 m.) - 2 weeks
4,800.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , CAD
Engagers Programme (15-17 m.) - 2 weeks
4,800.00
 
Pavadinimas
Progr.
Kaina , CAD
Agentūros registracijos mokestis
70.00
Į pradžią