Kalėdos ir Naujųjų sutikimas užsienyje

Daugumai žmonių Kalėdos ir Naujieji metai  - mėgstamiausių  švenčių metuose. Mes siūlome praleisti jas vienoje iš užsienio šalių, pasinerti į visuotinio šventimo atmosferą, tradicijas ir apeigas, susipažinti su įdomiais žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių, tuo pat metu patobulinti anglų kalbos žinias.


Didžiojoje Britanijoje mes siūlome programas vaikams (nuo 10 metų) ir suaugusiems su apgyvendinimu mokytojo šeimoje įvairiose miestuose, taip pat programas  jaunimui  (nuo 16 metų) ir suaugusiems šventiniame Londone.


Aktyvaus žiemos poilsio mėgėjams (nuo 8 iki 18 metų) idealiai tiks žiemos stovykla Šveicarijoje, kurios metu galėsite mokintis anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų kalbas, taip pat mokintis slidinėti nuo kalnų ir snieglentėmis, čiuožinėti, žaisti ledo ritulį, akmenslydį, laipioti kalnais, plaukioti ir išbandyti kitas aktyvaus sporto rūšis prižiūrint patyrusiems treneriams.


10-17 metų vaikai ir paaugliai turi galimybę praleisti žiemos atostogas nedideliame  Vokietijos miestelyje  Lindenberg, kuris išsidėstęs didingų Alpių papėdėje. Tuo metų laiku vietovė atrodo nuostabiai. Mokantis vokiečių kalbos  studentai gali, taip pat mokintis slidinėti  nuo kalnų ir snieglente, atostogų metu praleisite linksmai laiką bendraamžių kompanijoje iš įvairių šalių.


Praleiskite aktyviai ir nepamirštamai  žiemos atostogas, pasikraukite gera energija ir puikia nuotaika visiems ateinantiems metams!


Su artėjančiomis šventėmis!
 

Į pradžią