BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Malta

Malta - sala-valstybė Viduržemio jūroje, kuriai priklauso 3 salos - Malta, Gozo ir Komino. Šalyje gyvena apie 400 000 žmonių, o plotas tesiekia 316 kvadratinių kilometrų. 
Malta – nuostabaus grožio ir turtingo kultūrinio palikimo valstybė Europos pietuose. Šalies istorija prasidėjo prieš 8 000 metų! Nepakartojama arabų, normandų, prancūzų įtakota architektūra sužavės net daug ką mačiusį poilsiautoją. 
Šioje nedidelėje saloje yra vienos seniausių šventyklų pasaulyje, dalis jų statytos anksčiau nei egiptiečių piramidės! Malta yra pakankamai jauna nepriklausoma valstybė, nes nepriklausomybę atgavo tik 1964 metais. Prieš tai apie 200 metų buvo Didžiosios Britanijos kolonija. Šalyje kalbama dvejomis oficialiomis kalbomis – maltiečių ir anglų. Daugelis gyventojų dar moka italų ir prancūzų kalbas.
Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui – vasaros yra šiltos ir sausos, o žiemos – švelnios ir drėgnos. Maudynių sezonas Maltoje tęsiasi beveik ištisus metus. Vidutinė temperatūra sausio mėnesį +12 °C, liepos mėnesį +27 °C.
Maltiečiai - ypatingai draugiška ir svetinga tauta. Daugelis miestų gatvėse sutiktų žmonių, jus apdovanos dėmesingumu ir draugiška šypsena. Saulėtų paplūdimių ir skaidrių viduržemio jūros bangų glostoma sala yra puiki vieta anglų kalbos įgūdžius norinčiam  tobulinti poilsiautojui. Kalbų kursų studentas laisvalaikiu mėgaujasi banglentčių ar burlenčių sportu, žaidžia tenisą, golfą, išbando nuostabios vietinės virtuvės ypatumus bei tiesiog džiaugiasi saulėto klimato siūlomais malonumais. 
 
 
Praleiskite turiningą poilsį ten, kur amžina vasara!
_______________________________________________________

Patiko mokykla, koledžas, mokymo centras? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite specialų pasiūlymą, nuolaidą arba stipendiją jau rytoj! Rašykite mums el. paštu lietuva@balticcouncil.org

Į pradžią