BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Didžioji Britanija

 

Kursai skirti vadovams ir specialistams skiriasi nuo įprastinių užsienio kalbų kursų: kursų trukme ir intensyvumu, mokymo pakraipų įvairove, apgyvendinimo tipais. Šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje jau niekas neprieštaraus, kaip svarbu žinoti užsienio kalbą ir mokėti tinkamai išreikšti idėjas, vykdyti derybas, dalyvauti pasitarimuose, pasirašyti sutartis ir t.t. Tam neužtenka vien tiktai mokėti bendrinę užsienio kalbą, tam yra organizuojami užsienio kalbų kursai vadovams ir specialistams. Jų metu mokomąsi ne tiktai užsienio kalbos, bet ir naudoti kalbą darbinėje aplinkoje.

Užsienio kalbą svarbu mokėti ne tik verslininkams, bet taip pat įvairių profesijų specialistams, pavyzdžiui medikams, advokatams, architektams, pilotams ar žurnalistams.
Mokymo centruose verslininkus ir profesionalus moko kvalifikuoti specialistai, per trumpą laikotarpį organizuojama intensyvi mokomoji programa.  
_______________________________________

Patiko mokykla, koledžas, mokymo centras? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite specialų pasiūlymą, nuolaidą arba stipendiją jau rytoj! Rašykite mums el. paštu lietuva@balticcouncil.org

 
Į pradžią