Kingsway English Centre

Vieta

Kingsway English centre - ideali vieta motyvuotiems profesionaliems asmenims. Mokykla yra Worcester mieste, išsidėsčiusiame centrinėje miesto dalyje. Puikus miestas su senovine katedra, 40 km nuo Birmingham ir 150 km į šiaurės vakarus nuo Londono.

 

Mokykla

 Kingsway English Centre mokykla įkurta 1988 metais. Mokyklos savininkai – Rick ir Sue Johns sudarė visas sąlygas, kad būtų patenkinti pačių reikliausių klientų poreikiai. Aukštos teikiamų paslaugų kokybės dėka mokykla pelnė tarptautinį pripažinimą ir gavo Britų Tarybos (British Council) akreditaciją. Reguliarių patikrinimų metu aukštai vertinamas mokyklos personalas, patalpos, akademiniai resursai bei mokymo procesas.  Kingsway English Centre – tai nedidelė mokykla, kurioje vienu metu gali mokytis apie 20 studentų. Nedidelio studentų skaičiaus dėka, kiekvienam studentui yra skiriamas individualus dėmesys. Besimokančiųjų amžiaus vidurkis - 36 metai. Kadangi Kingsway – vienintelė anglų kalbos mokykla Worcester mieste, studentai mieste priimami kaip ilgai laukti svečiai.  


Mokykla atidaryta pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 18.00, penktadieniais -  nuo 8.00 iki 17.00 val. Užsiėmimai paprastai vyksta nuo 9.00 iki 12.15 ir nuo 13.30 iki 16.30 (pirmadieniais-ketvirtadieniais), o penktadieniais nuo 9.00 iki 12.15 val. Kavos pertraukėlių metu (10:30, 15:00 val.) studentų poilsio kambaryje galima nemokamai vaišintis šaltais ir karštais gėrimais. Į mokyklos programą įtraukti studentų ir mokytojų bendri pietūs pirmadieniais (nuo 12:30 iki 15:30 val., Welcome buffet). Mokykloje tvyro draugiška atmosfera, akcentuojamas bendravimas tarp studentų ir mokyklos darbuotojų. Mokykloje taip pat dirba paslaugų vadybininkas, kuris:
- esant reikalui suorganizuoja vizitą pas gydytoją;
- koordinuoja priimančių šeimų darbą;
- teikia informaciją apie visuomeninio transporto grafikus;
- padeda išsinuomoti automobilį, užsisakyti viešbučio kambarį savaitgaliui.

Įranga ir paslaugos

Mokykla yra įsikūrusi pagrindinėje miesto gatvėje, 18 amžiaus pastate. Priešais mokyklą yra įsikūrusi biblioteka ir meno galerija. Mokykla yra renovuota ir atitinka pačius aukščiausius standartus. Mokykloje yra 12 šiuolaikiškai įrengtų mokymo klasių, biblioteka, virtuvėlė, interneto kavinė, poilsio kambarys, administracijos darbo kabinetai, vidinis kiemas, sodas.

Video

Studentai gali naudotis 16 kompiuterių, turinčių prieigą prie interneto. Studentai, kurie atsiveža savo nešiojamuosius kompiuterius, mokyklos patalpose gali naudotis WiFi arba kabeliniu internetu.  
 
Mokymo programos
Mokykla siūlo įvairias  anglų kalbos intensyvaus mokymo programas. Kombinuotas ir verslo anglų kalbos mažose grupėse, taip pat individualias programas. 
 
Kaina nurodyta Anglijos svarų sterlingais (GBP)

Mes garantuojame, kad užsakant kursus mūsų tinklapyje on-line, pasirinktų kursų kaina neviršys oficialios kainos, kuri nurodyta pasirinktos įstaigos internetiniame tinklapyje ar kataloguose. Jei šiuose informaciniuose leidiniuose rasite kainą žemesnę nei siūlome mes, tuomet suteiksime Jums nuolaidą, išlyginančią kainų skirtumą, taip pat 30 eurų premiją
 
! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 
! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2020 m.). Kursams su fiksuotu savaičių kiekiu nurodyta pilna kurso kaina, todėl skyriuje SAV (savaitė) nurodykite skaičių 1 (kursų kiekį).
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
General English Group (15 pamokų x 60 per savaitę)

Bendra anglų kalbos programa padeda patobulinti visus įgūdžius: šnekamąją kalbą, klausymąsi, rašymo, skaitymo. Didžiausias dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, girdėjimo ir tarimo. Penktadieniais vyksta specialūs vaidmenų užsiėmimai, viktorinos ir kt. užsimėmimai, taip pat įvertinamos per savaitę įgytos žinios. 

Minimalus amžius: 21 metai
Kalbos lygis: nuo Elementary iki Upper Intermediate
Asmenų skaičius grupėje: vidutiniškai, 3-4 studentai (maksimum 6)
Minimali kurso trukmė: 1 savaitė
Pamokų skaičius per savaitę: 15 pamokų + 1 pamoka (pirmadieniais pietūs su dėstytojais)
Kurso pradžia: kiekvienas pirmadienis
435.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
General English Group (22.5 pamokos x 60 per savaitę)

Bendra anglų kalbos programa padeda patobulinti visus įgūdžius: šnekamąją kalbą, klausymąsi, rašymo, skaitymo. Didžiausias dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, girdėjimo ir tarimo. Penktadieniais vyksta specialūs vaidmenų užsiėmimai, viktorinos ir kt. užsimėmimai, taip pat įvertinamos per savaitę įgytos žinios. 

Minimalus amžius: 21 metai
Kalbos lygis: nuo Elementary iki Upper Intermediate
Asmenų skaičius grupėje: vidutiniškai, 3-4 studentai (maksimum 6)
Minimali kurso trukmė: 1 savaitė
Pamokų skaičius per savaitę: 22,5 pamokos + 1 pamoka (pirmadieniais pietūs su dėstytojais)
Kurso pradžia: kiekvienas pirmadienis
655.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
General English Group (30 pamokų x 60 min per savaitę)

Intensyvi programa bendros anglų kalbos padeda tobulinti visus kalbos įgūdžius: šnekamąją kalbą, klausymąsi, rašymą, skaitymą. Dėmesys skiriamas ugdyti šnekamąją kalbą, klausymą ir tarimą. Penktadieniais vyksta specialūs užsiėmimai vaidmenų žaidimais, viktorinos ir kt. renginiai, o taip pat vertinami pasiekimai įgyti per savaitę.

Minimalus amžius: 21 metai
Anglų kalbos lygis: nuo Elementary iki Upper Intermediate 
Žmonių skaičius grupėje: vidutiniškai 4-5 studentai, maksimaliai - 6
Minimali kursų trukmė: 1 savaitė
Pamokų skaičius per savaitę: 30 pamokų + 1 pamoka (pirmadieniais pietūs su dėstytojais)
Kursų pradžia: kiekvieną pirmadienį

 

875.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
General & Business English Group (15 pamokų x 60 min. per savaitę General English +15 pamokų Business English)

Bendrinės anglų kalbos pamokų metu lavinamos visos kalbos sritys: kalbėjimas, klausymas, tarimas, gramatika (rašymas)  bei skaitymas. Didžiausias dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai lavinti, klausymui ir tarimui. Penktadieniais organizuojami specialūs užsiėmimai, kurių metu vyksta vaidmenų žaidimai, viktorinos, kiti renginiai, taip pat vertinama per savaitę įsisavinta mokomoji medžiaga.   

Verslo anglų kalbos pamokose nagrinėjamos temos, kurias dėstytojai aptaria su studentais savaitės pradžioje. Populiariausios temos – kalbos vartojimas oficialių renginių metu, sutarčių ruošimas,  pokalbio verslo kalba palaikymas oficialių renginių metu, elektroninių laiškų rašymas, tarptautinės derybos ir t.t.    
 
Minimalus amžius: 21 metai
Anglų kalbos lygis: nuo Elemetary iki Upper Intermediate 
Žmonių skaičius grupėje:  maksimaliai - 6
Minimali kursų trukmė: 1 savaitė
Pamokų skaičius per savaitę: 30 pamokų+ 1 pamoka (pimradieniais pietūs su su dėstytojais) 
Kursų pradžia: kiekvieną pirmadienį
1,095.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
One-to-One (15 pamokų po 60 min. per savaitę)

Individualių užsiėmimų programa - 15 pamokos per savaitę + 1 valanda pietūs su mokytoju. Ši programa skirta asmenims su specializuotais poreikiais ir turintiems nedaug laiko. Pagal šią programą gali mokytis įvairaus anglų kalbos lygio studentai - nuo pradedančiųjų (Beginner) iki pažengusiųjų (Advanced). Pamokų turinys sudaromas pagal studento poreikius. Mokytojas padeda nustatyti pagrindinius uždavinius ir nurodo, kokiems įgūdžiams lavinti reiktų skirti daugiau dėmesio. 

Minimalus amžius: 21 metai
Anglų kalbos lygis: nuo Begginer iki  Advanced
Žmonių skaičius grupėje:  1 studentas
Minimali kursų trukmė: 1 savaitė
Pamokų skaičius per savaitę: 15 pamokų + 1 val. (pimradieniais pietūs su dėstytojais) 
Kursų pradžia: kiekvieną pirmadienį
 
1,155.00

Apgyvendinimas

Siūlomi keli apgyvendinimo būdai - šeimoje, apartamentuose ir viešbutyje.

Apartamentai
Mokyklai priklauso dveji apartamentai, kurie išsidėstę 200 metrų nuo mokyklos. Apartamentai yra antrame aukšte, kiekviename yra po 2 miegamuosius, 1 vonia, svetainė/valgomasis ir virtuvė. Išplanavimas patogus, praktiškas ir skoningai įrengtas. Į kainą įskaičuotas apartamentų tvarkymas kiekvieną savaitę. 
 
Apgyvendinimas šeimoje
Siūloma rinktis trijų tipų šeimas.
Visuose šeimose (nepriklausomai nuo tipo) siūloma gyventi švariuose, patogiuose kambrariuose ir draugiškoje aplikoje, studentas yra laukiamas svečias ir gali jaustis kaip namie. Į apgyvendinimą šeimoje įskaičuotas maitinimas - pusryčiai ir vakarienė kiekvieną dieną, pietūs savaitgaliais.
Daugumoje šeimų įskaičuota skalbimo paslauga arba sudaroma galimybė pačiam naudotis skalbimo mašina. 
Homestay „Regular” - apgyvendinimas atskirame kambaryje, bendras vonios kambarys.
Homestay „Premium”  - apgyvendinimas atskirame aukštesnio lygio kambaryje, vonios kambarys bendras.
Homestay „Executive” - apgyvendinimas dar aukštesniame lygyje ir geresniame rajone. Atskiras kambarys ir atskira vonia, kartais sujungta su kambariu.
Atstumas: visos šeimos gyvena nedideliu atstumu nuo mokyklos (iki 45 min pėsčiomis), taip pat šalia išsidėstę viešojo transporto keliai.
 
!Išsirinkite Jus dominantį apgyvendinimo būdą ir nurodykite savaičių kiekį. Skiltyje KAINA nurodyta kaina savaitei. 
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
Apgyvendinimas šeimoje Regular
175.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
Apgyvendinimas šeimoje Premium
231.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
Apgyvendinimas šeimoje Executive
294.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , GBP
Apgyvendinimas apartamentuose
495.00

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

Pasitikimas oro uoste arba Birmingham traukinių stotyje  - 30 GBP. Mokyklos vairuotojas pasitinka studentus ir nuveža į apgyvendinimo vietą, taip pat palydi išvykstant. Į Birmingham galima atvykti traukiniu iš Londono Paddington stoties, taip pat autobusu iš Gatwick oro uosto. 

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Pasitikimas/išlydėjimas į vieną pusę (Birmingham airport)
65.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į vieną pusę (Heathrow/Luton airport)
145.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į vieną pusę (Gatwick airport)
175.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į vieną pusę (Stansted oro uostas)
185.00

Popamokinė veikla

Kingsway mokyklos organizuojamos laisvalaikio programos gali pavydėti ir kitos mokyklos. Kiekvieną savaitę vyksta po 2 vakarinius renginius, o savaitgalį organizuojama 1 visos dienos ekskursija. Labai dažnai vyksta papildomi renginiai. Planuojant savaitės užsimėmimus visuomet atsižvelgiama į studentų pageidavimus. Dažniausiai vakariniai užsiėmimai prasideda 19:30 val., kartais iš karto po pamokų 17:00 val. Studentai namo grįžta iki 23:00 val.

Vakariniuose užsiėmimuose galima žaisti boulingą, klausyti gyvos muzikos, klasikinės muzikos koncerto, čiuožinėti pačiūžomis. Vasaros metu organizuojami pasivaikščiojimai arba nedidelės ekskursijos. 
 
Savaitgaliais organizuojamos ekskursijos į Londoną, Oksfordą, Manchester, York, Stratford-upon-Avon miestus. Ekskursijų metu už lankymąsi įžymiose vietose studentai moka patys, transportas dažniausiai nemokomas, išskyrus ekskursijas savaitgaliais. Worcester mieste galima rasti įvairiausių užsiėmimų savarankiškam laiko praleidimui, nuo golfo, jodinėjimo iki lankymosi bažnyčioje, muziejuose, pavyzdžiui, porceliano muziejuje. Worcester mieste yra neribotas galimybes studentams, kuriems patinka apsipirkinėti. 
 
Į kursų kainą įeina pietūs restorane (penktadieniais) kartu su kitais kurso studentais ir mokytoju. 

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Mokyklos registracijos mokestis
65.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , GBP
Agentūros registracijos mokestis
55.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią