BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Malta

 

Malta - valstybė esanti viena iš daugelio viduržemio jūroje esančių šalių, kurioje  - Malta, Gozo ir Komino.  Nežiūrint į tai, kad salų gyventojai sudaro 400 000, jie pasisikirstę 316 kvadratinių kilometrų plote. Šalies istorija siekia tūkstantmečių istoriją ir yra viena iš gyvumu pulsuojančių  kampelių Europoje. 

Maltos istorija skaičiuoja daugiau kaip 8000 metų! Per šalies gyvavimo laikotarpį sala buvo patekusi į arabų, normandų, prancūzų įtaką, tai sukūrė unikalius  architektūrinius stilius ir įvairialypę kultūrą. Šioje saloje yra seniausios šventyklos pasaulyje, kurios senesnės ir už Egipto piramides. Malta - pakankamai jauna ir nepriklausoma valstybė, 200 metų buvusi Anglijos kolonija. Šalis atgavo nepriklausomybę tik 1964 metais, todėl anglų kalba yra antra valstybės kalba po maltiečių. Kitoje valstyės dalyje kalbama italų ir prancūzų kalbomis. 
 
Maltoje vyrauja tipiškas viduržemio klimatas su sausomis ir karštomis vasaromis, žiemos nešaltos. Tikrieji maltiečiai išsiskiria draugiškumu, šalis saugi atvykusiems užsieniečiams. Šiuolaikinė Malta - senovinės šventyklos, žvejų kaimeliai, uolėti krantai, švari viduržemio jūra ir smėlėti pliažai, aktyvus naktinis gyvenimas ir puikūs festivaliai. Švarus jūros vanduo yra puiki pramoga povandeninio plaukiojimo mylėtojams, šiuo poilsiu galima užsiimti visus metus. Maltoje kiekvienas ras sau tinkamų užsiėmimų sielai, bet kuriuo metų laiku, ar tai būtų poilsis arba kalbos kursai.
____________________________________

Patiko mokykla, koledžas, mokymo centras? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite specialų pasiūlymą, nuolaidą arba stipendiją jau rytoj! Rašykite mums el. paštu lietuva@balticcouncil.org

Į pradžią