Nemokamas išsilavinimas užsienyje

Galvojate apie išsilavinimą užsienyje ir ieškote nemokamo mokslo galimybių arba už Jums tinkamą kainą? Kreipkitės į Baltic Council  ir mes suteiksime informaciją apie vidurinio, profesinio mokymo ir universitetinio išsilavinimo (bakalauro ir magistro)  finansavimo galimybes užsienyje.

Vidurinis ir profesinis išsilavinimas
Baltic Council  padės Jums pateikti dokumentus į valstybines mokyklas arba į vidurinio profesinio mokymo įstaigas Didžiojoje Britanijoje. Čia mokslas ES piliečiams yra nemokamas.

Mes taip pat atstovaujame pasaulyje gerai žinomas privačias mokyklas ir tarptautinius centrus. Šiose įstaigose mokslas yra mokamas, tačiau kiekvienais metais moksleiviams – siūlomos stipendijos arba specialios kainos. Visą informaciją apie šias mokymo įstaigas galite rasti skyriuje: Vidurinis išsilavinimas užsienyje.

Studijos universitete
Nemokamas aukštasis išsilavinimas ES piliečiams šiandien prieinamas daugelyje Europos šalių. Nemokamos studijos Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse. Daugelyje šalių mokamas administracinis mokestis arba numatyta speciali kaina ES piliečiams. Pavyzdžiui, Olandijoje mokestis už studijas 2020 metais - 2143 EUR, o pirmakursiams taikoma net 50% nuolaida!

Nežiūrint į tai, kad Didžiojoje Britanijoje studijos universitete yra mokamos, visi ES piliečiai turi galimybę gauti studentišką paskolą visam studijų laikotarpiui lengvatinėmis sąlygomis. Mes taip pat sutvarkome finansavimo dokumentus Škotijoje, todėl ES piliečiai studijuoja nemokamai!

Baltic Council padeda pateikti stojimo dokumentus į universitetus ir aukštojo mokslo įstaigas Danijoje, Švedijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse.

Turite klausimų? Kviečiame registruotis į nemokamą konsultaciją arba susisiekite su mumis: tel.: +370(645)72232, el.paštu: lietuva@balticcouncil.org arba užeikite - pasitarsime! 

Į pradžią