Nemokamas išsilavinimas užsienyje

Galvojate apie išsilavinimą užsienyje arba ieškote mokymo įstaigą, kur galėtumėte mokintis nemokamai arba už Jums tinkamą kainą? Kreipkitės į Baltic Council  ir mes suteiksime informaciją apie vidurinio, profesinio mokymo ir aukštojo išsilavinimo (bakalauro ir magistro)  ir finansavimo galimybes užsienyje. Išsirinkite Jums svarbią išsilavinimo sritį: vidurinis išsilavinimas arba universitetai.

Vidurinė mokykla
Baltic Council  padės Jums pateikti dokumentus į valstybines mokyklas-pensionus Didžiojoje Britanijoje arba į profesinio mokymo įstaigas.
Mes, taip pat pristatome pasaulyje gerai žinomas privačias mokyklas ir tarptautinius centrus. Šiose įstaigose mokslas yra mokamas, tačiau kiekvienais metais moksleiviams – siūlomos stipendijos arba specialios kainos. Visą informaciją apie šias mokymo įstaigas galite matyti šiame skyriuje.

Susipažinkite su mūsų mokymo įstaigomis – partneriais, kuriuose galima studijuoti nemokamai ir registruokitės į nemokamą konsultaciją: https://goo.gl/YD3TjN.

Universitetai
Nemokamas aukštasis išsilavinimas ES piliečiams šiandien prieinamas daugelyje Europos šalių , tokiose kaip Danija, Švedija ir kitose. Daugelyje šalių mokamas administracinis mokestis arba numatyta speciali kaina ES piliečiams. Pavyzdžiui, Olandijoje 2019 metais mokestis už studijas 2092 EU.

Nežiūrint į tai, kad Didžiojoje Britanijoje aukštasis išsilavinimas yra mokamas, visi ES piliečiai turi galimybę gauti studentišką paskolą visam studijų laikotarpiui už pakankamai patrauklią kainą.

Baltic Council padeda pateikti stojimo dokumentus į partnerių universitetus ir aukštojo mokslo institucijas Danijoje, Švedijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

Susipažinkite su mūsų siūlomomis organizacijomis ir registruokitės į nemokamą konsultaciją: https://goo.gl/YD3TjN.

 

Į pradžią