BALTIC COUNCIL - American International School Salzburg

American International School Salzburg

Vieta

Salzburg miestas

 

Mokykla įkurta 1976 metais, Zalcburgo mieste (Austrija). Tarptautinė mokykla pensionas yra mišraus tipo, berniukams ir mergaitėms. Mokinių amžius nuo 12 iki 19 metų. Bendras mokinių skaičius. Mokykla yra pačiame gražiausiame Austrijos mieste - Zalcburge, istoriniame ir kultūriniame Europos centre. Trijuose pastatuose įrengtos klasės, mokymo laboratorijos, biblioteka, valgykla ir bendrabučiai. Mokyklos teritorija užima 3 hektarus ramiame rajone ir apsupta "žaliuoju miesto diržu". Mokyklos fiosofija - paruošti jaunus žmones gyvenimui šiuolaikiškame multinacionaliniame pasaulyje, suprasti šiuolaikinius procesus, o kas svarbaiusia, suvokti savus tikslus ir surasti kelius kaip tai pasiekti. Nedidelė mokykla leidžia apiekti draugiškus santykius, kur vertinama kiekvieno nuomonė, kur visi vieni kitus pažįsta ir gyvena pasitikėdami ir gerbdami vienas kitą. Mokykla akredituota Austrijos švietimo ministerijos, taip pat yra Europos Tarptautinių mokyklų Tarybos narė, Asociacijos amerikietiškų mokyklų pensionų Europoje narė ir kt. organizacijų.

 
 
Mokymo programos
Mokykla dirba pagal amerikietišką mokymo programą nuo 7 iki 12 klasės. Baigę programą mokiniai gauna American High School Diploma, o taip pat laiko egzaminus iš mokymo dalykų pagal programą AP (Advanced Placement), tai leidžia jiems stoti į geriausius pasaulio universitetus. Kaip taisyklė, baigia mokyklą, turintys nuo 3 iki 6 kursų AP ir išlaiko 3-6 AP egzaminus. Šie kursai atitinka pirmo universitetinio kurso programą, tuo išskirdami iš kitų abiturientų. 

Video

Stojimo dokumentai

  • mokyklos atestatas už paskutinius metus
  • anglų kalbos mokytojo rekomendacija
  • matematikos mokytojo rekomendacija
  • aglų kalbos lygio patvirtinimas
  • registracijos mokestis 75 eurai
 
Apgyvendinimas
Mokiniai gyvena pagrindiniame mokyklos pastate, pastatytame XVIII amžiuje ir visiškai modernizuotame ir pritaikytame prie šiuolaikiškų sąlygų. Kiekvienas kambarys turi atskirą vonios kambarį. Mokiniai gyvena po 1, 2 arba 3 asmenis kambaryje. 2011 metais pastatytas naujas bendrabutis berniukams, kur visi dviviečiai kambariai. 
 
Popamokinė veikla
Mokykloje yra didelis pasirinkimas laisvalaikio renginių kiekvieną savaitę. Organizuojami koncertai, varžybos, debatai, lankymasis įžymiose Zalcburgo vietose. 2 kartus per metus mokiniai vyksta į kitus Europos miestus. Žiemos metu organizuojamas slidinėjimas Alpėse.
 
Sportas
Sporto užsiėmimams yra naudojama Zalcburgo universiteto sporto centras, kuris 10 min kelio nuo mokyklos. Čia yra olimpinis baseinas, sporto salė, 6 futbolo aikštynai, aerobikos ir šokių salė, teniso kortai, 3 tinklinio aikštelės, fitneso salė, lengvosios atletikos salė. Sporto užsiėmimai yra privalomi visiems vyresnių klasių mokiniams. Kiekvieną trimestrą mokiniai renkasi 2 sporto šakas iš sekančio sąrašo: bendroji kūno kultūra, krepšinis, tinklinis, futbolas, beisbolas, sunkioji atletika, aerobika, joga, tenisas, plaukiojimas, bėgiojimas, skvošas, alpinizmas. 
 
Mokestis už mokslą  ir apgyvendinimą 2023/2024 metais:
7-8 klasė – 45 000 Eur už metus
9-12 klasė – 47 000 Eur už metus
 
Į pradžią