DLD College

Vieta

Londono miestas

Mišraus tipo mokykla, kurioje mokosi ir mergaitės, ir berniukai.
Mokinių amžius – 15-19 metų.
Maksimalus moksleivių skaičius klasėje - 10.
Bendras mokinių skaičius– 295.

Mokykla
DLD College buvo įkurtas 1931 metais siekiant mažose grupėse paruošti talentingus mokinius  stojimui į topinius Didžiosios Britanijos universitetus – Oksfordą, Kembridžą, London School of Economics ir kitus. Šiandien šiame koledže mokosi 420 mokinių. Tai šiuolaikiška švietimo įstaiga, besivystanti, kurioje vertinamas kiekvieno mokinio požiūris ir domėjimosi sritis.
Koledžo direktorius įvardina šiuos pagrindinius mokyklos tikslus:
•    Padėti mokiniams pasiekti aukščiausių akademinių rezultatų.
•    Sudaryti aplinką, kurioje vertinama ir gerbiama kiekvieno studento asmenybė, pasitikėjimas savimi ir savo jėgomis.
•    Paruošti jaunus žmonės studijoms universitete ir tolimesnei karjerai.
Vidutinis mokinių skaičius klasėje  - 6, tai leidžia mokytojams su kiekvienu mokinių planuoti individualiai mokymo procesą. Mokiniai testuojami reguliariai (kas 2 savaites), tai leidžia vertinti kiekvieno mokinio progresą ir moko atlikti užduotis savalaikiai, priartina prie egzaminų. Visi koledžo mokytojai – diplomuoti savo srities specialistai, kai kurie iš jų nacionalinio lygio egzaminų vadovėlių autoriai.

Video

Kiekvienas mokinys turi jam priskirtą kuratorių, kuris mokslo metų eigoje rūpinasi moksleivio pažangumu, vertina jo pasiekimus akademinėje ir socialinėje srityse. Mokykloje vertinama iniciatyva iš mokinių pusės, neabejingas dalyvavimas, gebėjimas diskutuoti, formuluoti ir užduoti klausimus. Mokykloje laikomasi nuomonės, kad mokymo procesas turi būti aktyvus tiek iš mokytojo tiek ir iš mokinio pusės.
Mokykloje yra speciali programa planuojantiems stoti į mediciną, taip tiems, kurie ketina stoti į Oksfordo ir Kembridžo universitetus.
2015 rugsėjo mėn. koledžas persikėlė į naują 15-os aukštų pastatą, specialiai suprojektuotą ir pastatytą pagal koledžo poreikius. Koledžas pastatytas ant Temzės upės kranto, priešais parlamento rūmus ir Big Beną. Visose auditorijose ir mokslo laboratorijose sumontuota naujausia įranga su interaktyviomis lentomis. Meninės fotostudijos suprojektuotos įvertinus mokytojų ir mokinių pageidavimus. Mokslinės laboratorijos - universitetinio lygio.
 

Mokymo programos

GCSE mokymo programa. Koledžas siūlo vienerių metų programą 15 – 16 metų moksleiviams. Programą sudaro 5 - 8 mokomieji dalykai, individualiai pasirenkama iš šio sąrašo: dailė, biologija, verslas, chemija, klasikinė civilizacija, drama, ekonomika, anglų kalba, anglų literatūra, prancūzų kalba, vokiečių kalba, geografija, istorija, IT technologijos/kompiuterinis raštingumas, italų kalba, mechanika, muzika, muzikos technologija, fotografija, fizika, politika, matematika, statistika, religija, mokslas, ispanų kalba.
A-Level mokymo programa. Dvejų metų vidurinės mokyklos programa, kurią pabaigus stojama į aukštąsias mokyklas. Programą sudaro 4 mokomieji dalykai iš sąrašo: dailė, dailės istorija, biologija, verslas, chemija, klasikinė civilizacija, kompiuterinis raštingumas, drama, ekonomika, anglų kalba, anglų literatūra, kino studijos, prancūzų kalba, aukštoji matematika, geografija, vokiečių kalba, istorija, informacinės technologijos, italų kalba, lotynų kalba, mechanika, media mokslas, muzika, muzikos technologijos, fotografija, fizika, politika, psichologija, matematika, matematika/statistika, matematika/mechanika, religija, rusų kalba, sociologija, ispanų kalba.
 
Sportas ir popamokinė veikla
Koledže yra 70 vietų teatras, DLD Youth Theatre teatro studija per metus parodo 2 teatro pastatymus. Turintys kinematografinių sugebėjimų yra laukiami moderniai įrengtoje telestudijoje. Kiekvieną pirmadienį vyksta filmų peržiūros iš auksinio kinematografijos fondo su Film and Media departamento direktoriaus komentarais. Koledžas, taip pat turi savo foto studiją bei muzikinį ansamblį.
Fizinio lavinimo treneris organizuoja futbolo, krepšinio, teniso, golfo, alpinizmo, jogos, aerobikos treniruotes bei užsiėmimus treniruoklių salėje. GCSE programos moksleiviams fizinio lavinimo pamokos yra būtinos.
 
Apgyvendinimas
Aukštutiniuose pastato aukštuose įsikūrę mokyklos bendrabučiai - vienviečiai arba dviviečiai kambariai su atskirais patogumais (en-suite). Bendrabutyje gyvena 4 mokyklos darbuotojai, į jų pareigas įeina prižiūrėti tvarką ir padėti studentams išspręsti buitinius klausimus. Maitinimas tris kartus per dieną valgykloje. Kiekviename aukšte yra virtuvė su visa buitine technika.
 
Mokestis už mokslą 2021/2022 metais:
GCSE/A-Level/Foundation – 25 950 GBP už metus   
Registracijos mokestis – 500 GBP 
Depozitas – 2 000 GBP
 
Apgyvendinimo kaina bendrabutyje 2022/2023 metais:
Dvivietis kambarys (atskiras vonios kambarys) – 20 100 GBP
Vienvietis kambarys (standartinio dydžio kambarys, atskiras vonios kambarys) - 26 200 GBP
Vienvietis kambarys (didelis kambarys, atskiras vonios kambarys) – 28 850 GBP
 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią