Nuotolinė aukštojo išsilavinimo užsienyje paroda

 
Dalyvių sąrašas

Kovo 12 d. parodos programa

Kovo 13 d. parodos programaSusipažinkite su užsienio švietimo įstaigų atstovais iš Nyderlandų, Didžiosios Britanijos, Italijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Norvegijos, Švedijos ir kitų šalių.

Seminarų metu jūs turėsite galimybę dalyvauti prezentacijoje jūsų pasirinkto universiteto, sužinoti visą informaciją apie universitetą ir jų siūlomas programas, finansavimo galimybes, paskolas, stipendijas, nemokamo išsilavinimo galimybes, taip pat užduoti klausimus ir susitarti dėl jums tinkamo individualaus susitikimo.

Dalyvavimas parodoje NEMOKAMAS!

Kada?
Penktadienis – kovo 12 d., 14:00 – 18:00
Šeštadienis – kovo 13 d., 12:00 – 16:00

Kaip dalyvauti parodoje?
Susipažinkite su visa informacija apie švietimo įstaigas, jų darbo laiku ir vedamais seminarais skiltyje Dalyvių sąrašas arba parodos programa kovo 12/13 dienomis.

Norint dalyvauti nuotoliniuose susitikimuose, jums reikės užsiregistruoti čia, ir mes jums atsiųsime Zoom nuorodą į visus virtualius kambarius.

Dalyvaukite parodos organizatorių seminaruose (Baltic Council for International Educational) – jūsų išsilavinimo užsienyje konsultantai, kurių pagalba pradėsite ir praeisite visą stojimo procesą į jūsų pasirinktus universitetus visame pasaulyje. Baltic Council zoom room.

Iki susitikimo Nuotolinėje aukštojo išsilavinimo parodoje!
 

Papildoma informacija:
Vilnius: +370 5 269 00 56
lietuva@balticcouncil.org
 


Dalyvių sąrašas

Kovo 12 d. parodos programa

Kovo 13 d. parodos programa

Į pradžią