Vidurinis išsilavinimas užsienio privačiose mokyklose

 

Mes pasiruošę pasidalinti savo ilgamete patirtimi, sukauptomis žiniomis ir asmeninėmis įžvalgomis.

Aplankėme didžiąją dalį vidurinių mokyklų įvairiose šalyse, kiekvienais metais dalyvaujame specializuotuose renginiuose - British Boarding Schools Workshop parodoje, ICEF, ALPHE Secondary Focus ir kituose, asmeniškai bendraujame su mokyklų direktoriais ir atstovais. Gerai žinome kiekvienos mokyklos ypatumus bei skirtumus ir norime pabrėžti, kad renkantis mokyklą svarbiausia, kad būtent mokykla tiktų jūsų vaikui, o ne jūsų vaikas mokyklai.

Mes puikiai orientuojamės mokyklų reitinguose ir suprantame, kad už šių skaičių slypi intensyvus ir sunkus mokinių ir mokytojų darbas. Tuo pačiu suprantame, kad  aukštus atrankos kriterijus taikanti mokykla, į kurią įstoja tik geriausiai besimokantieji, nebūtinai bus tinkama kiekvienam moksleiviui. Mes siekiame, kad vaikas patektų į tokią mokyklą, kurioje jis būtų laimingas, gerbiamas ir galėtų atskleisti savo talentus. Drąsiai galime teigti, kad išsilavinimas įgytas užsienyje padeda įstoti į geriausius pasaulio universitetus. Tėvams ir vaikams patinka rimtas požiūris, visapusiškas asmenybės lavinimas, šiuolaikiška įranga ir mokymo priemonės, sporto įrengimai, disciplinos ir asmeninės atsakomybės už savo rezultatus ugdymas.

Prašome susipažinti su geriausiomis užsienio mokyklomis. Informaciją rasite mūsų tinklapyje, skiltyje: Vidurinis išsilavinimas

Jeigu turite klausimų, susisiekite ir mes mielai jums atsakysime. Mums visuomet smagu Jus sutikti biure, suteikti papildomą informaciją apie vidurines mokyklas įvairiose šalyse. Mūsų ofise padėsime užpildyti stojimo dokumentus ir Jūsų vaikas galės laikyti stojamuosius egzaminus į Jūsų pasirinktą mokyklą.

Iki susitikimo!
Jurgita Gruodienė
Direktorė Baltic Council for International Education, Lietuva

Grįžti
Į pradžią