BALTIC COUNCIL - Studijos užsienyje

Didžioji Britanija - skrydis iš Vilniaus, Rygos

Atostogos - tai poilsis, draugai ir linksmybės. Praleisti jas norisi naudingai. Tad mes siūlome puikų atostogų planą - keliauti į Angliją ir mokytis anglų kalbos šalyje, kurioje pastaroji skamba visur: per užsiėmimus tarptautinėje mokykloje, ekskursijų metu, taip pat vakarėlių ir diskotekų metu bendraujant su naujai sutiktais draugais iš įvairiausių pasaulio šalių.
 
Per pastaruosius metus šia galimybe pasinaudojo tūkstančiai moksleivių. Mūsų siūlomos programos apima anglų kalbos kursus, aktyvų poilsį bei ekskursijas Anglijoje  8-17 metų moksleiviams. Tarp vyresniųjų klasių moksleivių išskirtinio populiarumo susilaukia  intensyvūs bei egzaminams padedantys pasiruošti kursai, vykstantys pripažintose tarptautinėse mokyklose. Ši programa tinkama 16–17 metų jaunimui bei suaugusiesiems.
 
Tik pas mus galite rasti geriausias programų kainas ir išskirtinai palankų tvarkaraštį (programos prasideda kiekvieną savaitę - skrydžiai iš Kauno, Rygos, Talino).
Išsirinkite jums ir jūsų vaikui tinkamiausią variantą ir mėgaukitės  turiningu poilsiu!
 
Į stovyklos kainą įskaičiuotos praktiškai visos išlaidos. Į grupinių stovyklų kainą  įskaičiuoti lėktuvo bilietai, persėdimai, pasitikimo/išlydėjimo paslaugos, registracijos mokesčiai, anglų kalbos pamokos, vadovėliai, pragyvenimas šeimoje ar rezidencijoje, maitinimas, kasdienės veiklos ir pramogos, ekskursijos, transporto išlaidos, draudimas, ir grupių vadovų paslaugos.
 
Išsirinkite jums tinkamiausią programą ir mėgaukitės turiningu poilsiu!
________________________________________________________________
 

Patiko mokykla, koledžas, mokymo centras? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite specialų pasiūlymą, nuolaidą arba stipendiją jau rytoj! Rašykite mums el. paštu lietuva@balticcouncil.org
 

 

Į pradžią