Humboldt Lindenberg

Vieta

Linderbergas - kurortinis miestas, Alpių kalnų papėdėje, įsikūręs 800 metrų virš jūros lygio. Dauguma žmonių atvykta čia poilsiauti. Tam sudarytos visos sąlygos: yra sporto bazės slidinėjantiems, čiuožiantiems pačiūžomis, užsiimantiems kerlingu; čia yra daug kinoteatrų, šokių aikštelių, kavinių ir parduotuvių. Netoliese - vaizdingas Konstanso ežeras. Mokykla yra ramioje miesto parko dalyje, 10 minučių nuo miesto centro. Mokyklą supa didžiulė teritorija ir nuo jos atsiveria gražus Alpių vaizdas. Mokyklos pastatas atitinka 21 amžiaus reikalavimus. Moksleiviai mokosi šiuolaikiškai įrengtose klasėse, naudojasi didele sale su scena, interneto kavine, žaidimų kambariu, kuriame gali žaisti biliardą, stalo futbolą ir kitus žaidimus. 

Mokykla

Mokykla yra ramioje miesto parko dalyje, 10 minučių nuo miesto centro. Mokyklą supa didžiulė teritorija ir nuo jos atsiveria gražus Alpių vaizdas. Mokyklos pastatas atitinka 21 amžiaus reikalavimus. Moksleiviai mokosi šiuolaikiškai įrengtose klasėse, naudojasi didele sale su scena, interneto kavine, žaidimų kambariu, kuriame gali žaisti biliardą, stalo futbolą ir kitus žaidimus. 

Mokymo programos

Mokykloje skiriamas dėmesys visų kalbos dalių lavinimui (kalbėjimui, skaitymui, rašymui ir klausymui).  Moksleiviai įtraukiami į diskusijas, skatinami pareikšti ir savo nuomonę. Pamokos vyksta pirmadieniais - penktadieniais. Kiekvieną pirmadienį yra patikrinamos praėjusią savaitę moksleivių įgytos žinios.Kiekvieno lygio pabaigoje studentai laiko egzaminą, į kurio rezultatus atsižvelgiama išduodant kursų baigimo pažymėjimą.


Intensive Course
- 13-17 metų, 30 pamokų per savaitę 
Trukmė: nuo 2 savaičių
Lygiai: I - VII (nuo elementaraus iki pažengusio)
 
Į kainą įskaičiuota: vokiečių kalbos kursai, apgyvendinimas, laisvalaikio programa.

Video

Kaina nurodyta eurais (EUR)

 
! Gaukite daugiau informacijos apie programas paspaudę ant kurso pavadinimo.
! Išsirinkite jus dominantį kursą. Skyriuje KAINA nurodyta kaina už 1 savaitę (2022). Kursams su fiksuotomis datomis yra nurodyta pilna kursų kaina, todėl stulpelyje SAV parašykite skaičių 1 (kursų programų skaičius).
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Intensive Course (13-17 metų, 30 pamokų per savaitę)

Studentai gyvena vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose – su vaizdu į Alpes. Daugelyje kambarių vonia arba dušo kabina. Maitinimas – penkis kartus. 

1,080.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Summer Surchrarge (12.06 - 20.08)
45.00

Apgyvendinimas

Studentai apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose kambariuose, didžioji dalis - su vaizdu į Alpes. Dauguma kambarių turi atskirą vonios ar dušo kambarį. Maitinimas - 5 kartus per dieną. Sporto mėgėjai tikrai ras širdžiai mielą veiklą: galės žaisti krepšinį, futbolą, tinklinį, rankinį, užsiimti stalo ar lauko tenisu. Mokykla turi nuosavą uždarą baseiną, kalnų dviračius, mini golfo aikštyną. Moksleiviams organizuojamos ekskursijos į Mersburgą, Konstancą, Miuncheną, Lindau ir kitus miestus. 

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Pasitikimas/išlydėjimas į abi puses (Zurich airport)
240.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Munich transfer
300.00

Popamokinė veikla

Sporto mėgėjai tikrai ras širdžiai mielą veiklą: galės žaisti krepšinį, futbolą, tinklinį, rankinį, užsiimti stalo ar lauko tenisu. Mokykla turi nuosavą uždarą baseiną, kalnų dviračius, mini golfo aikštynus. Moksleiviams organizuojamos ekskursijos į Mersburgą, Konstancą, Miuncheną, Lindau ir kitus miestus. 

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią