BALTIC COUNCIL - Dilit

Dilit

Vieta

Roma – „amžinasis miestas” ant septynių kalvų. Šimtai rašytojų, poetų ir dailininkų apžavėti neapsakomo Italijos sostinės grožio savo darbuose stengėsi perteikti miesto išskirtinumą, spalvingumą ir nepakartojamą atmosferą. Šiandien Roma – ne tik turistų rojus talpinantis savyje šimtus paminklų, dvarų ir muziejų, bet ir gyvybingas megapolis, siūlantis patogų, šiuolaikišką ir turiningą gyvenimą. Roma tai istorija, menas, architektūra, muzika, pramogos, spalvos, nepakartojami vaizdai ir skoniai, atvirumas ir tiesiog malonus gyvenimas. Roma taip pat yra ir jos gyventojai, kurie nuo seno garsėja svetingumu, draugiškumu ir atvirumu visiems atvykstantiems. Dažnai galima išgirsti, kad Roma yra "pakankamai didelis miestas". Istorinio centro teritorija senovėje išties buvo nemaža, tačiau šių laikų masteliais, šis plotas nebeatrodo toks didelis. Kaip tik antikinės Romos apsuptyje įkurtos Dilit mokyklos studentai didžiąją laiko dalį praleidžia istoriniame miesto senamiestyje – jie čia ne tik mokosi, bet ir gyvena bei leidžia laisvalaikį. 

Mokykla

1974 metais į kurta Dilit (Divulgazione Lingua Italiana), buvo viena pirmųjų italų kaip užsienio kalbos mokyklų šalyje. Šiandien tai prestižinė italų kalbos mokykla, pripažinimą pelniusi ne tik dėl kalbos kursų, bet ir dėl italų kalbos mokytojų rengimo programų ir leidžiamų vadovėlių. Dilit yra organizacijos International House, vienijančios 120 kalbų mokyklų visame pasaulyje, narė. 

 
Mokykla įkurta Romos centre, patogioje vietoje su geru susisiekimu (vos už kelių minučių kelio nuo centrinės traukinių stoties Termini). Pagrindiniame mokyklos pastate įrengta 10 auditorijų. Dar 15 klasių yra įrengta vos už kelių žingsnių esančiuose papildomuose  mokyklos korpusuose. 
 

Video

Visi mokykloje dirbantys dėstytojai – diplomuoti italai turintys sertifikatus dėstyti italų kaip užsienio kalbą.  Minimalus studentų amžius – 16 metų. Kiekvienais metais į mokyklą atvyksta virš 2000 studentų iš 60 pasaulio šalių.

2006 ir 2007 metais Dilit buvo pripažinta geriausia italų kalbos mokykla Italijoje. 

Dilit International House taip pat gerai žinoma, dėl italų kalbos mokytojų rengimo kursų (akredituotų Italian Ministry of Education). Kasmet daugiau nei 50 besistažuojančių mokytojų įgyja diplomus, o turintys geriausius įvertinimus dažnai yra pakviečiami prisijungti prie mokytojų kolektyvo. Šiuo metu Dilit dirba 24 dėstytojai, anksčiau mokę kalbos kitose mokyklose vidutiniškai 10 metų. Kartą per savaitę, kiekvienas dėstytojas privalo skirti laiko profesiniam tobulėjimui. Mokytojų rengimo centras organizuoja seminarus kalbos mokyklų dėstytojams. Ši sistema įtakoja dėstytojų profesionalumą ir atsakingumą prieš mokyklą ir jos mokinius. Dilit mokykla yra oficialus CELI (Universita degli Studi di Perugia) bei CILS (Universita degli Studi di Siena) egzaminų centas, taip pat EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), ELITE (Geriausios Europos kalbų mokymo įstaigos), ASILS (Associazione Scuole d'Italiano come Lingua Seconda), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organizations), ALTO (Association of Language Travel Organisations) organizacijų narė.

Mokymo programos

Dilit IH buvo viena pirmųjų mokyklų priėmusi nuolat atnaujinamą komunikacinį mokymo metodą, kuomet kalba yra pristatoma platesniame kontekste. Gramatika, fonetika, leksika ir kita kalbos specifika nagrinėjama per kasdienes situacijas. Dilit IH mokykloje  naudojama autentiška ir aktuali mokymo medžiaga, suteikianti vertingos informacijos apie šiuolaikinę Italijos visuomenę ir kultūrą bei tuo pačiu metu ugdanti studento kalbinius ir bendravimo įgūdžius. Paskaitų metu, pagrindinis dėmesys yra kreipiamas į komunikacines užduotis, grupinį darbą ir realių situacijų inscenizavimą. Trumpai tariant, tai aktyvios, o ne pasyvios kalbos studijos. 

Mokykloje dėstomi visi kalbos lygiai, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų ištisus metus. Minimalus studentų amžius – 16 metų. Maksimalus grupės dydis – 14. Atvykus į mokyklą, studentai atlieka testą ir yra paskirstomi į grupes, pagal savo kalbos lygį. 

Kaina nurodyta eurais (EUR)

! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 
! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2024 m.).

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Group Intensive (15 valandų/per savaitę)

Užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio

Naujos kalbos kursų grupės prasideda kas keturias savaitę ištisus metus. 
Minimalus amžius - 16 metų
Minimali mokymo trukmė – 1 savaitė.

 

220.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Rome for 50+ (20 pamokų+laisvalaikio programa) - 2 weeks

Ši programa vyksta du kartus per metus, kurios trukmė 2 savaitės ir skirta išskirtinai asmenims virš 50 metų.

Kalba, menai, kultūra ir malonumas leidžiant laiką kartu, orientuota į tai, kad pagerinti žinias apie Romos ypatumus, kruie šį miestą daro ypatingu ir nepamirštamu.

  • Kelionė privačiu autobusu į Adriana Vilą (Tivoli)
  • Kelionė privačiu autobusu į Kasteli Romani regioną, įskaičiuotas ir lankymasis vyno rusyje, vynų degustacija ir pietūs ant Castel Gandolfo ežero kranto.
  • Kulinarijos semianros ir pietūs.
  • 2 pasivaikščiojimai po Romą su gidu.
  • 2 seminarai apie meno istoriją.
  • Ekskursija į Pompėją ir Neapolį (šeštadienis).

Visi šie renginiai vyksta italų kaba kartu su italų kalbos dėstytojais,  kurie yra archeologijos ir istorijos meno ekspertai.

 

 
1,060.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Vadovėlis
19.00

Apgyvendinimas

Dilit IH personalas atsižvelgdamas į jūsų norus ir pageidavimus pasirūpins apgyvendinimu bei užtikrins, kad dienos praleistos Italijoje pateisintų visus jūsų lūkesčius. 

 

Apgyvendinimas šeimoje arba bute skirstomas į dvi kategorijas: Standart ir Standart plius.

 

Studentams skiriami vienviečiai arba dviviečiai kambariai su bendra vonia ir virtuve. Patalynės keitimas, elektros ir dujų išlaidos yra įskaičiuotos į kainą. Už papildomą mokestį, studentai gyvenantys šeimoje, gali gauti pusryčius ir vakarienę.

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Apgyvendinimas šeimoje (Standard SGL, HB)
354.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Apgyvendinimas bute (SGL, Self-Catering)
220.00

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

Mokykla gali užsakyti pasitikimo/išlydėjimo paslaugą iš ar į oro uostą, Centrinę Termini geležinkelio stotį.

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Pasitikimas/išlydėjimas Romos oro uoste (į vieną pusę)
88.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Mokyklos registracijos mokestis
85.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00
Į pradžią